Zespół TANGONETTA

od 5000 do 7000 zł
Wrocław, dolnośląskie
(86)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
531-617...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • akordeon
 • flet
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • skrzypce

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

O nas

Zespół muzyczny Tangonetta to formacja muzyków po Akademiach Muzycznych. Artyści są laureatami wielu konkursów instrumentalnych, jak i wokalnych. W branży rozrywkowej istniejemy od 2005 roku. Wykonaliśmy dziesiątki wesel, bankietów, koncertów a każdy z muzyków jest indywidualnością, którzy mają bogate doświadczenie sceniczne. Muzycy grali u boku takich gwiazd jak: Ewa Bem, Zbigniew Zamachowski czy Piotr Rubik.
NASZE ATUTY TO:
DOŚWIADCZENIE MUZYCZNE I OSIĄGNIĘCIA:
-graliśmy na estradach dużych scen, m.in.: podczas Euro 2012 na dużej scenie we Wrocławiu, we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Hali Stulecia, jako suport zespołu DeMono.
- od 2016 roku, zostaliśmy 9-krotnie wyróżnieni Certyfikatem, wydawanym przez prestiżowy portal weselny: Wesele z Klasą, jako zaufany zespół weselny uhonorowany pozytywnymi opiniami przez licznych klientów.
- braliśmy udział w show telewizyjnym Disco Star, gdzie wśród tysięcy zespołów zakwalifikowaliśmy się do ćwierćfinałów Disco Star.
- w 2021 r. zostaliśmy Laureatami Konkursu Orły w Branży Ślubnej uzyskując 8,2 punktów na 10.
- nasz wokalista Grzegorz dostał się do eliminacji programu The Voice of Poland, wybrany wśród tysięcy wokalistów.
KREATYWNOŚĆ
Zespół nagrywa także teledyski, m.in.: klip, który cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem przez Pary Młode ,,Podziękowania dla Rodziców; (330 tysięcy wyświetleń i stale rośnie). Muzycy Arkadiusz, jak i Waldemar, współpracują również na płaszczyźnie aranżacyjnej i kompozytorskiej.
SPRZĘT I OŚWIETLENIE
Jakość muzyki jest dla nas najważniejsza, dlatego stale inwestujemy w sprzęt. Posiadamy wysokiej klasy instrumenty muzyczne oraz bardzo dobrej jakości nagłośnienie i oświetlenie.
ZADOWOLENIE KLIENTA
Do każdej imprezy, na której gramy, podchodzimy indywidualnie. Repertuar dostosowujemy do potrzeb klienta oraz na bieżąco podczas imprezy. Nie mamy stałych schematów, ponieważ każde wesele czy bankiet jest inny. Staramy się, aby kontakt z publicznością był jak najlepszy.
Cena dodatkowych składów ustalana indywidualnie z klientem. Więcej w ofercie zespołu, która znajduje się w załączniku na weselu z klasą.
Zapraszamy do współpracy i Ty dołącz do zadowolonych klientów !!!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

OFERTA ZESPOŁU I DJ

od 5000 do 7000zł/ wesele
Pobierz ofertę

POBIERZ OFERTĘ W PDF (KLIKNIJ NA POLE POBIERZ OFERTĘ)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Pod naszym szyldem, widnieje wykształcenie muzyczne, kreatywność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży weselnej pracujemy od 2012 roku, wykonaliśmy setki wesel polskich jak i zagranicznych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasze wesela to połączenie polskich tradycji weselnych ze współczesnością. Zdajemy sobie sprawę, że tradycje weselne typu: przyśpiewki, muzyka biesiadna, odchodzą powoli w zapomnienie, ale nasz zespół nie zapomina o tym i mamy w swojej ofercie tego typu muzykę tak ważną dla rodziców i dziadków starszego pokolenia. Również wychodzimy naprzeciw młodzieży i oferujemy w swoim repertuarze muzykę klubową i taneczną, ale te kwestie ustalamy już sobie podczas rozmowy.

Jaki repertuar proponujemy?

Nasz repertuar jest dobrany do wesel w taki sposób, aby każda grupa wiekowa była zadowolona. Nie trzymamy się schematu podczas prowadzenia imprezy. Repertuar dostosowujemy na bieżąco podczas wesela tak, żeby i młodsi i starsi wiekiem wybawili się i zaliczyli wesele w poczet udanych. Jeśli chodzi o style to gramy: pop, rock, muzykę biesiadną, disco polo, muzykę klubową oraz parę elementów muzyki klasycznej podczas tortu weselnego.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W przypadku wesel 1- dniowych gramy do 4.00, w przypadku wesel z poprawinami do 3.00 W obu przypadkach jest możliwość przedłużenia usługi. Więcej na ten temat w menu oferta (plik do pobrania).

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Więcej o naszej ofercie znajduje się na stronie internetowej w menu oferta.

Skład, w którym występujemy.

Główny skład jest 4 os.: 2 wokale (żeński i męski), 2 instrumentaliści oraz 2 wodzireje: Waldek - skrzypce i gitara elektryczna, Arek - klawisz i akordeon. Od czasu do czasu nasza wokalistka Karina wykonuje utwory na flecie poprzecznym. Do składu głównego jest możliwość dołączenia perkusisty lub saksofonisty. Więcej o składach w ofercie zespołu (plik do pobrania) na stronie wesele z klasą.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, skład zespołu jest niezmienny. Chyba, że stanie się coś nagłego np. choroba, w tym przypadku mamy doświadczone zastępstwo z którym współpracujemy.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oprawa konferansjerska prowadzona jest przez członków zespołu: Waldemara i Arkadiusza.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W zespole mamy dwóch wokalistów: wokalista - Grzegorz oraz wokalistka - Karina

Na jakich instrumentach gramy?

Główne instrumenty składu 4-osobowego to: skrzypce, gitara elektryczna (wyk. Waldek), klawisz, akordeon (wyk. Arek), od czasu do czasu nasza wokalistka Karina wykonuje parę utworów na flecie poprzecznym. Jest możliwość dołączenia do składu głównego perkusisty lub saksofonisty, lub obojga instrumentalistów.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Sprzęt jest najwyższej klasy. Dbamy o jakość i czystość brzemienia. Sprzęt nasz jest w stanie nagłośnić duże wesela. Na jednym ze zdjęć widnieje zdjęcie z naszym sprzętem muzycznym.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Śpiewamy głównie w języku angielskim oraz polskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych. Graliśmy w Dortmundzie, graliśmy wesela polsko-włoskie, francuskie, niemieckie, szkockie, angielskie. Dla potrzeb klienta współpracujemy również z tłumaczką języka niemieckiego.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Około czterech do sześciu imprez międzynarodowych w roku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Podczas tortu weselnego gramy krótki recital koncertowy duetu skrzypcowo-akordeonowy

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, posiadamy bardzo dobrej jakości efekty świetlnie łącznie z wytwornicą lekkiego dymu. Światła sterowane są komputerowo, także wystrój aranżacji świetlnej dostosowywany jest do muzyki oraz jakiś atrakcji weselnych. W menu film na stornie Tangonetty można zobaczyć krótki pokaz efektów świetlnych.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Lista przykładowych utworów znajduję się na stronie internetowej.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak od czasu do czasu mogą zamówić goście dedykację, ale to w granicach rozsądku.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Licencję na ZAiKS uiszcza osoba wynajmująca zespół lub właściciel restauracji.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

OSIĄGNIĘCIA ZESPOŁU:
- Od 2016 roku, zostaliśmy 8-krotnie wyróżnieni Certyfikatem, wydawanym przez prestiżowy portal weselny: Wesele z Klasą, jako zaufany zespół weselny uhonorowany pozytywnymi opiniami przez licznych klientów.
- 2021 r. Laureaci Konkursu Orły w Branży Ślubnej - uzyskując 8,2 punktów na 10
- Ćwierćfinaliści show telewizyjnego programu PoloTv ,,Disco Star", pośród tysięcy wykonawców z całej Polski zespół muzyczny Tangonetta dostał się do Ćwierćfinału.
- Grzegorz wokalista był w 1 etapie The Voice of Poland wytypowany w gronie 100 wokalistów wśród tysięcy zgłoszeń.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Parę słów o muzykach:
KARINA (WOKALISTKA, FLECISTKA)
Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu na wydziale muzykoterapii i wokalistyki. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych, m.in.: Finalistka konkursu piosenki Jana Wojdaka w Krakowie, Grand prix w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki w Częstochowie, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Nowym Targu, II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Janusza Gniatkowskiego w Poraju. Wokalistka ma również na swoim koncie wiele sukcesów w kategorii piosenki aktorskiej m.in.: II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej ,,Reflektor" w Koszalinie, I miejsce w Ogólnopolskich Interpretacjach Piosenki Aktorskiej w Częstochowie. Ukończyła Kurs Musicalu na Akademii muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Śpiewała u boku takich gwiazd jak: Zbigniew Wodecki, Justyna Steczkowska, Kayah, Maryla Rodowicz
GRZEGORZ (WOKALISTA)
Wokalista, który swym głosem i młodzieńczą energią elektryzuje publiczność. Dysponuje wysoką skalą, porusza się swobodnie w różnych gatunkach muzycznych. Wielokrotnie nagrodzony na różnych konkursach wokalnych, m.in.: III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w Warszawie ,,Piosenka jest dobra na wszystko", Wyróżnienie ,,Talenty 2015 Opole", brał udział w programie The Voice of Poland w 1 etapie, wytypowany wśród tysięcy wokalistów dostał się do grona 100 osób.
WALDEMAR (SKRZYPEK, GITARZYSTA, ARANŻER MUZYKI ROZRYWKOWEJ)
Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie ad. Jarosława Pietrzaka. Jeszcze podczas studiów odbywał tournée koncertowe po Europie i Azji, koncertując z muzykami z Japonii, Rosji, Słowacji i Niemiec. Był także przez dwa lata koncertmistrzem Akademickiej Orkiestry Symfonicznej. W Polsce współpracuje z Teatrem Operetki Wrocławskiej, Filharmonią Zielonogórską, Jeleniogórska i Wrocławską. Jako członek zespołu Krzysztofa Mrozińskiego, koncertował z takimi gwiazdami estrady jak: Zbigniew Zamachowski, Ewa Bem, Piotr Rubik czy Janusz Radek.
ARKADIUSZ (PIANISTA, AKORDEONISTA, WODZIREJ, MENADŻER ZESPOŁU)
Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w kl. akordeonu Piotra Dziubka Ukończył fortepian z wyróżnieniem w PSM II stopnia w Rybniku. Zdobywca nagród i wyróżnień: Nagroda Prezydenta Miasta Rybnika za szczególne osiągnięcia artystyczne: I miejsce w wojewódzkim konkursie za kompozycje piosenki „Modlitwa o Katyniu” w ramach poezji śpiewanej w Żorach, I m miejsce w XI Śląskim Konkursie Akordeonowym w Zabrzu, Wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Mławie. Współpracował także z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Od 2005 roku założyciel zespołu duetu skrzycowo-akordeonowego Tangonetta oraz Quartetu Tangonetta, który występował na deskach dużej sceny we Wrocławiu na Euro 2012. Za wkład i działalność w życie artystyczne dzieci i młodzieży, od 2023 roku należy do grona ,,Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej"

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

U każdego z nas rozpoczęła się w innym czasie. Jedni od dziecka rozwijali swoje talenty w szkołach muzycznych inni w późniejszym okresie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, satysfakcja z udanej oprawy muzycznej i przede wszystkim granie i śpiewanie, tak żeby klient był zadowolony z udanej imprezy.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne wpływa przede wszystkim na jakość oprawy muzycznej. Dysponujemy bardzo dobrym nagłośnieniem, oświetleniem oraz instrumentami muzycznymi.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Mamy bardzo dużo zabaw integracyjnych, zabaw w którym bierze duża ilość gości. Propozycję i listę zabaw ustalam indywidualnie z klientem.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Było ich sporo i tak wiele, że trudno by napisać o jednym najbardziej z oryginalnych oczepin.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Unikamy grania utworów, w których występują teksty wulgarne, nieprzyzwoite...

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Co roku na rynku muzycznym, występują hity, także pozwolę sobie nie odpowiadać na to pytanie, bo bym musiał co roku modyfikować odpowiedź :-)

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Co roku wychodzą różne hity muzyczne i staramy się iść z duchem czasu i grać je również na imprezach. Nasz repertuar cały czas ewoluuje i zespół Tangonetta stara się iść z duchem czasu.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Gatunek disco-polo, jest bardzo często grany przez zespoły na polskich wesel. Disco polo, jest gatunkiem typowo tanecznym i bardzo dobrze nadaje się do tańca na tzw. pod nóżkę. Natomiast gdy Para Młoda sobie zażyczy, żeby ograniczyć tego rodzaju muzykę, to dostosujemy się do ich prośby.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Na bazie długoletniego doświadczenia mamy swoje sposoby na rozkręcenie wolno rozwijającego się wesela, ale nie ma tu złotego środka, ponieważ każde wesele jest inne i rządzi się swoimi prawami. Dobry kontakt z Parą Młodą oraz biesiadnikami to jest też połowa sukcesu, reagowanie na ich potrzeby, obserwacja parkietu i etc.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Gatunki muzyczne, które gramy na weselu i dobrze się w nich czujemy to: rock polski i zagraniczny, pop, disco-polo, rock and roll, muzyka biesiadna, klasyka, muzyka etniczna.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Były 2 takie nietypowe miejsca:
1) Sala wielkości dworca centralnego w Warszawie a dokładnie w Dortmundzie (Niemcy). Efekt był taki, że gdzie byśmy się nie usadowili to przy wielkość tego gmachu wyglądaliśmy jak mrówki w mrowisku :-)
2) Dużym wyzwaniem logistycznym był też hotel Gołębiewski w Karpaczu. Odległość sali weselnej do miejsca parkingowego i rozładunku wynosiła chyba z 1,5 km. Żeby przemieścić sprzęt z punktu A do B zrobiliśmy 10 cykli tam i powrót po 1,5 km :-) Nogi czuliśmy jeszcze przez tydzień.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Było ich bardzo dużo, czego dowodem są liczne opinie na weselu z klasą. Nie chcemy wyróżniać jakiego wesela, ponieważ każde z tych wesel zasługuje na pochwałę.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele - to takie, w którym Para Młoda i goście weselni, są zadowoleni z przeprowadzonej imprezy i miło się nam robi (oczywiście bez skojarzeń sadystycznych), jak się dowiadujemy na drugi dzień od Pary Młodej, że goście weselni tak się wytańczyli, że mają pęcherze na stopach :-)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobry kontakt od samego początku z Parą Młodą i wsłuchiwanie się w potrzeby gości.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Wodę, żywność, żeby przeżyć :-) No i pewnie krem do opalania :-)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Odpowiem za siebie jako szef zespołu o skłonnościach do zamiłowania do historii:
Film - Gladiator / książka - Quo vadis / serial - Geniusz

Czyja twórczość nas inspiruje?

Odpowiem za siebie jako szefa zespołu (Arek): Inspiruje mnie twórczość Chopina, który, mimo trudnych czasów, w jakich żył w Polsce pod zaborami a później na obczyźnie we Francji, napisał tak wiele przepięknych utworów, które po dziś dzień możemy być dumni.

Ciekawostki na nasz temat.

Dowiesz się jak będziemy mieli okazję grać na Waszym weselu :-)

Zespół TANGONETTA
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 86 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Miłosz
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 22-06-2024
Bierutów
Data dodania: 25-06-2024

Cudowni ludzie, cudowna muzyka, cudowny zespół!
Podobno zespół to jeden z najważniejszych elementów udanego wesela,
u nas ten element sprawił że parkiet był pełny do samego rana!
Nogi bolą nas po dziś dzień, ale zadowolenie z Was wynagradza nam te "męczarnie".
Jesteśmy pod wrażeniem waszej energii, profesjonalizmu i talentu.

Arkadiusz Gembara
25-06-2024

Dziękujemy bardzo za miły komentarz. Ta energia wypływała też od Was i waszych gości i udzieliła się nam. To działa jak drużyna na boisku piłkarskim, musi być zgranie wszystkich, żeby dobrze wszystko grało. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia.

E
Ewelina I Mikołaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2024
Piława
Data dodania: 10-06-2024

Gorąco polecamy ten wspaniały zespół na wszelkie imprezy. Bardzo dobry kontakt podczas organizacji. Profesjonalna i bezbłędna oprawa muzyczna zapewniła nam wspaniałą zabawę na weselu. Zespół znakomicie sobie radzi z doborem repertuaru podczas imprezy. Wszyscy goście wypowiadali się w samych superlatywach a głosy Pani Kariny oraz Pana Grzegorza robiły ogromne wrażenie. Zespół znaleźliśmy poprzez strony internetowe "w ciemno" ale dzisiaj po naszym weselu wiemy, że to był strzał w dziesiątkę. Polecamy i pozdrawiamy !

Arkadiusz Gembara
11-06-2024

Bardzo dziękujemy za miłą opinię i serdecznie Was pozdrawiamy.

S
Sylwester
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-04-2024
Świdnica
Data dodania: 22-04-2024

Świetny zespół! Od początku do końca granie na pełnych obrotach, goście świetnie się bawili, na prawdę dobra robota 👏 Mogę tylko i wyłącznie polecić! Pozdrawiam!

Arkadiusz Gembara
22-04-2024

Dziękujemy za miłą opinię i życzymy wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia.

E
Ernest
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-02-2024
Lubin
Data dodania: 04-02-2024

Chcę bardzo mocno podziękować za dzielenie z Wami sceny przy 2 utworach, to była prawdziwa przyjemność :) Dzieki za fajne wsparcie, profesjonalizm i radość :) Świetnie dogrywaliście.. I te skrzypce na "Syrenach" bezcenne.. Młodzi i goście zachwyceni..Dzięki! Ojciec Panny Młodej

Arkadiusz Gembara
04-02-2024

Dziękujemy tacie Panny Młodej za miłą opinię. Wykonywanie z panem utworów to była sama przyjemność. Życzymy wszystkiego dobrego i zadowolenia z wnuczki :-)

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Oleśnica
Data dodania: 24-09-2023

Szczerze polecamy. Dwa dni wspaniałej zabawy. Super kontakt, oświetlenie, wokale. Bawiliśmy się z Wami do samego końca. Dziękujemy :)

Arkadiusz Gembara
25-09-2023

Bardzo dziękujemy za komentarz i serdecznie pozdrawiamy.

E
Evelina Tomon
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 14-08-2023

Boah!!! Daliście czadu!🔥
Swoją muzyką wyciagnęliscie wszystkich do tańca… wszystkich bez wyjatkow! 😍 Dziękujemy wam za to!
Permanentnie pełny parkiet to najlepsza recenzja dla waszego zespołu!

Mamy nadzieję, ze wy również się dobrze bawiliście 😎🎉

Arkadiusz Gembara
14-08-2023

Piękne międzynarodowe wesele, dużo energii, sympatycznych i uśmiechniętych ludzi a co najważniejsze przesympatyczna Para Młoda. Dziękujemy. Ps. my bawiliśmy się świetnie :-)

P
Patrycja Miżdal
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Bolesławiec
Data dodania: 09-08-2023

Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście. Podobała nam się muzyka mieszana, mega oświetlenie, głośno z przytupem, porwali nawet największe marudy. Dziękujemy ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Arkadiusz Gembara
09-08-2023

Bardzo dziękujemy za komentarz, serdecznie pozdrawiamy wszystkich i również te ,,największe marudy" :-)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Strzelin
Data dodania: 26-06-2023

Dziękujemy za wspaniała oprawę muzyczna! Repertuar był różnorodny, a goście bawili się świetnie! Zabawy pojawiające się na weselu również jak najbardziej na tak! Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy!!!🙂

Arkadiusz Gembara
26-06-2023

Dziękujemy bardzo za opinię i życzymy wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Tangonetta
NIP: 6422580193
Imię i nazwisko: Arkadiusz Gembara
Adres: Wrocław, Międzyleska, 53-611, woj. dolnośląskie
531-617...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 22146
Zadzwoń
531-617...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy