Wiórownia - drewniane dekoracje ślubne id:31260

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 04-10-2017
Liczba odwiedzin: 109

Oferta

DREWNIANE DEKORACJE ŚLUBNE

Jeśli jesteś przyszłą panną młodą (młodych panów też witamy!), nie mogłaś lepiej trafić. Jeśli planujecie ślub i wesele w stylu rustykalnym, vintage lub boho – tym bardziej jesteś w odpowiednim miejscu. Tak się składa, że taka koncepcja na ślub i wesele jest nam szczególnie bliska, na pewno się zrozumiemy. Za chwilę zobaczysz galerię dekoracji weselnych, które wykonaliśmy z myślą o oryginalnym, odważnym weselu, także plenerowym. Cały czas poszerzamy ofertę. Jeśli nie znajdziesz u nas czegoś, co chodzi Ci po głowie – napisz. Mamy już na swoim koncie projekty wykonane według zamysłu przyszłych małżonków, zobaczymy co da się zrobić z Twoim :)

DREWNIANE NAPISY ORAZ LITERY, ZESTAWY INICJAŁÓW

W tej części naszego sklepu prezentujemy drewniane napisy i litery, które wycinamy i dopracowujemy ręcznie. Oferujemy zestaw czcionek i kolorów, z których możesz skomponować swój napis. Jeśli nie chcesz korzystać z gotowych wzorów, możemy przygotować napis wg Twojego własnego projektu. Możesz zamówić napis surowy lub pomalowany na dowolny kolor oraz zestaw inicjałów w komplecie ze znakiem &. Nasze napisy to doskonałe uzupełnienie stołu weselnego lub pomysł na niepowtarzalny i oryginalny prezent.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie zobaczycie ceny za poszczególne elementy dekoracji oraz na Fanpage na Facebooku oraz zapraszamy do współpracy!

W ofercie:

  • balony
  • sprzedaż przez Internet

Pozostałe

  • dekoracja stołu

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Wiórownia - drewniane dekoracje ślubne
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia