Zobacz zdjęcia (5)
Zachwycające BMW Gran Coupe M Sport Edition, Kraków - zdjęcie 1
Zachwycające BMW Gran Coupe M Sport Edition, Kraków - zdjęcie 2 Zachwycające BMW Gran Coupe M Sport Edition, Kraków - zdjęcie 3 Zachwycające BMW Gran Coupe M Sport Edition, Kraków - zdjęcie 4 Zachwycające BMW Gran Coupe M Sport Edition, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Zachwycające BMW Gran Coupe M Sport Edition id:14335

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: srebrny

Samochód na ślub, który zachwyci Ciebie i Twoich gości weselnych


Nowoczesne, dynamiczne i zachwycające. Tak w 3 słowach można opisać BMW 640d xDrive. Ten samochód ma prezencję, styl i prawdziwą duszę. Elegancka, sportowa linia, idealne proporcje, a do tego dynamiczny, nieco agresywny charakter auta znakomicie będą prezentowały się zarówno na drodze, jak i zdjęciach.

Już teraz wyobraź sobie, jak Ty i Twoja druga połówka wygodnie podróżujecie nim w czasie Waszego święta…Najbogatsze wyposażenie dla Waszej wygody

Podczas Twojego ślubu musicie czuć się naprawdę luksusowo. Tego luksusu zażyjecie już w BMW. Model posiada szyby i rolety przeciwsłoneczne, dzięki czemu możecie zapomnieć o rażącym słońcu i największym upale. Lekkie zdenerwowanie pomoże z kolei rozładować muzyka sącząca się przez najlepsze nagłośnienie Bang & Olufsen High End Surround Sound System.

Samochód wygląda bardzo elegancko nie tylko z zewnątrz, ale również w środku. M Sport posiada siedzenia Exclusive wykonane z czarnej skóry oraz welurowe dywaniki. Smaku całości dodają, stylowe, ceramiczne wykończenia.

Przekonaj się, jak zrobić wielkie wejście z BMW Gran Coupe M. Skontaktuj się z nami i zobacz samochód na własne oczy…

liczba odwiedzin: 4440

Popularne miasta w okolicy