wyjątkowe, stylizowane zdjęcia ślubne id:5115

Oferta
Dodaj do plannera

Monika Szmidt Photography oferuje swoje usługi od ponad 15 lat, działając na terenie Polski i Anglii. Czerpiemy inspiracje od najlepszych fotografików ślubnych na świecie, ciągle wzbogacając i urozmaicając wachlarz naszych usług. Wybierając mnie na twojego Ślubnego Fotografa masz zagwarantowane profesjonalne zdjęcia ślubne za przystępną cenę.

Przeglądając moje portfolio odnajdziesz szereg zdjęć , które odzwierciedlają moje podejście do fotografii ślubnej, mój styl pracy. Wybierając Monika Szmidt Photography na twojego Ślubnego Fotografa masz zagwarantowane profesjonalne zdjęcia ślubne za przystępną cenę.

Przeglądając moje portfolio odnajdziesz szereg zdjęć , które odzwierciedlają moje podejście do fotografii ślubnej, mój styl pracy.Zapraszam do galerii zdjęć ślubnych.

“Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” - Robert Bresson

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener

Cennik

Orientacyjna cena: 799 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: wyjątkowe, stylizowane zdjęcia ślubne id:5115
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Krzysztof i Kamila Dodano: 28-03-2011
(5)
Dziękujemy Monice za wspaniałe zdjęcia, które odzwierciedlają całą atmosferę ceremonii i wesela oraz niepowtarzalną sesję plenerową, która była dla nas wspaniałą zabawą ( co widać na zdjęciach). Mamy zdjęcia ślubne, które są orginalne, niepowtarzalne i zawierają wszystko co chcieliśmy. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć wyjątkowe zdjęcia ślubne ! A my szykujemy się już na sesje z brzuszkiem ;) Jeszcze raz dziękujemy Moniko.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

wyjątkowe, stylizowane zdjęcia ślubne
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:91-087
Data dodania: 04-02-2011
Liczba odwiedzin: 1886

Nowe ogłoszenia