Wyjątkowe Show Taneczne Szkoła Tańca Al-Mara

400 zł
Wrocław, dolnośląskie

O nas

Przygotujemy wyjątkowe, profesjonalne show o dowolnej tematyce. Od orientu przez przepiękne parkietowe prezentacje tańców standardowych, po szalone latynoamerykańsie rytmy, zwariowanego rock and roll'a, a nawet kankana.

Jeśli masz życzenie co do stylu, w jakim chcesz zobaczyć pokaz, chętnie wysłuchamy Twojego pomysłu i postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.
Poza pokazem tanecznym, w każdym stylu możemy poprowadzić dla Waszych gości zabawę taneczną z nauką tańca na wesoło i wciągnąć gości do wspólnej zabawy.

Grupa Show Art Dance to formacja taneczna działająca pod egidą Szkoły Tańca Al-Mara. Zespół ma na swoim koncie liczne występy przed szerokim gronem publiczności. Między innymi oprawę taneczną projektu Muzyczny Koncert Franka Sinatry, prezentowanym na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu w grudniu 2014 roku.

Tancerze grupy stanowią również obsadę spektaklu tanecznego Retro Tango, stylizowanym w klimacie Moulin Rouge, którego premiera odbyła się w czerwcu 2014 roku na deskach Wrocławskiego Centrum Kultury. Głównymi choreografami grupy jest taneczne małżeństwo Małgorzata Zujewicz i Andrzej Pawlak, wieloletni tancerze z bogatym stażem artystycznym i instruktorskim.

W naszym repertuarze:
- Teatralna Burleska
- Pokazy stylizowane na lata 20., 30.
- Gorąca salsa Wesoły Rock’n’Roll
- Brazylijska samba
- Zmysłowa rumba Namiętne tango Dynamiczna cha cha Elegancki walc
- Skoczny jive
- Taniec brzucha
- Taniec Bollywood

Nasze doświadczenie sceniczne i taneczne zapewnią pokazy na najwyższym poziomie.
Oferujemy przepiękne pokazy tańca w wykonaniu tancerek o mistrzowskich tytułach na arenie międzynarodowej.

W ofercie Show Art Dance znajdują się także pokazy Pole Dance – w odsłonie lirycznej, sportowej oraz w bardziej zmysłowym wydaniu.
Nie musisz posiadać sprzętu, aby zamówić nasz pokaz – dysponujemy przenośną rurą do Pole Dance, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu o wysokości powyżej 3,2m.

Zaawansowane akrobacje naszej solistki zachwycą Twoją publiczność!

liczba odwiedzin: 3756

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie