Zobacz zdjęcia (5)
Auto samochód do ślubu zabytek retro klasyk PRL Zastava1100p, Kraków - zdjęcie 1
Auto samochód do ślubu zabytek retro klasyk PRL Zastava1100p, Kraków - zdjęcie 2 Auto samochód do ślubu zabytek retro klasyk PRL Zastava1100p, Kraków - zdjęcie 3 Auto samochód do ślubu zabytek retro klasyk PRL Zastava1100p, Kraków - zdjęcie 4 Auto samochód do ślubu zabytek retro klasyk PRL Zastava1100p, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Auto samochód do ślubu zabytek retro klasyk PRL Zastava1100p id:45344

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: FSO
  • Kolor: zielony
  • zabytkowy

Dzień dobry,

Wszystkim odwiedzającym dziękuję za zainteresowanie ofertą usługi przewozu Państwa Młodych w dniu ślubu zabytkowym samochodem Zastava1100p. Samochód jest koloru zielonego więc jest oznaką spokoju i nadziei, która przyda się przyszłym nowożeńcom :). Dodam że jest to jedyna Zastava, która jeździ na śluby w Krakowie.

Jeśli mają Państwo ochotę wynająć Zastavę na ślub, sesje fotograficzną bądź inne imprezy okolicznościowe to serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą.

- Wynajem możliwy w terminie od kwietnia aczkolwiek można kontaktować się również na miesiąc marzec (kwestia tego żeby nie było śniegu i było sucho) do końca września lub października (analogicznie kwestia pogody).

Podstawowy pakiet ślubny zawiera:
- przyjazd po Pana Młodego
- przejazd do Panny Młodej
- przejazd do kościoła/ Urzędu Stanu Cywilnego
- przejazd na salę weselną (krótka sesja fotograficzna)
Cena - 500 zł

Podana cena obowiązuje na terenie Krakowa oraz bliskich okolic i uzależniona jest od liczby kilometrów oraz czasu trwania usługi. Standardowy wynajem obejmuje 4-5 godzin. W przypadku indywidualnych życzeń, propozycji cena ulegnie re kalkulacji.

Odnośnie udekorowania samochodu jest ono jak najbardziej możliwe, ale uważam że powinno to zostać w gestii Państwa Młodych. Z mojej strony udostępniam garaż i samochód. Jestem otwarty na Państwa pomysły oraz sugestie.

Pozdrawiam
Konrad Korbas

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , 31-636, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 1188

Popularne miasta w okolicy