Zobacz zdjęcia (28)
Zespół Bonita (DJ, wokal wokalista, wokalistka wodzirej, konferansjer), Warszawa - zdjęcie 1
Zespół Bonita (DJ, wokal wokalista, wokalistka wodzirej, konferansjer), Warszawa - zdjęcie 2 Zespół Bonita (DJ, wokal wokalista, wokalistka wodzirej, konferansjer), Warszawa - zdjęcie 3 Zespół Bonita (DJ, wokal wokalista, wokalistka wodzirej, konferansjer), Warszawa - zdjęcie 4 Zespół Bonita (DJ, wokal wokalista, wokalistka wodzirej, konferansjer), Warszawa - zdjęcie 5
Zespół Bonita (DJ, wokal wokalista, wokalistka wodzirej, konferansjer), Warszawa - zdjęcie 6
1 / 28

Zespół Bonita (DJ, wokal wokalista, wokalistka wodzirej, konferansjer) id:46370

od 5000 do 7000 zł / wesele i poprawiny
Warszawa, mazowieckie
(15)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
508-248...
503-763...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po francusku

Profesjonalnie zajmujemy się oprawą muzyczną: wesel, studniówek, osiemnastek, imprez firmowych, event'ów, uroczystych kolacji, bankietów, dancing'ów, jubileuszy, festynów, pikników, imprez karnawałowych, integracyjnych, pracowniczych, dla dzieci, plenerów oraz innych uroczystości okolicznościowych.
- Oferujemy Państwu oprawę wokalną ceremonii ślubnych (śluby kościelne i cywilne), zaręczyn, przyjęć, rocznic.
- Jesteśmy zespołem DJ + wokalistka i wokalista, wodzireje, co gwarantuje szeroki wachlarz repertuarowy, nieograniczający się do 100 lub 200 utworów, tak jak to jest w przypadku zespołów grających live. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu prawie każdą, ulubioną piosenkę w wersji oryginalnej lub śpiewanej przez wokalistów.
- Gramy tylko we troje, co oznacza mniejsze koszty i więcej miejsca dla Gości!
- Posiadamy bardzo bogaty repertuar - utwory od lat 30-tych do muzyki współczesnej, typowa muzyka weselna, muzyka dancingowa, nowoczesna, biesiada.
Przez cały czas wzbogacamy nasz repertuar o najnowsze utwory z list przebojów, po to aby nasza oferta była ciągle aktualna.
- Na każdej imprezie współpracujemy z Gospodarzami (Młodą Parą, Solenizantem, Jubilatami), obsługą kuchni i kamerzystami, żeby efekt Państwa imprezy był jeszcze lepszy.
- Przygotowujemy utwory na życzenie: np. pierwszy taniec, dedykacje dla Rodziców, Świadków, Przyjaciół, ulubione piosenki, itp.
- Konkursy i zabawy dopasowujemy do rodzaju imprezy, prowadzimy je w sposób bezpieczny i kulturalny.
- Mamy w zwyczaju robić krótkie przerwy na posiłki i inne atrakcje, podczas których serwujemy muzykę w tle.
- Stawiamy na jakość dźwięku, jego czytelność i dynamikę! Dbamy o najlepsze brzmienie wykonywanych przez nas utworów.
- Tworzymy niepowtarzalną atmosferę zabawy co pozwala Gościom czuć się swobodnie od samego początku imprezy.
- Dzięki wieloletniej pracy w branży, wykształceniu i zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie już od początku zabawy poczuć typ i rodzaj muzyki jaki odpowiada bawiącym się Gościom i podążając tym tropem gramy to co się podoba.
- Lubimy to co robimy więc staramy się to robić jak najlepiej.

Skład zespołu:

Wokalistka i konferansjerka – Julia Szwajcer na weselach śpiewa od 18 lat, ma duże doświadczenie w tym zakresie, poza tym wiele dały jej występy w TV (półfinalistka programów TVN: Mam Talent i X-Factor, finalistka pierwszej edycji "The Four. Bitwa o sławę" w 2020 roku emitowanego w TV POLSAT), granie koncertów z własnym materiałem oraz konferansjerka na różnego typu uroczystościach w kraju. Dyrektorka i trenerka szkoły wokalnej Talent Kolektyw.

Dj, konferansjer, realizator - Michał Szwajcer zajmuje się realizacją oraz produkcją dźwiękową, nagrań muzycznych, spotów reklamowych, dżingli radiowych oraz audiobook'ów. Przez kilka ostatnich lat współpracował z ośrodkami kultury i innymi placówkami, zajmował się organizacją oraz nagłośnieniem imprez kulturalnych. Wielokrotnie zapewniał wsparcie techniczne ( muzyka, dźwięk, oświetlenie ) ogólnopolskich festiwali i wydarzeń. Prowadził wiele imprez, koncertów, spotkań muzyczno - filmowych, debat itp. Na scenie występuje również z muzyką autorską jako raper i wokalista pod skrzydłami wytwórni Pierwszy Milion. Producent, autor tekstów, człowiek od spraw technicznych, właściciel i realizator w NiktNieWie Studio.

Wokalista i konferansjer – Marcel Ignaczak, mimo młodego wieku ma duże doświadczenie sceniczne, szkoli się od lat pod okiem wybitnych nauczycieli śpiewu. Sam pisze teksty i komponuje własną muzykę. Swoją wyjątkową barwą głosu i charyzmą zachwyca Gości na każdej imprezie. Wraz z zespołem Talent Kolektyw uczestniczył w castingu do programu Mam Talent w 2019 roku, otrzymując pozytywne noty 3x Tak od jury. Certyfikowany nauczyciel śpiewu naturalnego.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Bonita (DJ, wokal wokalista, wokalistka wodzirej, konferansjer) - film 1 Zespół Bonita (DJ, wokal wokalista, wokalistka wodzirej, konferansjer) - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Talent Kolektyw

Oprawa muzyczna wesela

od 5000 do 7000zł/ wesele i poprawiny

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Szefowa zespołu i liderka śpiewa i prowadzi konferansjerkę w branży ślubnej już 17 lat. W obecnym składzie działamy od 6 lat.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza usługa obejmuje 10 godzin pracy podczas wesela i 5 godzin pracy podczas poprawin. Zawsze istnieje możliwość przedłużenia naszych usług o dowolną ilość godzin.

Skład, w którym występujemy.

Wokalistka i konferansjerka – Julia Szwajcer: "Na weselach śpiewa od 17 lat, ma duże doświadczenie w tym zakresie, poza tym wiele dały jej występy w TV (półfinalistka programów TVN: Mam Talent i XFactor, finalistka pierwszej edycji "The Four. Bitwa o sławę" w 2020 roku emitowanego w TV POLSAT), granie koncertów z własnym materiałem oraz konferansjerka na różnego typu uroczystościach w kraju". Dyrektorka i trenerka szkoły wokalnej Talent Kolektyw.
Dj, konferansjer, realizator - Michał Szwajcer: Zajmuje się realizacją oraz produkcją dźwiękową, nagrań muzycznych, spotów reklamowych, dżingli radiowych oraz audiobook'ów. Przez kilka ostatnich lat współpracował z ośrodkami kultury i innymi placówkami, zajmował się organizacją oraz nagłośnieniem imprez kulturalnych. Wielokrotnie zapewniał wsparcie techniczne ( muzyka, dźwięk, oświetlenie ) ogólnopolskich festiwali i wydarzeń. Prowadził wiele imprez, koncertów, spotkań muzyczno - filmowych, debat itp. Na scenie występuje również z muzyką autorską jako raper i wokalista. Kompozytor, autor tekstów, człowiek od spraw technicznych, właściciel i realizator w NiktNieWie Studio. :)
Wokalista i konferansjer – Marcel Ignaczak: Mimo młodego wieku ma spore doświadczenie sceniczne, szkoli się od lat pod okiem swojej trenerki wokalnej Julii Szwajcer, sam pisze teksty i komponuje własną muzykę. Swoją wyjątkową barwą głosu i charyzmą zachwyca Gości na każdej imprezie. Wraz z zespołem Talent Kolektyw uczestniczył w castingu do programu "Mam Talent" w 2019 roku, otrzymując pozytywne noty 3x Tak od jury.
Zdajemy sobie sprawę, że jest to jeden z najważniejszych dni w życiu Młodej Pary, dlatego staramy się by oprawa muzyczna była wyjątkowa i doskonale dobrana do gustów muzycznych zarówno Nowożeńców jak i Gości.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu zawsze jest stały. W przypadku niedyspozycji kogoś z zespołu - zapewniamy zastępstwo na równie wysokim poziomie co członek podstawowego składu. Zawsze jest to ustalane odpowiednio wcześniej z Klientami.

Jaki repertuar proponujemy?

Jeśli chodzi o playlisty to tworzymy je indywidualnie dla Klientów. Gramy wszędzie, bardzo różne imprezy i zawsze w mniejszym lub większym stopniu ingerujemy w nasze bazowe "gotowce". Mamy listę piosenek, jednak jest to maleńka część naszego repertuaru, jeśli chodzi o piosenki śpiewane przez nas to to się raczej nie zmienia, choć do Państwa uroczystości pewnie sporo przybędzie bo lubimy mierzyć się z nowościami i żaden styl muzyczny nie jest nam obcy, to bardzo rozwijające! :)
Można nam napisać w jakich nurtach muzycznych widzą Państwo swoje wesele, wiadomo, że nie zawsze gust muzyczny Młodej Pary pokrywa się z gustami Gości, ale jesteśmy czujni i zawsze dobieramy muzykę tak, aby wszyscy byli zadowoleni i dobrze się bawili (dlatego tak trudno z góry przewidzieć co zagramy...) Oczywiście najczęściej grywamy hity radiowe, przeboje starsze i nowsze, polskie i zagraniczne, od jazzu po d'n'b, pop, rock, muzykę klubową czy disco polo - wedle życzenia.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Prowadzeniem uroczystości zajmujemy się wspólnie, od początku do końca imprezy jesteśmy w interakcji z Gośćmi, staramy się by konferansjerka przebiegała z klasą i dużą dawką dobrego humoru. Prowadzimy również biesiadę przy stole (na życzenie Pary Młodej), zabawy integrujące Gości, oczepiny oraz pozostajemy cały czas w interakcji z Gośćmi i Parą Młodą.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W naszym składzie posiadamy dwoje wokalistów - głos damski i męski.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Śpiewamy w języku polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i niemieckim, ale jest możliwość wykonania utworów w innych językach na życzenie Klientów (po wcześniejszym ustaleniu repertuaru).

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Goście mogą zamawiać piosenki i dedykacje. Zdarza nam się po uzgodnieniu z Parą Młodą prowadzić przez 30-45 minut koncert życzeń - po to by Goście mogli usłyszeć i zadedykować swoje ulubione utwory.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Talent Kolektyw (15)

Zespół Bonita (DJ, wokal wokalista, wokalistka wodzirej, konferansjer) id:46370
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Radomsko
Data dodania: 15-08-2022

Zespół najlepszy na świecie;)) wszystko zgodnie z ustaleniami, wyczuli gości i słuchali ich sugestii. Jesteśmy bardzo zadowoleni, impreza trwała cała noc i parkiet był zapełniony. Bardzooo dziękujemy i polecamy z całego serca.

PS. Pozdrowienia od Oktawiusza 🙈🙈

B
Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Rozalin
Data dodania: 07-08-2021

Klasa, klasa i jeszcze raz klasa. Wszystko jak chcieliśmy, rotacja piosenkami aby ludzie się dobrze bawili, ponadto świetne zabawy dla gości i kontaktowość podcza imprezy. Co mogę więcej napisać, jak tylko - POLECAMY i DZIĘKUJEMY! :)

D
Dominik Jóźwiak
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Łódź
Data dodania: 14-06-2021

Witam , z czystym sumieniem polecam ten zespół. Zabawa była mega , zabawy taneczne oraz przy stole super . Wszyscy goście zachwyceni .Pełen profesjonalizm oraz wszystko zgodnie z ustaleniami . POLECAM !

J
Justyna i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2021
Toruń
Data dodania: 11-06-2021

Witam, z całą pewnością mogę polecić Julkę i jej zespół na imprezę weselną. Wręcz powiem, że jeżeli ktoś się zastanawia nad zespołem to oni na pewno nie zawiodą.
Już po pierwszym kontakcie byłam pewna, że to jest dobry wybór. Julka jest niesamowicie komunikatywną osobą, co też pokazała na samym weselu. Miała bardzo dobry kontakt z gośćmi. Zespół stworzył 1:1 format imprezy taki jaki właśnie chcieliśmy i prosiliśmy. A nawet powiem, że dali z siebie więcej niż chcieliśmy. Jesteśmy zachwyceni i oczarowani. Goście po imprezie pytali gdzie znaleźliśmy taki zespół. Niektórzy chcą go nawet na swoim weselu! Julka jest świetną prowadzącą, a co najważniejsze przepięknie śpiewa. Ja do dzisiaj się zachwycam Zespołem a przede wszystkim Julką. Co jest Jeszcze ważne zespół jest bardzo”plastyczny”, ze względu na covid musieliśmy zmienić lokalizację, warunki też nie były takie jak umawialiśmy się na początku i mimo tego oni na wszystko się zgodzili i dali z siebie 100%. Bardzo, bardzo polecam ! I życzymy Julce dużej kariery, bo jest fenomenalną wokalistką i świetną osobą :)

Julia
11-06-2021

Bardzo dziękujemy!! :) Z wielką przyjemnością zagraliśmy dla Was i Waszych wspaniałych Gości. Ślemy uściski i polecamy się na przyszłość! :) ❤️

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Racibórz
Data dodania: 13-10-2020

Tak się stało, że z zespołem Bonita spotkaliśmy się 2 razy w ciągu jakoś 2 tygodni :D na weselu tak się spodobali, że śpiewali na kolejnej naszej imprezce :) Co tu dużo mówić profesjonalizm, cudowne głowy Julki i Marcela. Nasi Goście ich pokochali od pierwszych dźwięków, parkiet non stop pełny do białego rana. Temperament Julki i Jej ciągły kontakt z gośćmi to jest to czego oczekiwaliśmy, zapamiętamy ten dzień na bardzooo długo :) Bo dołożyli wszelkich starań by nie tylko Nam zapadł w pamięci, ale również Naszym Gościom i zostaną piękne wspomnienia :) Julka to cudowna osoba o wielkim sercu, która słucha, podpowiada i tworzy piękne przyjęcia z chłopakami z zespołu :) Jeżeli się zastanawiacie nad zespołem, czytacie tą opinię to powiem Wam z czystym sumieniem WARTO bez jakichkolwiek wątpliwości :) Jeszcze raz wielkie dzięki dla Zespołu Bonita i do zobaczenia <3

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Opole
Data dodania: 01-08-2020

Polecam zespół Bonita z całego serca <3 zrobili super klimat, piękny śpiew, fajne zabawy, goście uśmiechnięci, zadowoleni, bawili się do rana! Każdy szczegół wesela dopięty na ostatni guzik, wszystko tak jak ustaliliśmy przed :) niczym nie musiałam się martwić. Rozbawili gości tak, że nie chcieli schodzić z parkietu, a każdy nas pytał gdzie ich znaleźliśmy ;) Zabawy które zaproponowali rozbawiły nas do łez! Bardzo bardzo bardzo polecam! <3

Julia
01-08-2020

Cała przyjemność po naszej stronie! :) Dziękujemy bardzo za zaufanie i doskonałą współpracę 🤩😍😘 Pozdrawiamy serdecznie

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2019
Bytoń
Data dodania: 28-04-2020

Profesjonalizm w każdym calu! Do dziś jednym z elementów, który najczęściej wspominamy z gośmi to oprawa muzyczna zespołu! Razem z mężem długo zastanawialiśmy się nad zespołem, który sprosta naszym wymaganiom i nie będzie to wesele w wiejskim disco-polowym klimacie. Julia z mężem stworzyli nasze wesele marzeń, parkiet nie był pusty ani przez chwilę, goście wytańczyli się do rana, a ja płakałam ze szczęścia widząc to wszystko. Aż chce się zrobić poprawiny na którąś rocznice, żeby to powtórzyć ;)

Julia
30-04-2020

Dziękujemy bardzo, czekamy na te poprawiny zatem! :D

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2019
Zgierz
Data dodania: 27-04-2020

Polecam z całego serca. Jakość obsługi na najwyższym poziomie bez żadnych niedomówień lub nie rozwiązanych sytuacji . Bardzo dokładne wcześniejsze ustalenia . Charyzmatyczna wokalista o niebanalnym głosie i nieprzeciętnej urodzie ,która przyciąga uwagę gości i wszystkich zgromadzonych na weselu . Muzyka dobrana w 100 % do danej sytuacji na sali tanecznej . Wiele ciekawych rozwiązań i miłych niespodzianek . Bardzo dobry sprzęt nagłaśniający i profesjonalny DJ. Z czystym sumieniem mogę polecić każdej napotkanej osobie, która chce mieć niesamowite wspomnienia z najważniejszej imprezy w życiu . Pozdrawiam cały zespół 🙂

Julia
30-04-2020

Bardzo serdecznie dziękujemy!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Talent Kolektyw

Nazwa firmy: Talent Kolektyw
NIP: 7322193445
Imię i nazwisko: Julia Szwajcer
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
508-248...
503-763...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5322
Zadzwoń
508-248...
503-763...
Napisz

Popularne miasta w okolicy