Zobacz zdjęcia (5)
Pełna ekstrawagancji Ślubna Nysa rodem z PRL, zabytkowe auto do ślubu, Garby - zdjęcie 1
Pełna ekstrawagancji Ślubna Nysa rodem z PRL, zabytkowe auto do ślubu, Garby - zdjęcie 2 Pełna ekstrawagancji Ślubna Nysa rodem z PRL, zabytkowe auto do ślubu, Garby - zdjęcie 3 Pełna ekstrawagancji Ślubna Nysa rodem z PRL, zabytkowe auto do ślubu, Garby - zdjęcie 4 Pełna ekstrawagancji Ślubna Nysa rodem z PRL, zabytkowe auto do ślubu, Garby - zdjęcie 5
1 / 5

Pełna ekstrawagancji Ślubna Nysa rodem z PRL, zabytkowe auto do ślubu id:54485

Garby, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
885-660...
692-458...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: FSO
  • Kolor: beżowy
  • zabytkowy

Nadchodzi ta wymarzona przez Was chwila, organizujecie Wasz Ślub. Pragniecie, by ten wielki dla Was dzień był szczególny, wyjątkowy, by na długo zapadł w pamięci Waszej i Waszych Gości. Zastanawiacie się nad miejscem, obsługą i wieloma innymi elementami.

Waszą uwagę skupia też wreszcie Auto, którym podróżować będziecie w ten dzień. Chcecie, by było niepowtarzalne i na długo pozostało wszystkim w pamięci. Wychodząc Wam naprzeciw oferujemy wynajem auta ekstrawaganckiego i bardzo nietypowego, którym jest budząca powszechny podziw Ślubna Nysa, czyli model auta z okresu PRL za którym obejrzy się każdy.

Nasza Nysa została poddana gruntownemu odrestaurowaniu, dzięki czemu podróż nią będzie zarówno komfortowa, jak i pełna niezapomnianych wrażeń. A jeśli do tego dodamy, iż naszym ślubnym autem podróżować może 7 osób wraz z kierowcą, to zapewne już wiecie, iż zarówno świadkowie, jak i fotograf mogą rownież Wam towarzyszyć w tym szczególnie istotnym dla Was dniu. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by auto z szoferem było w całości tylko dla Was.

Nasza ślubna Nysa jest autem zdecydowanie wyróżniającym się na drodze, już dziś niezmiernie rzadko spotykanym i budzącym w wielu osobach zarówno nostalgię, jak i nieposkromioną ciekawość. Możemy Wam zagwarantować, iż nie znajdziecie osoby, która przeszłaby obok tego cudu polskiej motoryzacji obojętnie. A przecież nie tylko o wygląd i wrażenia estetyczne tutaj chodzi.

Jeśli więc chcecie, by ten wielki dzień był niezapomniany, koniecznie wybierzcie się w tę podróż naszą Ślubną Nysą.

Nasza oferta wynajmu Ślubnej Nysy do ślubu skierowana jest generalnie do klientów z Wielkopolski, a zatem obsługujemy całe województwo wielkopolskie oraz województwa ościenne.

Zadzwoń już dziś i sprawdź czy Twój termin jest wolny.

Wynajem samochodu obejmuje:
1. Przyjazd po Pana Młodego
2. Przyjazd po Pannę Młodą
3. Przejazd do Kościoła lub USC
4. Przejazd na miejsce przyjęcia weselnego
5. Przejazd na sesję zdjęciową

Nasze usługi polecamy wszystkim, którzy pragną przeżyć swój Ślub naprawdę wyjątkowo.
Samochód jest idealny również na inne imprezy okolicznościowe, takie jak: zaręczymy, oświadczyny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, a jeśli lubisz byś ekstrawagancki, to szofer zawiezie Cię również do Teatru lub na koncert.

Gorąco polecamy, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy !!!
Agnieszka i Darek

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Pracownia Dobrych Pomysłów (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Pracownia Dobrych Pomysłów

Nazwa firmy: Pracownia Dobrych Pomysłów
NIP: 9720549285
Imię i nazwisko: Agnieszka Zieleśkiweicz-Skuba
Adres: Garby, ul. Oliwkowa 10, 62-020, woj. wielkopolskie
885-660...
692-458...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 88
Zadzwoń
885-660...
692-458...
Napisz

Popularne miasta w okolicy