Zobacz zdjęcia (13)
Wynajem pilota z dronem, Warszawa - zdjęcie 1
Wynajem pilota z dronem, Warszawa - zdjęcie 2 Wynajem pilota z dronem, Warszawa - zdjęcie 3 Wynajem pilota z dronem, Warszawa - zdjęcie 4 Wynajem pilota z dronem, Warszawa - zdjęcie 5
Wynajem pilota z dronem, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 13

Wynajem pilota z dronem id:55268

od 550 do 1500 zł / dzień
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
500-456...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera

Oferujemy profesjonalne usługi videofilmowania z drona, które stanowią doskonałe uzupełnienie filmu z Twojego wesela. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii dronów, jesteśmy w stanie uchwycić niesamowite ujęcia z niezwykłej perspektywy, dodając wyjątkowego piękna i magii do Twojego filmu ślubnego.

Nasi wykwalifikowani operatorzy dronów precyzyjnie manewrują nimi, tworząc płynne i dynamiczne sekwencje z powietrza. Dzięki temu zyskujesz możliwość zobaczenia całości uroczystości, piękno otaczającego krajobrazu oraz zaskakujące ujęcia, których nie można osiągnąć za pomocą tradycyjnych kamer.

Zaangażowanie drona w filmowanie wesela daje Ci unikalną perspektywę, podkreślającą piękno miejsca ceremonii, dekoracji, tańców i radosnej atmosfery. Efektowne panoramy, dynamiczne ujęcia lotnicze i gładkie, płynne przejścia między kadrami dodadzą Twojemu filmowi niezwykłej wartości estetycznej.

Wszystkie nasze usługi są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Daj nam możliwość uwiecznienia Twojego wesela z niebiańskiej perspektywy i doświadcz niesamowitego efektu, jaki mogą stworzyć filmy z drona. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i umówić się na spotkanie, podczas którego przedstawimy Ci naszą wizję na realizacje oraz pokażemy, jak możemy uczynić Twój film ślubny jeszcze bardziej niezapomnianym.

Oferta HighFly

Kościół + sala weselna

od 550 do 1500zł/ dzień

Opinie HighFly (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt HighFly

Nazwa firmy: HighFly
NIP: 5213413496
Imię i nazwisko: Krzysztof Sudak
Adres: Warszawa, ul. Ogólna 7, 01-702, woj. mazowieckie
500-456...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 53
Zadzwoń
500-456...
Napisz

Popularne miasta w okolicy