Zobacz zdjęcia (15)
Wojciech Dawid - ponadczasowe zdjęcia pełne autentycznych emocji, Kraków - zdjęcie 1
Wojciech Dawid - ponadczasowe zdjęcia pełne autentycznych emocji, Kraków - zdjęcie 2 Wojciech Dawid - ponadczasowe zdjęcia pełne autentycznych emocji, Kraków - zdjęcie 3 Wojciech Dawid - ponadczasowe zdjęcia pełne autentycznych emocji, Kraków - zdjęcie 4 Wojciech Dawid - ponadczasowe zdjęcia pełne autentycznych emocji, Kraków - zdjęcie 5
Wojciech Dawid - ponadczasowe zdjęcia pełne autentycznych emocji, Kraków - zdjęcie 6
1 / 15

Wojciech Dawid - ponadczasowe zdjęcia pełne autentycznych emocji id:55234

od 2700 do 4700 zł / wesele
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
790-466...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Moim wyzwaniem jako fotografa jest to, by być po prostu Waszym gościem, który ma jeden dodatkowy obowiązek – mieć ze sobą aparat i wiedzę, co z nim zrobić.

Fascynuje mnie dyskretny, rodzinny reportaż. W fotografii mniej uważam za lepiej. Nie przytłaczam błyskiem flesza. Staram się nie produkować zdjęć, ale tworzyć historię Waszej opowieści. Krok po kroku. Dzień ślubu wymaga narratora, a ja całkiem nieźle opowiadam obrazkami.

Oferuję Wam zdjęcia pełne autentycznych emocji. Naturalne, ciepłe, nostalgiczne i radosne, które przywołają wspomnienia. Będą pamiątką ludzi i momentów. Wspomnieniem przedślubnego oczekiwania czy emocji podczas przysięgi. Pamiątką skwaru upalnego popołudnia, pomylonych kroków pierwszego tańca, uśmiechów najbliższych.

Jeżeli tak samo czujecie nostalgię do analogowych klimatów, subtelności dawnej fotografii, filmowych kadrów, długich letnich cieni to myślę, że będziemy się rozumieć. Wypijemy kawę, ustalimy plan, a potem dzień ślubu okaże się najkrótszym, ale jednocześnie najpiękniejszym dniem w Waszym życiu.

Nie mogę określić się jako fotograf ślubny, który preferuje określony typ ślubów. Odnajdę się zarówno w klimatach boho, greenery, ślubach minimalistycznych, czy slow wedding, które uwielbiam. Fantastyczne zdjęcia powstaną też podczas klasycznego wesela w stylu glamour, retro lub vintage.

Fotograf ślubny Kraków, a może Warszawa, Lublin, Poznań, Łódź czy Zamość? Tak naprawdę miejsce nie ma dla mnie znaczenia i chociaż mieszkam w Krakowie, to dojazd nie jest dla mnie przeszkodą. Niezależnie, czy szukacie fotografa ślubnego w Polsce, czy też macie w planach ślub lub sesję za granicą, możecie na mnie liczyć. Do zobaczenia!

Wojtek

Oferta

Reportaż ślubny

od 2700 do 4700zł/ wesele

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Wojciech Dawid
Adres: Kraków, woj. małopolskie
790-466...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 65
Zadzwoń
790-466...
Napisz

Popularne miasta w okolicy