Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Wspaniały BENTLEY na ślub, wesele i uroczystości id:2723

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Piaseczno, mazowieckie
Data dodania: 19-04-2010
Liczba odwiedzin: 3664

Oferta

Zakosztuj odrobiny luksusu podróżując z klasą pod naszą czułą i dyskretną opieką. Usiądź wygodnie w jednym z najwspanialszych klasycznych aut, naszym Bentley Eight Silver Sand i poczuj się jak ktoś wyjątkowy.
Naszym Klientom zapewniamy komfort i prestiż jakiego dostarcza producent najbardziej pożądanych aut luksusowych świata, Bentley. Pasja do wyjątkowych samochodów w połączeniu z profesjonalna obsługą jest gwarancją zadowolenia naszych klientów. Dzielimy się nią oferując utrzymane w nienagannym stanie, w pełni wyposażone, klasyczne auta dla podkreślenia rangi takich uroczystości jak śluby, rocznice, imprez okolicznościowe i inne specjalne okazje lub po prostu dla niezapomnianych wrażeń z podróżowania w stylu. Swoją ofertę dopasowujemy do indywidualnych preferencji i potrzeb naszych wyjątkowych klientów.
Będziemy zaszczyceni mogąc zaoferować nasze usługi do wszelkich ceremonii ślubnych odbywających się w Warszawie i okolicach. Zapewniamy wyjątkowy, klasyczny pojazd do ślubów kościelnych i cywilnych. Lśniący, gustownie przyozdobiony, z butelka szampana wewnątrz będzie dumnie towarzyszył Państwu w tym wyjątkowym dniu. Niezależnie od rozmachu uroczystości dołożymy wszelkich starań aby za naszą sprawą poczuli się Państwo wyjątkowo.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności terminów oraz ustalenia kosztów wynajmu.

Cena wynajmu samochodu z kierowcą od 380 PLN/godz. zawiera dojazd do

Rodzaj:

  • Marka: Bentley
  • Kolor: beżowy

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Wspaniały BENTLEY na ślub, wesele i uroczystości
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Piaseczno
Kod:05-502

Nowe ogłoszenia