Zobacz zdjęcia (5)
Zaproszenia ślubne, ręcznie robione, ze złotem., Limanowa - zdjęcie 1
Zaproszenia ślubne, ręcznie robione, ze złotem., Limanowa - zdjęcie 2 Zaproszenia ślubne, ręcznie robione, ze złotem., Limanowa - zdjęcie 3 Zaproszenia ślubne, ręcznie robione, ze złotem., Limanowa - zdjęcie 4 Zaproszenia ślubne, ręcznie robione, ze złotem., Limanowa - zdjęcie 5
1 / 5

Zaproszenia ślubne, ręcznie robione, ze złotem. id:21173

Limanowa, małopolskie

O nas

Tworzymy eleganckie, ręcznie robione zaproszenia ślubne z włoskich papierów ozdobnych pokrytych sproszkowanym złotem - co nadaje kartkom niezwykłego metalicznego blasku. Cena to tylko 3,5 zł/szt! Mamy do wyboru kilkanaście papierów i kilkanaście wzorów - co daje co najmniej kilkadziesiąt wzorów do wyboru - pomożemy wybrać właściwy :) W pełni personalizujemy zaproszenia. Wysyłamy także próbki!

Dbamy o wysoki standard wykonania naszych produktów. Materiały wykorzystywane przy produkcji zaproszeń i kartek:
- włoski papier ozdobny ze sproszkowanym złotem,
- papier wizytówkowy o gramaturze 246 g/m2,
- wstążki satynowe,
- różnego rodzaju aplikacje,
- gumki dekoracyjne,
- różnego rodzaju koronki oraz haft angielski.
Wszystko łączone ze sobą m.in. klejem na gorąco i wytrzymałą przemysłową taśmą montażową. Papier jest gięty na profesjonalnej zaginarce.

Wykonujemy zaproszenia we 3 podstawowych wzorach:
- DL, 15,5 x 10,5 cm, otwieranie na bok,
- Kwadrat, 14x14 cm otwierane do góry albo 14,5x14,5 cm otwierane na bok,
- Prostokąt, pionowe 10,5x15,5 cm otwierane na bok, albo 15,5x10,5 cm otwierane do góry.

Pełna personalizacja po przesłaniu odpowiednio odmienionej listy gości. Na życzenie możemy również wykonać inne etykietki - nie ma z tym problemu :) Przykładowe teksty wewnątrz są na zdjęciach - je możemy dostosować specjalnie dla Państwa, oczywiście w zależności od miejsca wewnątrz kartki. Można zamówić u nas pojedynczą próbkę, wysyłamy wtedy niespersonalizowaną kartkę w wybranym wzorze. Koszt próbki jest taki sam jak pojedynczego zaproszenia.

Kurierem wysyłamy kartki na cały kraj. Możliwość umówienia się na spotkanie i obejrzenia na żywo zaproszeń w Limanowej i Nowym Sączu w dni robocze w godzinach popołudniowych, okazjonalnie w weekendy w Dębicy i Krakowie.

Czas wykonania zaproszeń zależy od aktualnego natężenia naszej pracy - zwykle po zatwierdzeniu wzoru kartek i tekstu wewnątrz wyrobienie zaproszeń zajmuje ok. tygodnia. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy albo telefoniczny :)

Z naszych papierów wykonujemy także inne dodatki na śluby i wesela: winietki, zawieszki na alkohol, listy gości, wianki, papierowe ozdoby i inne.

Zapraszamy do skontaktowania się - prześlemy pełną ofertę! :)

liczba odwiedzin: 1567

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie