Wysmakowane show złotej medalistki - Tahira Taniec Brzucha Orientalny id:33979

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Tahira to PROFESJONALNA TANCERKA i choreograf tańca brzucha, ZŁOTA MEDALISTKA najbardziej prestiżowych festiwali tańca brzucha w całej Europie. Posiada ponad 10-LETNIE DOŚWIADCZENIE w pokazach komercyjnych. Jej taniec to żywe emocje zaklęte w doskonałej technice. Show tańca orientalnego w jej wykonaniu naznaczone jest elegancją, zmienną dynamiką oraz subtelną grą z publicznością, która przeniesie każdego gościa w mistyczny świat Orientu. Tahira to także odpowiedzialny partner biznesowy, który do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie z zachowaniem pełnej rzetelności. Powierzcie artystyczną oprawę tego ważnego dnia w ręce i nogi profesjonalisty :)

Skoro już wiecie, z kim macie do czynienia, usiądźcie wygodnie
i pozwólcie, że opowiem Wam, o co tak NAPRAWDĘ chodzi :)

Wyobraźcie sobie subtelną orientalną muzykę, która sączy się z głośników niczym magiczne zaklęcie. Nagle Wasze oczy dostrzegają delikatne błyski kolorowych kamieni. Wzrok przykuwają zmysłowo podkreślone oczy tancerki, ale tylko na chwilę... Teraz wkracza do akcji jej ciało, które idealnie odwzorowuje dźwięki utworu, będąc uosobieniem harmonii człowieka z muzyką. Dosłownie wszyscy wpatrują się w taniec, próbując nie uronić ani sekundy. Delikatność i kobiecość, energia i siła - to nieustająca magia tańca brzucha.

Wyjątkowa muzyka, bogato zdobione kolorowe stroje, widowiskowe rekwizyty oraz perfekcyjnie dopracowane choreografie to mix doskonały. Dzięki niemu pokaz tańca brzucha na długo pozostaje w pamięci każdego widza. Doświadczenie pozwala mi na tworzenie pokazów, które przypadają do gustu zarówno tym najmłodszym, jak i najstarszym gościom.
To sztuka idealna i na kameralny imprezy rodzinne i na wielkie przyjęcia. I mówię to z ręką na sercu, mając już okazję tańczyć na wielkich salach teatralnych z kilkuset widzami, jak i na trawie w przydomowym ogrodzie dla kilku osób.

A jak wygląda to od strony formalnej?

Mogę wystąpić dla Was solo lub ze swoją grupą (łącznie 2-3 osoby). Program pokazu zawsze dopasowywany jest do Waszych potrzeb. Możecie wybierać spośród różnego rodzaju stylów tańca brzucha, z których każdy przedstawiany jest w innym stroju i do innej, charakterystycznej muzyki. Jedno wejście w zależności od Waszych potrzeb może trwać od 3 - 7 min. Ilość wejść także zależy do Was. Jeśli nie macie pomysłu na program pokazu, oczywiście służę pomocą.

Co dokładnie macie do wyboru?

Cały program może składać się m.in. z następujących elementów:
- klasyczny egipski taniec orientalny - elegancki, ze zmienną dynamiką, prezentujący różnorodne emocje oraz wachlarz technicznych umiejętności tancerki,
- dynamiczne drum solo - jeden z najbardziej efektownych stylów, tancerka tańczy w rytm samych bębnów, podważając to, co wiecie o możliwościach ludzkiego ciała,
- taniec z fan veils - romantyczny taniec z wachlarzami z długim jedwabnym ogonem, niezwykle subtelny i elegancki,
- taniec ze skrzydłami Izis - zmysłowy i majestatyczny taniec z błyszczącymi skrzydłami, przywodzący na myśl starożytną boginię,
- saidi czyli taniec z assayą - folklorystyczny, kokieteryjny taniec z ozdobną bambusową laseczką rodem z Górnego Egiptu,
- khaleegy - subtelny taniec z efektowną pracą włosami, folklor Zatoki Perskiej obowiązkowy na każdym weselu bogatych szejków,
- tango oriental - ognista i niezwykle zmysłowa fuzja tańca orientalnego i tanga.

+ animacja dla gości czyli zabawa z lekcją tańca brzucha - doskonały sposób na to, aby rozkręcić imprezę i zobaczyć także męską część gości, jak prezentuje swoje wdzięki - niezły ubaw dla wszystkich gwarantowany :)

Animacja i pokaz to także świetny pomysł na aktywną atrakcję podczas wieczoru pańskiego. Możemy nawet przygotować wspólny pokaz na wesele!

Wycena pokazu jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość wystawienia faktury za każdą z atrakcji.

Czekam na wiadomość od Was!

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Tahira

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).
Zobacz wszystkie kategorie