Zobacz zdjęcia (5)
wyjątkowe, stylizowane zdjęcia ślubne, Łódź - zdjęcie 1
wyjątkowe, stylizowane zdjęcia ślubne, Łódź - zdjęcie 2 wyjątkowe, stylizowane zdjęcia ślubne, Łódź - zdjęcie 3 wyjątkowe, stylizowane zdjęcia ślubne, Łódź - zdjęcie 4 wyjątkowe, stylizowane zdjęcia ślubne, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

wyjątkowe, stylizowane zdjęcia ślubne id:5115

Łódź, łódzkie

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa

Monika Szmidt Photography oferuje swoje usługi od ponad 15 lat, działając na terenie Polski i Anglii. Czerpiemy inspiracje od najlepszych fotografików ślubnych na świecie, ciągle wzbogacając i urozmaicając wachlarz naszych usług. Wybierając mnie na twojego Ślubnego Fotografa masz zagwarantowane profesjonalne zdjęcia ślubne za przystępną cenę.

Przeglądając moje portfolio odnajdziesz szereg zdjęć , które odzwierciedlają moje podejście do fotografii ślubnej, mój styl pracy. Wybierając Monika Szmidt Photography na twojego Ślubnego Fotografa masz zagwarantowane profesjonalne zdjęcia ślubne za przystępną cenę.

Przeglądając moje portfolio odnajdziesz szereg zdjęć , które odzwierciedlają moje podejście do fotografii ślubnej, mój styl pracy.Zapraszam do galerii zdjęć ślubnych.

“Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” - Robert Bresson

Opinie (1)

wyjątkowe, stylizowane zdjęcia ślubne id:5115
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Krzysztof i Kamila
5.00
 / 5
Data dodania: 28-03-2011

Dziękujemy Monice za wspaniałe zdjęcia, które odzwierciedlają całą atmosferę ceremonii i wesela oraz niepowtarzalną sesję plenerową, która była dla nas wspaniałą zabawą ( co widać na zdjęciach). Mamy zdjęcia ślubne, które są orginalne, niepowtarzalne i zawierają wszystko co chcieliśmy. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć wyjątkowe zdjęcia ślubne ! A my szykujemy się już na sesje z brzuszkiem ;) Jeszcze raz dziękujemy Moniko.