Wizażystka Unique Makeup Patrycja Ciździel id:12752

Oferta
Dodaj do plannera

Profesjonalne makijaże na każdą okazję oraz przedłużanie rzęs produktami marki Nouveau Lashes.

Dbając o najwyższą jakość usług, używam tylko profesjonalnych produktów, między innymi firm takich, jak: Make-up Atelier Paris, Kryolan, Mehron, Artdeco, Ben Nye, Bi-KOR, Lily Lolo, M.A.C. Stosuję wodoodporne kamuflaże, fluidy, utrwalacze oraz, jeśli jest potrzeba, preparat zapobiegający poceniu się twarzy. Kombinacja takich kosmetyków daje gwarancję przedłużonej trwałości makijażu, a także komfort jego noszenia.

Jestem stylistką rzęs Nouveau Lashes i specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów przedłużania rzęs 1:1 oraz volume lashes.

Zabieg jest wykonywany na leżąco, klientka ma zamknięte oczy. Czas wykonywania to około 2,5h-3h, w zależności od gęstości naturalnych rzęs. Metoda ta polega na doklejeniu do jednej naturalnej rzęsy, jednej syntetycznej. Cykl życia rzęsy naturalnej wynosi około 60-90 dni, po tym czasie wypada i wyrasta na jej miejsce nowa, w związku z tym, aby zapewnić odpowiednią gęstość aplikacji, co 3-4 tygodnie należy wykonać uzupełnienie lub zdjąć rzęsy.

Nouveau Lashes to marka selektywna, znana i uznawana. Produkty są najwyższej jakości, posiadają wymagane oceny bezpieczeństwa COSHH Report i spełniają normy ISO, są produkowane na terenie UE. Kleje nie zawierają szkodliwych oparów formaldehydów, jak w przypadku tanich firm.
Województwo Świętokrzyskie-dojazd do klienta

Zapraszam po więcej zdjęć oraz do kontaktu poprzez fanpage oraz na stronę internetową uniquemakeup iportfolio

Dodatkowe informacje

Zakres usług:

  • makijaż

Cennik

Orientacyjna cena: 80 PLN / zabieg

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Wizażystka Unique Makeup Patrycja Ciździel
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Ostrowiec Świętokrzyski
Kod:27-400
Data dodania: 11-07-2014
Liczba odwiedzin: 1383

Polecamy

Nowe ogłoszenia