Zobacz zdjęcia (3)
Zabytkowe auta do ślubu Warsz. 223 Mercedes W108, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 1
Zabytkowe auta do ślubu Warsz. 223 Mercedes W108, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 2 Zabytkowe auta do ślubu Warsz. 223 Mercedes W108, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 3
1 / 3

Zabytkowe auta do ślubu Warsz. 223 Mercedes W108 id:11573

Piotrków Trybunalski, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Warszawa
  • Kolor: biały
  • zabytkowy

Witam mam do zaoferowania trzy zabytkowe auta, które oferuję do wynajmu wraz z kierowcą do ceromonii ślubnej oraz innych uroczystości. Zasięg oferty dotyczy całego województwa łódzkiego oraz sąsiednich regionów. Usługę tę prowadzę już od dłuższego okresu dlatego też jej charakter jest w pełni profesjonalny.
Proponowane auta:

Warszawa 223- Egzemplarz Warszawy oferowany w przeze mnie pochodzi z 1968 roku. Auto to posiada w pełni oryginalne odrestaurowane wnętrze oraz elementy zewnętrzne. Dzięki swojemu reprezentatywnemu wyglądowi doskonale nadaje się do uroczystości ślubnych i nie tylko. Ponadto poprzez swój urok pozwala na doświadczenie na własnej skórze klimatu minionej epoki z przed 50 lat.
Mercedes W108- Auto to podobnie jak Warszawa wyprodukowane zostało w 1968 roku i różni się od podobnych mercedesów tego typu tym, że jest to wersja amerykańska sworzona specjalnie dla klientów z USA. Tak jak pół wieku temu auto to było niezawodną limuzyną, którą poruszali się ówcześni przywódcy państw, tak dzisiaj służy jako zabytkowa limuzyna ślubna pozwalająca poczuć historię z poprzednich dziesięcioleci.
FSO Polonez- Polonez, który posiadam jest ponad 30-letnim kultowym polskim autem. Wyprodukowany został w 1981 roku . Auto to wykonane zostało bardzo starannie oraz z bardzo eleganckim skórzanym wnętrzem. Zostało odkupione od pierwszego właściciela dosyć nie dawno, gdzie przez prawie 20 lat stało nietknięte. zadbane wnętrze oraz błyszczący lakier sprawia że nie jedne nowy samochód wygląda przy tym polonezie jak dużo starszy pojazd.


Cena jednorazowego wynajęcia każdego z wymienionych aut to 400 zł


Auta znajdują się w miejscowości Będków, usytuowanej 20km od Łodzi w kierunku Tomaszowa Maz.

liczba odwiedzin: 1615

Wyjątkowe sale weselne w mieście Piotrków Trybunalski

Popularne miasta w okolicy