Zobacz zdjęcia (5)
Zamek Bożejów, Radomierowice - zdjęcie 1
Zamek Bożejów, Radomierowice - zdjęcie 2 Zamek Bożejów, Radomierowice - zdjęcie 3 Zamek Bożejów, Radomierowice - zdjęcie 4 Zamek Bożejów, Radomierowice - zdjęcie 5
1 / 5

Zamek Bożejów id:56063

Radomierowice, opolskie
(0)
Dodaj opinię
667-920...
607-920...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • obiad weselny
  • pałac, dworek, zamek

Dodatkowe informacje

  • dania regionalne
  • kuchnia fusion
  • kuchnia polska

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe

Lokalizacja
Sala weselna "Zamek Bożejów" Bożejów znajduje się w malowniczej miejscowości w województwie opolskim – Bożejowie. Obiekt jest oddalony jedynie 38 kilometrów od Opola i 24 kilometry od Kluczborka. Sala weselna "Zamek Bożejów" znajduje się wyjątkowej lokalizacji, tuż nad rzeką Bogacicą. Dzięki takiemu usytuowaniu można zorganizować niezapomniane wesele w zamku, w otoczeniu pięknych widoków!

Rodzaje sal
Sala weselna "Zamek Bożejów" oferuje gościom jedną, główną salę bankietową. Będzie ona idealnym rozwiązaniem na większe przyjęcia. Została ona zaaranżowana w stylu klasycznym, by podkreślić historyczny rodowód zamku. Nie brakuje jednak nowoczesnych elementów. Sprawiają one, że na głównej sali weselnej mogą znaleźć się dekoracje w różnych stylach. Sala weselna "Zamek Bożejów" otoczona jest przepięknym ogrodem, który udostępniony zostanie gościom.

-Główna sala weselna

Główna sala w "Zamku Bożejów" to idealna sala na duże wesele. Gwarantuje ona wystarczającą przestrzeń nawet dla 150 osób. Została ona urządzona zgodnie z wyznacznikami stylu klasycznego oraz domieszką nowoczesności. Ściany z surowej cegły świetnie kontrastują z białymi akcentami oraz ciemniejszą podłogą. Na sali znajdują się stoły prostokątne, jednak na życzenie gości, istnieje możliwość ich zamiany na okrągłe. Uzupełnione są one miękkimi, tapicerowanymi krzesłami. Na czas trwania uroczystości zadbamy o odpowiednie rozstawienie stołów oraz wyróżnienie stołu pary młodej. Główna sala weselna wyposażona jest w profesjonalny sprzęt muzyczny, nagłaśniający oraz dysponuje przestronnym parkietem do tańczenia. Całość uzupełniona jest klimatycznym oświetleniem oraz standardowymi przeszkleniami, które umożliwiają podziwianie widoków na zewnątrz.

-Ogród
Sala weselna "Zamek Bożejów" jest otoczona malowniczym ogrodem. Istnieje możliwość zorganizowania wesela w plenerze. Na czas uroczystości zapewniamy pawilon weselny w hollywoodzkim stylu oraz dodatkowe miejsca siedzące dla gości. W ogrodzie można także wypocząć, a dla najmłodszych został tam zorganizowany plac zabaw.

Menu
Sala weselna "Zamek Bożejów" zatrudnia najlepszych kucharzy, którzy zadbają o skomponowanie idealnego menu weselnego. W pakiecie weselnym proponujemy dania kuchni polskiej, regionalnej, a także fusion. Nasi goście otrzymają także możliwość skomponowania menu indywidualnie, by jak najlepiej dopasowało się ono do ich potrzeb. Przygotowujemy także bufety tematyczne oraz posiadamy atrakcyjną ofertę napojów i alkoholi.

Dekoracje
Sala weselna "Zamek Bożejów" posiada wnętrze urządzone w stylu klasycznym z odrobiną nowoczesności. Dbamy o odpowiednie przystrojenie stołów i krzeseł, a także o wyróżnienie stołu Pary Młodej. Zapewniamy także dekoracje florystyczne wykonane ze sztucznych kwiatów. Za każdym razem nasza doświadczona kadra managerska stara się dopasować zakres dodatkowych ozdób tak, by korespondowały one z motywem przewodnim organizowanej uroczystości.

Dodatkowe usługi
Chcąc spełnić oczekiwania naszych gości, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług dodatkowych oraz atrakcji. To one sprawią, że wesele w "Zamku Bożejów" będzie niezapomniane. Nasi klienci mogą skorzystać z:

-apartamentu dla nowożeńców całkowicie gratis;
-pokoi noclegowych dla gości weselnych w atrakcyjnej cenie;
-możliwości zorganizowania ślubu w pobliskim zamku z XVIII wieku;
-animacje dla dzieci;
-komnat zamkowych i pleneru udostępnionego do weselnej sesji zdjęciowej;
-sali bilardowej;
-Leśnego Parku Linowego Bożejów;
-organizowanych gier terenowych dla dzieci i dorosłych;
-spływów kajakowych;
-placu zabaw dla najmłodszych;
-przejażdżki bryczką po najbliższej okolicy;
-SPA znajdującego się w klimatycznych piwnicach zamku.

Organizujemy także przejażdżki rowerowe po licznych szlakach znajdujących się w okolicy, a nasz obiekt jest przyjazny dla zwierząt.

Wierzymy, że rozbudowana oferta atrakcji i dodatkowych usług pozwoli na zorganizowanie wymarzonej uroczystości w unikalnych i historycznych wnętrzach naszego zamku.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem portalu Wesele z klasą! Chętnie udzielimy więcej informacji odnośnie organizacji uroczystości i odpowiemy na wszelkie pytania.

Opinie Zamek Bożejów (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Zamek Bożejów

Nazwa firmy: Zamek Bożejów
Adres: Radomierowice, ul. Bożejów 6, 46-030, woj. opolskie
667-920...
607-920...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 150
Zadzwoń
667-920...
607-920...
Napisz

Popularne miasta w okolicy