wideofilmowanie i fotografia | JeyeR id:1267

Oferta
Dodaj do plannera

Załatw sobie wspomnienia na swoją miarę-będziesz miał się czym pochwalić nie tylko przed wnukami .

Jesteśmy do dyspozycji na terenie całego kraju.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 3000 PLN / film

Do wyboru w naszej ofercie posiadamy specjalnie zaprojektowane pakiety usług ślubnych. Powstały one w oparciu o wieloletnie obserwacje naszych dotychczasowych klientów i ich potrzeb.
Pakiet STANDARD stworzony dla największej grupy odbiorców, zawarto w nim wszystkie najbardziej potrzebne i oczywiste w usłudze wideofilmowania elementy, takie jak np. przygotowania,obsługę ślubu,wesela itp

Pakiet PLUS jak sama nazwa wskazuje stworzone dla par, które chciałyby coś ponad standard i tak w tej ofercie m.in podziękowania dla rodziców, obsługa poprawin itp.

Pakiet MAX to zestaw usług filmowych dla bardzo wymagających klientów, w pakiecie tym oprócz oczywistych usług w/w również obsługa specjalistycznym sprzętem rejestrującym oraz stabilizującym. W ramach tego pakietu na planie zdjęciowym pracują krany kamerowe , slidery, fly came i inne sprzęty. W tym zestawie oprócz tradycyjnego pleneru proponujemy dwa dni zdjęciowe w zróżnicowanym otoczeniu gdzie kręcimy film.

Pakiet VIP to zestaw usług dla wybranych. Wystarczy powiedzieć ,że podczas realizacji materiału pracuje cała ekipa złożona nie tylko z kamerzystów, ale i dźwiękowca, oświetleniowca, pomocy technicznej, używane sprzęty stabilizujące,rejestratory dźwięku. Pakiet ten wiąże się z kilkoma wyjazdami w plener gdzie nagrywany jest film. Oprócz wymienionych w powyższych pakietach usług realizujemy tu materiał rocznicowy i wiele innych.

Wszystkie nasze pakiety dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta, każdy można modyfikować i wprowadzać swoje inowacje/

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

wideofilmowanie i fotografia | JeyeR
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Data dodania: 24-05-2009
Liczba odwiedzin: 1452

Godziny pracy

Pn:11:00 - 17:00
Wt:11:00 - 17:00
Śr:11:00 - 17:00
Cz:11:00 - 17:00
Pt:11:00 - 17:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Polecamy

Nowe ogłoszenia