Wynajmę BMW M3 E92 do ślubu i na inne okoliczności id:19937

Oferta
Dodaj do plannera

Dzień dobry,
do zaoferowania mam przewozy ślubne i okolicznościowe autem BMW M3 E92 po liftingu. Jest to ostatnie "prawdziwe M3" wyposażone w wolnossący silnik V8 o pojemności 4000cm3 o mocy 420KM, który w połączeniu z zainstalowanym wydechem BMW M Performance brzmi obłędnie. Przyśpieszenie 4,8 sekundy do 100km/h gwarantuje punktualność w domu weselnym :-) Posiada dwustrefową klimatyzację, skórzaną tapicerkę w fantastycznym rudym kolorze, najwyższą opcję nagłośnienia oraz manualną skrzynie biegów. Jest utrzymana w perfekcyjnym stanie wizualnym i mechanicznym.

Auto udostępniamy wraz z doświadczonym licencjonowanym kierowcą wyścigowym, ubranym stosownie do okazji.

Dodatki dla wszystkich pakietów:
- weselne tablice rejestracyjne
- eleganckiego szofera
- możliwość przystrojenia samochodu kwiatami żywymi w atrakcyjnych cenach

Wszystkie szczegóły omawiane są indywidualnie.

Usługa realizowana jest na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego. Za dopłatą również inne rejony Polski.

BMW M3 jest 2-drzwiowy. Pani młoda ma cały tył samochodu dla siebie, aby zmieściła się z sukienką, a Pan Młody ma do dyspozycji fotel pasażera lub za dopłatą 200zł Pan Młody sam prowadzi samochód do kościoła i poźniej na salę weselną, Pani Młoda siedzi obok, a kierowca nadzoruje i podpowiada z tylnego fotela. Automatycznie stara sie być niewidoczny dla kamer i fotografa - tylne szyby są fabrycznie przyciemnione.

O dostępności terminów jak i innych informacji udzielamy telefonicznie albo poprzez kontakt e-mail.

Dodatkowe usługi:
-pełna adrenaliny przejażdżka na miejscu pasażera
-sesja wyścigowa na Torze Poznań na miejscu pasażera
-przewozy VIP
-przewozy na rocznice ślubów, chrzciny, komunie, studniówki, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie.
-sesje zdjęciowe
-wystawy i eventy

Zrób prezent urodzinowy, imieninowy, okolicznościowy bliskiej osobie!Zapraszamy i gwarantujemy pełną satysfakcję z nasz usług.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: BMW
  • Kolor: biały
  • sam prowadzisz

Cennik

Orientacyjna cena: 600 PLN / wynajem

W ofercie posiadamy pakiety cenowe dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb:

- PAKIET SILVER - obejmuje przejazd Pana Młodego do Pani Młodej, przewiezienie Państwa Młodych z domu do Kościoła (USC) po zakończonej uroczystości przejazd do domu weselnego.

Cena: 600 zł

Cena pakietu obejmuje przejazd do 150km, trwający do 3h (jako miejsce rozpoczęcia bierze się godzinę przyjazdu do Pana Młodego lub opcjonalnie do kwiaciarni)

- PAKIET GOLD - obejmuje przejazd Pana Młodego do Pani Młodej, przewiezienie Państwa Młodych z domu do Kościoła, po zakończonej uroczystości przejazd do domu weselnego, dodatkowo sesja fotograficzna 
Cena: 750 zł

Cena pakietu obejmuje przejazd do 150km, trwający do 4h (jako miejsce rozpoczęcia bierze się godzinę przyjazdu do Pana Młodego lub opcjonalnie do kwiaciarni)


- PAKIET PLATINUM - pakiet all inclusive (bez limitu czasowego). Obejmuje przejazd Pana Młodego do Pani Młodej, przewiezienie Młodych z domu do Kościoła, po zakończeniu uroczystości przejazd do domu weselnego, następnie przejazd na sesję fotograficzną (bez limitu czasowego) po zakończeniu której Młoda Para zostanie odwieziona ponownie do domu weselnego

Cena: 950 zł

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Wynajmę BMW M3 E92 do ślubu i na inne okoliczności
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Data dodania: 08-03-2016
Liczba odwiedzin: 474

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia