Zobacz zdjęcia (1)
Xylophone SHOW - wirtuozowski pokaz muzyczny, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 1
1 / 1

Xylophone SHOW - wirtuozowski pokaz muzyczny id:47589

Siemianowice Śląskie, śląskie
(1)
Dodaj opinię

O nas

Kamil Wantuła - to najwyższej klasy artysta, wirtuoz czterech pałek, jeden z najbardziej innowacyjnych muzyków wprowadzający amerykański, elektroniczny instrument perkusyjny na polski rynek. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz perkusista Narodowego Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, z którym grał ponad 100 koncertów rocznie na największych arenach Polski oraz poza granicami kraju. Odbył trasę koncertową po USA i Niemczech koncertując na największych festiwalach muzycznych.
Od 2009 roku propaguje w kraju unikatowy instrument na różnych eventach okolicznościowych czy firmowych, występując również na uroczystościach weselnych oraz współpracuje z DJ-ami w klubach na masowych imprezach w całej Polsce.
Laureat konkursów, uczestnik programu Mam Talent i zdobywca nagrody w Ogólnopolskim konkursie jazzowym School&Jazz; Festival w 2013 roku.
Na koncie ma swoje autorskie projekty oraz był najmłodszym instrumentalistą w kraju, który mając 8 lat nagrał i wydał wraz z zespołem płytę, tworząc pierwszy taki projekt na polskim rynku. Współpracował również na stałe z wieloma Big-Bandami, gdzie miał okazję koncertować z światowej sławy artystami.

Opinie (1)

Xylophone SHOW - wirtuozowski pokaz muzyczny id:47589
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Zawiercie
Data dodania: 17-09-2020

Rewelacja! Polecam tego typu atrakcje. Występ zrobił wielki "szał" na sali. Pozdrawiam!

Kontakt

Adres: Siemianowice Śląskie, , 41-103, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 702

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie