Zespół Lime id:20120

Oferta
Dodaj do plannera

Szukacie zespołu na event? Wesele? Bankiet?
Nie mogliście trafić lepiej!
Każda impreza na której gramy, to dla nas przyjemność i źródło ogromnej radości. Nasz skład to pięcioro młodych wykonawców, którzy świetnie odnajdują się w każdym gatunku muzycznym, ale to także zgrana ekipa przyjaciół, którzy na scenie rozumieją się bez słów. Połączyła nas pasja do muzyki oraz wspólna wizja tego, jak powinna wyglądać idealna oprawa muzyczna różnych okazji.

Ważnym elementem jest nasz repertuar. Każdy utwór jaki w nim znajdziecie, jest dopracowany tak, że udało nam się dopiąć niemożliwego dla większości zespołów: gramy tak, że goście na parkiecie radośnie się bawią, Ci którzy nie tańczą z przyjemnością mogą posłuchać naszego grania, a muzycy czerpią satysfakcję z każdego dźwięku oraz całej atmosfery na sali.
Repertuar w pełni dostosujemy do Waszych oczekiwań (dołożymy, wykreślimy utwory). Gramy muzykę zagraniczną i polską, od starych przebojów po najnowsze hity!
Współpracujemy ze świetnym saksofonistą, który może z nami zagrać na Państwa życzenie.

Profesjonalne wykształcenie, zbiór doświadczeń scenicznych, a do tego młodzieńcza przebojowość. To wszystko znajdziecie w naszym składzie! Gwarantujemy wysoką kulturę osobistą, świetny kontakt z ludźmi, oraz nienaganny wygląd.

Zapraszamy do kontaktu!

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja

Skład:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 5

Cennik

Orientacyjna cena: 6000 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Lime
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-077
Data dodania: 21-03-2016
Liczba odwiedzin: 615

Nowe ogłoszenia