Zobacz zdjęcia (5)
Zajazd Kasztelan Wiski - sala weselna, dom weselny, hotel, Łomża - zdjęcie 1
Zajazd Kasztelan Wiski - sala weselna, dom weselny, hotel, Łomża - zdjęcie 2 Zajazd Kasztelan Wiski - sala weselna, dom weselny, hotel, Łomża - zdjęcie 3 Zajazd Kasztelan Wiski - sala weselna, dom weselny, hotel, Łomża - zdjęcie 4 Zajazd Kasztelan Wiski - sala weselna, dom weselny, hotel, Łomża - zdjęcie 5
1 / 5

Zajazd Kasztelan Wiski - sala weselna, dom weselny, hotel id:24566

Łomża, podlaskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • restauracja na wesele
 • hotel na wesele
 • pałac, dworek, zamek
 • sala bankietowa
 • sala z noclegiem
 • pensjonat
 • zajazd

Dodatkowe informacje

 • klimatyzacja
 • ogród/taras

Liczba gości

 • maks. liczba osób: 220
 • miejsca noclegowe: 70
 • liczba sal: 3

Zajazd Kasztelan Wiski znajduje się w malowniczo położonej miejscowości Wizna, w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego i Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi.
Nasz hotel powstał w 2005 roku z myślą o wymagających klientach, którym będziemy w stanie zapewnić niezapomniane chwile w klimatycznych i komfortowych wnętrzach. Pomożemy w wyprawieniu przyjęcia, które zapamiętasz na długo zarówno Ty jak i Twoi goście.

Wesela

Zajazd Kasztelan Wiski to doskonałe miejsce do zorganizowania Państwa przyjęcia weselnego. W atrakcyjnie zaaranżowanych i klimatycznych wnętrzach wzorowanych na stylu średniowiecznych zamków organizujemy przyjęcia weselne już od kilkunastu lat.

Doświadczanie, profesjonalizm, kreatywność i elastyczność obsługi pozwala na przygotowanie niepowtarzalnego przyjęcia, ściśle dostosowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań. Służymy radą i doświadczeniem w organizacji tego wyjątkowego dnia.

Sala balowa

W naszych salach możemy komfortowo ugościć do 220 osób przy weselnym ustawieniu stołów z wydzielonym parkietem tanecznym. Sale są klimatyzowane oraz posiadają dodatkowe oświetlenie, które sprawia, że stają się jeszcze bardziej urokliwe.

Menu weselne

Wybór i odpowiednie skomponowanie menu weselnego jest jednym z najważniejszych etapów przygotowań do przyjęcia. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w organizacji przyjęć weselnych, a także dysponując dużą kreatywnością postaramy się w czasie spotkania pomóc Państwu w tym trudnym zadaniu i przygotować indywidualne menu, dostosowane do Państwa potrzeb. Proponujemy dania wyłącznie sprawdzone, których walory smakowe i efektowne podanie doceniło już wielu gości weselnych.

Dodatkowe atrakcje weselne

Oferujemy wybrane atrakcje weselne, które sprawią, że Państwa przyjęcie ślubne będzie wyjątkowe.
- stół pełen słodkości (zawarty jest w cenie menu weselnego),
- tort weselny – duży tort na platformie z fajerwerkami (zawarty jest w cenie menu weselnego),
- stół wiejski ze swojskim jadłem oraz oryginalną aranżacją,
- weselny drink bar z kolorowymi trunkami,
- fontanna czekoladowa z belgijską czekoladą oraz owocami,
- efektowne aranżacje kwiatowe stołu Państwa Młodych oraz stołów gości weselnych,
- roll bar z piwem,
- indywidualna dekoracja światłem sali weselnej,
- efektowny pokaz sztucznych ogni strzelanych z armat.

Poprawiny

Koniec wesela nie musi oznaczać końca wspaniałej zabawy! Zgodnie z tradycją, aby uraczyć ponownie gościną i wspaniałą atmosferą weselnych chwil, a także przedłużyć wyśmienitą zabawę o kolejny dzień proponujemy Państwu organizację poprawin w naszym lokalu.
Organizujemy zarówno małe, kameralne poprawiny w gronie najbliższych jak i duże przyjęcia z zabawą taneczną.

Noclegi

Posiadamy 70 miejsc noclegowych w 24 pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i łazienkę, a cały obiekt posiada bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego.

liczba odwiedzin: 3222

Popularne miasta w okolicy