Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Wideofilmowanie Krzysztof Winiarski id:16680

Kontakt

504-058...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Bytów, pomorskie
Data dodania: 13-10-2015
Liczba odwiedzin: 550

Oferta

"Specjalizujemy się w spełnianiu Waszych marzeń..."

Naszym mottem jest uchwycenie na materiale filmowym odświętnej atmosfery najważniejszego momentu w Waszym życiu, jakim jest uroczystość zaślubin. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Nie boimy się eksperymentować, przez co nasze spojrzenie na ten Wielki Dzień jest zawsze świeże i nowatorskie.

Każdy ślub i wesele traktujemy indywidualnie, dlatego też spotykamy się wcześniej z klientami, aby wspólnie ustalić charakter nagrania (wstęp, długość filmu, rodzaj muzyki itp.); ewentualnie przedstawiamy swoje propozycje (dla niezdecydowanych).

Dostosowujemy nasze możliwości do Waszych potrzeb. Staramy się, aby jak najwierniej odtworzyć najważniejsze momenty ceremonii ślubnej i ukazać emocje, jakie temu towarzyszą.

Dzięki nam możecie z wielką przyjemnością wracać do tych chwil kiedy tylko tego zapragniecie. Nasze wieloletnie doświadczenie, nieopuszczający nas dobry humor i uśmiech (zobacz jak pracujemy) pozwolą Wam pozbyć się stresu, jaki często towarzyszy Parze Młodej w tym uroczystym dniu.

Realizujemy zlecenia na życzenie klienta, takie jak filmy reklamowe, urodziny, przyjęcia okolicznościowe itp. Montaż filmu odbywa się na najnowszych komputerach PC w technologii w pełni cyfrowej, gdzie nie ma miejsca na jakiekolwiek straty jakości obrazu i dźwięku podczas obróbki.

Docelowym nośnikiem nagrania jest zwykle płyta DVD-Video, lecz możliwe są wszystkie inne cyfrowe i analogowe sposoby zapisu.
Wykonujemy interaktywne menu, pełnokolorowe nadruki i powielanie.

Ilość kamer:

  • 1 kamera

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Wideofilmowanie Krzysztof Winiarski
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Bytów
Kod:77-100

Nowe ogłoszenia