Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (44)
Zobacz zdjęcia (44)
Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron, Ziębice - zdjęcie 1
Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron, Ziębice - zdjęcie 1 Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron, Ziębice - zdjęcie 2 Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron, Ziębice - zdjęcie 3 Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron, Ziębice - zdjęcie 4 Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron, Ziębice - zdjęcie 5 Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron, Ziębice - zdjęcie 6 Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron, Ziębice - zdjęcie 7
Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron, Ziębice - zdjęcie 8
1 / 44

Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron id:42640

2600 zł / całość
Ziębice, dolnośląskie
(34)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
669-281...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Cześć! :)
Nazywamy się Michał i Szymon, jesteśmy braćmi.
Zapewne zastanawiasz się, co wyróżnia naszą ofertę spośród wielu, które masz już za sobą.
Powiem krótko - oprócz tego, że zarażamy dobrym samopoczuciem i mamy w rękawach sporo sucharów na każdą okazję to mamy jeszcze coś z czego jesteśmy naprawdę dumni - LUDZKIE podejście do tematu współpracy. Jako para, załatwicie i uzgodnicie z nami wszystko, rozwiążemy problemy związane z weselem, a w trakcie Waszego dnia, pomożemy Wam z czym tylko będzie trzeba. Zasugerujemy, doradzimy, poprowadzimy przez ten dzień. Nasza usługa to więcej niż sama fotografia. Jesteśmy w ten dzień po to, by Was wspierać i uwiecznić to na materiałach.

Kilka słów o nas:

Fotografią zajmujemy się od wielu lat, dlatego też posiadamy spore doświadczenie w zakresie wykonywania zdjęć, jak również retuszu.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oświetleniowym oraz fotograficznym.
Prowadzimy własną działalność i wystawiamy rachunki.
Wasze zdjęcia umieszczamy w swoim portfolio tylko i wyłącznie za Waszą zgodą.

Jeśli zdecydujecie się na nasze usługi, a ich łączny koszt przekroczy 5000,00 zł brutto, otrzymacie 50% zniżki na sesję narzeczeńską.
Następnie, spotkamy się z celem podpisania umowy. Na spotkaniu tym robimy również mały wywiad dotyczący ślubu, który ułatwi nam pracę :)
Do wyboru ponad 20 unikalnych pomysłów na sesję plenerową (liczba stale rośnie).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:)
Michał/Szymon

Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron - film 1 Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Langea Grażyna Jakubowska

Fotoreportaż ślubny

2600zł/ całość

Fotoreportaż wykonywany przez 2 fotografów zawiera zdjęcia z następujących momentów dnia:
- przygotowania
- uroczystość w kościele/USC
- przyjęcie weselne do oczepin
- minimalna ilość zdjęć po obróbce - 500
- 100 odbitek w formacie 10x15 cm lub 50 odbitek w formacie 15x21 - zgodnie z Państwa życzeniem
- fotoksiążkę ślubną w formacie A4 w pionie lub poziomie, format A4, 60 stron

Sesja plenerowa

1000zł/ całość

Preferujemy wykonanie sesji w inny dzień niż wesele, pozwala to osiągnąć dużo lepszy wynik końcowy :)
Ilość finalnych zdjęć z sesji plenerowej - 20-30

- przygotowanie sesji
- zaplanowanie miejsca (wspólnie z Państwem)
- profesjonalne oświetlenie
- ilość zdjęć po obróbce - 20-30
- profesjonalny retusz

Teledysk weselny MINI

1000zł/ całość

Teledysk weselny trwający 2-3 minut. Zawiera najciekawsze momenty z sesji plenerowej oraz ceremonii ślubnej, a także imprezy weselnej. Szczegóły teledysku uzgadniamy z Państwem. Najczęściej przeplatany jest scenami z sesji plenerowej (jeśli została wybrana).

- 2-3 filmowców
- przygotowanie oświetlenia
- scenariusz
- wybranie muzyki
- profesjonalny montaż oraz filmowy wygląd (kolorystyka)
- teledysk może przybrać formę romantyczną i spokojną lub bardziej energiczną, niczym prawdziwy teledysk muzyczny (do ustalenia)

Teledysk weselny MAXI

1600zł/ całość

Teledysk weselny trwający 5-8 minut. Zawiera najciekawsze momenty z sesji plenerowej oraz ceremonii ślubnej, a także imprezy weselnej. Szczegóły teledysku uzgadniamy z Państwem. Przeplatany jest scenami z sesji plenerowej (jeśli została wybrana).

- 2-3 filmowców
- przygotowanie oświetlenia
- scenariusz
- wybranie muzyki
- profesjonalny montaż oraz filmowy wygląd (kolorystyka)
- teledysk może przybrać formę romantyczną i spokojną lub bardziej energiczną, niczym prawdziwy teledysk muzyczny (do ustalenia)

Film weselny

2600zł/ całość

Film weselny trwający około 60 minut. Zawiera wszystkie ważne momenty z wesela, w tym z zabawy. Umieszczamy w nim życzenia od losowo wybranych gości, a także wywiad z Państwem wykonany w innym dniu, najczęściej w dniu sesji plenerowej. Film weselny tworzymy wspólnie z osobą odpowiedzialną za profesjonalną ścieżkę audio. Szczegóły filmu uzgadniamy z Państwem.

- profesjonalny montaż oraz filmowy wygląd (kolorystyka)
- profesjonalne audio

Sesja narzeczeńska

500zł/ całość

Sesja narzeczeńska to dobry sposób na zapoznanie się z naszym zespołem. W cenie sesji otrzymujecie Państwo 10 profesjonalnie obrobionych zdjęć. Jeśli bylibyście Państwo zainteresowani większą ich ilością to każde kolejne ponad powyższą ilość to koszt 25,00 zł brutto za sztukę. Zdjęcia do obrobienia wybierają Państwo sami na podstawie wszystkich wykonanych na sesji, które podeślemy po ich wstępnym przejrzeniu.

- przygotowanie sesji
- zaplanowanie miejsca (wspólnie z Państwem)
- profesjonalne oświetlenie
- ilość zdjęć po obróbce - 10 lub więcej (na życzenie)
- profesjonalny retusz

Dron

600zł/ całość

Dron marki DJI Phantom 3 Pro. Sceny z użyciem drona to głównie teledyski weselne i film, a także zdjęcia w sesji plenerowej. Jego użycie w dniu wesela przy kościele jest zależne od pogody.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Langea Grażyna Jakubowska (34)

Dodaj opinię
Yakubovsky-Zavarynsky Fotografia - FOTO + VIDEO - Dron id:42640
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 34 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Lubin
Data dodania: 06-01-2022

Polecam w 100%. Najpiękniejsze zdjęcia ❤️ Bajeczny teledysk ❤️ Michał Jakubowski to fotograf z powołania, z którym współpraca przebiega idealnie - w przyjaznej i bezstresowej atmosferze ;)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Ziębice
Data dodania: 02-01-2022

O pracy chłopaków można powiedzieć naprawdę wiele, ale postaram się streścić ☺️ Ani chwili nie żałowałam, że zdecydowaliśmy się na współpracę! Już przy podpisywaniu umowy wiedziałam, że to dobry wybór na uwiecznienie z pewnością jednego z najważniejszych dni w życiu. Profesjonaliści z głowami pełnymi pomysłów, co widać na każdym zdjęciu i w każdej minucie filmu. W dniu ślubu uśmiechnięci, humorem rozładowują atmosferę w stresujących chwilach ☺️ Materiał pięknie obrobiony, ze smakiem. Wychwycone naprawdę rożne momenty z wesela, których my, jako Młoda Para czasami nawet nie wychwyciliśmy w trakcie zabawy 😁 Jeśli ktoś ma wątpliwości - nie wahajcie się, chłopakom można zaufać w 100% i będę polecać ich dalej!

Michał
02-01-2022

Dziękujemy Wam bardzo!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-10-2021
Marcinkowice
Data dodania: 27-12-2021

Z całego serca polecamy chłopaków każdej parze, która w dniu własnego ślubu nie chce stresować się fotorelacją, tym jak ustawić się do zdjęcia, czy dobrze wyjść na nagraniu. Atmosfera od przygotowań do oczepin była niesamowicie luźna, a zdjęcia oraz film wyszły bardzo naturalnie. Zarówno my jak i goście nie odczuliśmy obecności fotografa i kamerzysty, co było ogromnym plusem, ponieważ w rezultacie otrzymaliśmy zdjęcia i nagrania, na których nie wydać zbędnego spięcia i stresu. Dziękujemy za mnóstwo uśmiechu, który od Was otrzymaliśmy, wsparcia i zrozumienia, oraz oczywiście pełen profesjonalizm. 😄

Michał
02-01-2022

Dziękujemy Wam ogromnie!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Kędzierzyn-Koźle
Data dodania: 29-11-2021

Chłopaki to team bez którego nie wyobrażam sobie naszego ślubu! Pełen profesjonalizm, dbanie o każdy szczegół, wiele ciekawych pomysłów a przy tym otwartość, uśmiech i dobra energia, która zaraziła nas od samego początku! Dziękujemy za fenomenalne materiały! Zarówno te ze ślubu, wesela i pleneru.. Nie mogłabym wybrać 5 najlepszych zdjęć bo wszystkie są ekstra! Goście są oczarowani zdjęciami, pomimo bardzo swobodnej atmosfery, bez pozowania (większość nie zdawała sobie nawet sprawy, że w trakcie dobrej zabawy zostały im zrobione takie cuda) - zdjęcia są cudowne! Jasne a przy tym idealne intensywne kolory, z odpowiednią ostrością, świetnie wykadrowane! Przeglądając je można się szczerze uśmiechnąć i uronić wiele łez wzruszenia... Sesja plenerowa dosłownie - jak z bajki! Bardzo się cieszymy, że na Was trafiliśmy, bo swoją pracę wykonujecie po mistrzowsku! Polecamy serdecznie, gdyż takiej jakości pamiątki z pewnością będą nam umilać popołudnia jeszcze przez wiele długich lat! :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-11-2021
Krzelków
Data dodania: 28-11-2021

Polecam ! Pełen profesjonalizm i rzetelne podejście .

K
Kornelia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Sienna
Data dodania: 26-11-2021

Super współpraca, pozytywne nastawienie i przede wszystkim piękna pamiątka z wesela. Teledysk przepiękny <3 i dodatkowy plus za bezproblemowe przełożenie terminu z powodu pandemii. Ogromnie polecam!

A
Agata i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Ziębice
Data dodania: 07-11-2021

Cudowna współpraca, wspaniała atmosfera od samego początku!
"Yakubovsky /Zavarynsky Fotografia" chłopaki z niesamowitą pasja, z mega profesjonalnym podejściem!!!
DZIĘKUJEMY za piękny reportaż ślubny , pełen wzruszeń i śmiechu😁oraz przecudowną sesję w plenerze! Zdjęcia wyszły cudownie i mimo, że nie najlepiej czujemy się przed obiektywem dzięki Wam czuliśmy się swobodnie i bez spiny 😁 BARDZO jesteśmy zadowoleni i z czystym sumieniem POLECAMY!!
Rezultaty końcowe powalają!!

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Strzelin
Data dodania: 07-11-2021

Panowie jak najbardziej godni polecenia :) świetne podejście do klienta, mili i weseli. Profesjonalny sprzęt i obsługa. Bardzo sympatyczni, z poczuciem humoru i wszystko bezproblemowo można z Nimi dogadać. Jesteśmy mega zadowoleni z mężem z ich usługi :) gorąco polecamy :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Langea Grażyna Jakubowska

Nazwa firmy: Langea Grażyna Jakubowska
Imię i nazwisko: Michał Jakubowski
Adres: Ziębice, ul. Gliwicka 31, 57-220, woj. dolnośląskie
669-281...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5798
Zadzwoń
669-281...
Napisz

Popularne miasta w okolicy