Zobacz zdjęcia (5)
Wynajem namiotów imprezowych, podłóg, stołów, krzeseł, dekoracji., Golasowice - zdjęcie 1
Wynajem namiotów imprezowych, podłóg, stołów, krzeseł, dekoracji., Golasowice - zdjęcie 2 Wynajem namiotów imprezowych, podłóg, stołów, krzeseł, dekoracji., Golasowice - zdjęcie 3 Wynajem namiotów imprezowych, podłóg, stołów, krzeseł, dekoracji., Golasowice - zdjęcie 4 Wynajem namiotów imprezowych, podłóg, stołów, krzeseł, dekoracji., Golasowice - zdjęcie 5
1 / 5

Wynajem namiotów imprezowych, podłóg, stołów, krzeseł, dekoracji. id:44855

Golasowice, śląskie

O nas

Oferujemy wynajem najwyższej klasy namiotów imprezowych o powierzchni od 25m2 do 500m2.
Nasze namioty wyposażamy w podłogę drewnianą, stoły, krzesła, oświetlenie, dekoracje (wystrój gala), nagrzewnice.

Bazujemy na trzech typach namiotów:

1. Namioty ekspresowe OCTA PRO o wymiarach 6 x 4, 6 x 8, 6 x 12, 4 x 12, 6 x 16, firmy Mitko. Bardzo wytrzymałe, szybkie w montażu, przeznaczone na mniejsze imprezy do 100 osób - głównie w sezonie letnim. Namioty wynajmowane są zarówno z podłogą jak i bez podłogi. Namiot posiada ściany pełne, ściany przeźroczyste lub wykorzystany może być bez ścian - z ozdobnymi firankami. Maksymalna powierzchnia po połączeniu sześciu namiotów wynosi 144 m2.

2. Namioty typu pagoda o szer. 5 m i długości do 20 m. Ściany namiotu mogą być dowolnie skonfigurowane z plandek pełnych, transparentnych lub w kształcie okna ze szprocami. Namiot kotwiony jest do podłoża specjalnymi gwoździami - co zabezpiecza go przed najsilniejszymi podmuchami wiatru.

3. Namioty halowe firmy Eschenbach o szer. 10 m i długości do 50 m. Namiot przystosowany do zabezpieczenia zarówno imprez rodzinnych jak i imprez masowych. Najmniejszy wymiar namiotu to 100 m2, który może być w dowolny sposób rozszerzany co 50 m2 aż do rozmiaru 500 m2. Namiot wyjątkowo odporny na podmuchy wiatru, szczelny, wysokość boku 2,4 m wysokość w szczycie 4 m. Ściany pełne lub transparentne. Jest to idealne rozwiązanie na wszelkie imprezy kameralne.

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 5628

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie