MUZYCY PO AKADEMIACH MUZYCZNYCH, LAUREACI - ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ - film 1 MUZYCY PO AKADEMIACH MUZYCZNYCH, LAUREACI - ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ - film 1
Pokaż kolejny film

MUZYCY PO AKADEMIACH MUZYCZNYCH, LAUREACI - ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ id:9481

od 4500 do 6500 zł / dzień
Wrocław, dolnośląskie
(62)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
531-617...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • skrzypce

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

MUZYCY PO AKADEMIACH MUZYCZNYCH W BRANŻY WESELNO-BANKIETOWEJ OD 20 LAT
NASZE ATUTY TO:
WYKSZTAŁCENIE MUZYCZNE
Zespół muzyczny Tangonetta to formacja muzyków po Akademiach Muzycznych. Artyści są laureatami wielu konkursów instrumentalnych, jak i wokalnych. Każdy z muzyków jest indywidualnością, którzy mają bogate doświadczenie sceniczne i grali u boku takich gwiazd jak: Ewa Bem, Zbigniew Zamachowski czy Piotr Rubik (więcej o muzykach w menu muzycy).
DOŚWIADCZENIE
Zespół Tangonetta został założony w 2005 roku. Od tego czasu wykonaliśmy dziesiątki wesel, eventów, bankietów itp. imprez okolicznościowych na terenie całego kraju. Graliśmy na estradach dużych scen, m.in.: podczas Euro 2012 na dużej scenie we Wrocławiu, we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Hali Stulecia, jako suport zespołu DeMono. Zespół Tangonetta, miał również przygodę w programie Disco Star 2018, emitowanym w Polo TV, gdzie pośród tysięcy wykonawców z całej Polski dostał się do Ćwierćfinału.
OSIĄGNIECIA:
- od 2016 roku, zostaliśmy 6-krotnie wyróżnieni Certyfikatem, wydawanym przez prestiżowy portal weselny: Wesele z Klasą, jako zaufany zespół weselny uhonorowany pozytywnymi opiniami przez licznych klientów.
- braliśmy udział w show telewizyjnym Disco Star, gdzie wśród tysięcy zespołów zakwalifikowaliśmy się do ćwierćfinałów Disco Star.
- w 2021 r. zostaliśmy Laureatami Konkursu Orły w Branży Ślubnej uzyskując 8,2 punktów na 10.
KREATYWNOŚĆ
Zespół nagrywa także teledyski, m.in.: klip, który cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem przez Pary Młode ,,Podziękowania dla Rodziców; (330 tysięcy wyświetleń i stale rośnie). Muzycy Arkadiusz, jak i Waldemar, współpracują również na płaszczyźnie aranżacyjnej i kompozytorskiej.
SPRZĘT I OŚWIETLENIE
Jakość muzyki jest dla nas najważniejsza, dlatego stale inwestujemy w sprzęt. Posiadamy wysokiej klasy instrumenty muzyczne oraz bardzo dobrej jakości nagłośnienie i oświetlenie.
DZIAŁAMY LEGALNIE
Współpraca z nami nie niesie żadnych prawnych konsekwencji, ponieważ istniejemy na rynku legalnie. Wystawiamy paragony dla osób prywatnych oraz faktury dla firm.
EFEKTY TO:
ZADOWOLENIE KLIENTA
Do każdej imprezy, na której gramy, podchodzimy indywidualnie. Repertuar dostosowujemy do potrzeb klienta oraz na bieżąco podczas imprezy. Nie mamy stałych schematów, ponieważ każde wesele czy bankiet jest inny. Staramy się, aby kontakt z publicznością był jak najlepszy.
Do składu głównego tj. 3 lub 4 osobowego, jest możliwość dołączenia: perkusji.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (22)
MUZYCY PO AKADEMIACH MUZYCZNYCH, LAUREACI - ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 1
MUZYCY PO AKADEMIACH MUZYCZNYCH, LAUREACI - ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 2 MUZYCY PO AKADEMIACH MUZYCZNYCH, LAUREACI - ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 3 MUZYCY PO AKADEMIACH MUZYCZNYCH, LAUREACI - ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 4 MUZYCY PO AKADEMIACH MUZYCZNYCH, LAUREACI - ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 5
MUZYCY PO AKADEMIACH MUZYCZNYCH, LAUREACI - ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 22

Oferta Tangonetta

Cennik zespołu Tangonetta

od 4500 do 6500zł/ dzień

4500 - 3 os. skład (skład z wokalem męskim),
5500 zł - 4 os. skład (skład główny) ,
6500 zł - 5 os. skład (poszerzony o perkusję) - wesele 1 dzień

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Pod naszym szyldem ,widnieje wykształcenie muzyczne ,kreatywność , profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mamy bogaty i szeroki repertuar dla każdej grupy wiekowej od młodszych do starszych wiekiem. Organizujemy również zabawy i prowadzimy konferansjerkę.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży weselnej pracujemy od 2012 roku tj. 8 lat, w branży bankietowej 14 lat. Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju imprez.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na portalu wesele z klasą lub na stronie naszego zespołu menu oferta.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Więcej o naszej ofercie znajduje się na stronie internetowej w menu oferta.

Skład, w którym występujemy.

Podstawowy skład jest 4 os. 2 instrumentaliści i 2 wokale, jest możliwość dołączenia do składu perkusji. Skład dobieramy na życzenie klienta i może być w różnych konstelacjach od 3 osobowego (1 wokal i 2 instrumentaliści) po 5 osobowy (2 wokale i 3 instrumentaliści). Jest również możliwość wynajęcia na imprez didżejki DjVIrtuozo

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, skład zespołu jest niezmienny. Chyba, że stanie się coś nagłego np. choroba, w tym przypadku mamy doświadczone zastępstwo z którym współpracujemy.

Jaki repertuar proponujemy?

Nasz repertuar, to przede wszystkim przeboje, które dzięki naszemu doświadczeniu, mają pozytywny odbiór. Uzupełniamy go stale o nowości jakie pojawiają się na rynku muzycznym. Repertuar zespołu znajduje się na stronie internetowej w menu repertuar

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oprawa konferansjerska prowadzona jest we dwójkę (Arkadiusz i Waldemar).

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

2 osoby - wokal męski Grzegorz Olek oraz wokal żeński Karina Bryła

Na jakich instrumentach gramy?

Skrzypce, syntezator gitarowy Roland, klawisz Roland, akordeon, gitara elektryczna oraz akustyczna, perkusja elektryczna Rolanda.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Sprzęt jest najwyższej klasy. Dbamy o jakość i czystość brzemienia.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Śpiewamy głównie w języku angielskim oraz ojczystym polskim

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych. Graliśmy w Dortmundzie, graliśmy wesela polsko-włoskie, francuzkie, niemieckie, szkockie, angielskie.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Około czterech do sześciu imprez międzynarodowych w roku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Oprawa muzyczna śluby w kościele przy akompaniamencie akordeonu i skrzypiec ( gramy 2 utwory na ofiarowanie - J.S.Bacha Arię na strunie G oraz na komunię św. Ave Maria), podczas obiadu lub innej okazji gramy krótki recital koncertowy duetu skrzypcowo-akordeonowego.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, posiadamy bardzo dobrej jakości efekty świetlnie łącznie z dymiarką

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oprawa muzyczna śluby w kościele przy akompaniamencie akordeonu i skrzypiec ( gramy 2 utwory na ofiarowanie - J.S.Bacha Arię na strunie G oraz na komunię św. Ave Maria), podczas obiadu lub innej okazji gramy krótki recital koncertowy duetu skrzypcowo-akordeonowego.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Licencję na ZAiKS uiszcza osoba wynajmująca zespół lub właściciel restauracji. Prowadzimy działalność wszystko jest legalne, klient otrzymuje po zakończeniu imprezy paragon, firmy lub instytucje Państwowe jeśli jest taka wola możemy wystawić fakturę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Zespół muzyczny Tangonetta to formacja muzyków po Akademiach Muzycznych. Artyści są laureatami wielu konkursów instrumentalnych jak i wokalnych. Każdy z muzyków jest indywidualnością, którzy mają bogate doświadczenie sceniczne i grali u boku takich gwiazd jak: Ewa Bem, Zbigniew Zamachowski czy Piotr Rubik (więcej o muzykach w menu muzycy).

DOŚWIADCZENIE
Graliśmy na estradach dużych scen, m.in.: podczas Euro 2012 na dużej scenie we Wrocławiu, we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Hali Stulecia, jako suport zespołu DeMono. Zespół Tangonetta, miał również przygodę w programie Disco Star 2018, emitowanym w Polo TV, gdzie pośród tysięcy wykonawców z całej Polski dostał się do Ćwierćfinału.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Jesteśmy muzykami po studiach muzycznych (Akademia Muzyczna we Wrocławiu), posiadamy wyższe wykształcenie muzyczne, uczymy również w Państwowych Szkołach Muzycznych.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Od dzieciństwa: 15 letnia edukacja muzyczna - 6 lat szkoły muzycznej I st., 6 lat szkoły muzycznej II stopnia oraz 5 lat studniów na Akademii Muzycznej. Muzyka towarzyszy Nam na co dzień w życiu. Arek oraz Waldek są absolwentami AM we Wrocławiu, obecnie uczą w PSM natomiast Karina jest studentką na Akademii Muzycznej we Wrocławiu na wydziale muzykoterapii, Grzegorz z zamiłowania jest pasjonatem śpiewu, dysponuje dużą skalą oraz charakterystyczną barwą. Grzegorz - perkusista, porusza się prawie w każdym gatunku muzycznym, muzyk sesyjny, realizator dźwięku i aranżer. Absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, satysfakcja z udanej oprawy muzycznej i przede wszystkim granie i śpiewanie, tak żeby klient był zadowolony z udanej imprezy.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Oczywiście, nagrywamy piosenki, bierzemy udział w nagraniach teledysków, piszemy swoją muzykę więcej o muzykach w menu o nas na stronie internetowej.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne wpływa przede wszystkim na jakość oprawy muzycznej. Dysponujemy bardzo dobrym nagłośnieniem, oświetleniem oraz instrumentami muzycznymi.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Mamy bardzo dużo zabaw integracyjnych, zabaw w którym bierze duża ilość gości. Propozycję i listę zabaw ustalam indywidualnie z klientem.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Było ich sporo i tak wiele, że trudno by napisać o jednym najbardziej z oryginalnych oczepin.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Repertuar jest omawiany z klientem przed oprawą muzyczną. Jeśli klient zażyczy sobie, że nie chce muzyki poważnej to jej nie będzie :-), jeśli nie chce disco polo to możemy nie grać :-), zgodnie z dewizą klient nasz Pan :-)

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Jest ich bardzo dużo. Dla jednego hitem muzycznym będzie: Mama ostrzegała, dla innego: Cleo Za krokiem krok. Muzykę dobieramy podczas imprezy, obserwując bacznie gusta biesiadników. Nie trzymamy się kurczowo listy, na bieżąco jest modyfikowana imprezy.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Co roku wychodzą różne hity muzyczne i staramy się iść z duchem czasu i grać je również na imprezach. Nasz repertuar cały czas ewoluuje i zespół Tangonetta stara się iść z duchem czasu.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Muzyka disco-polo, jest nieodzownym składnikiem polskich wesel. Disco polo, jest gatunkiem typowo tanecznym i bardzo dobrze nadaje się na polskich rodzimych weselach. Natomiast nigdy nie ograniczamy się do jakiego gatunku muzycznego. Gramy różne gatunki muzyczne - rock, pop, disco, blues, rock and roll, reagge, muzyka ludowa, muzyka irlandzka, kawałki włoskie, rosyjskie...

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Zdradzę jeden sposób: przede wszystkim dialog i kontakt z klientem ale nie będę się rozpisywał ponieważ jest to tajemnica zespołu. Bazujemy na ogromnym doświadczeniu w jaki sposób udanie rozkręcić imprezę.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Jest ich bardzo dużo. Gramy różne gatunki muzyczne - rock, pop, disco, blues, rock and roll, reagge, disco polo, muzyka ludowa, muzyka irlandzka, kawałki włoskie, rosyjskie...

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Na antresoli, gdzie graliśmy dla biesiadników obserwując ich z góry z perspektywy z lotu ptaka :-), ciekawe doświadczenie aczkolwiek nietypowe :-)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Było ich bardzo dużo, czego dowodem są 42 opinie na weselu z klasą. Nie chcemy wyróżniać jakiego wesela, ponieważ każde z tych wesel zasługuje na pochwałę.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

To takie, w którym i my ale przede wszystkim goście i klient będzie zadowolony z przeprowadzonej imprezy.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Tangonetta (62)

Dodaj opinię
MUZYCY PO AKADEMIACH MUZYCZNYCH, LAUREACI - ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ id:9481
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 62 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Wrocław
Data dodania: 02-05-2022

Zespół zapewnił wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela, za co chcieliśmy jeszcze raz bardzo podziękować! Nasi goście również to docenili, bo parkiet pękał w szwach i po weselu słyszymy same pochwały odnośnie muzyki. Sam repertuar zgodnie z zapewnieniami był dobierany pod gości na bieżąco, zespół był otwarty na współprace i wspieranie przy dodatkowych atrakcjach. Oczepiny wypadły kapitalnie.
Jeśli ktoś szuka wszechstronnych oraz uzdolnionych muzyków, którym zależy na dobrej zabawie gości, to proszę się nie zastanawiać i wybrać właśnie Tangonettę, bo to profesjonaliści.
Pozdrawiamy,
Marta i Andrzej

Tangonetta
02-05-2022

Bardzo dziękujemy za merytoryczny komentarz i do zobaczenia. Pozdrawia zespół Tangonetta

G
Gracjana
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-10-2021
Oława
Data dodania: 28-10-2021

Dziękujemy zespołowi Tangonetta za super zabawę! Goście weseli byli bardzo zadowoloni! Impreza weselna poprowadzona po mistrzowsku! Dziękujemy i gorąco polecamy!! :) :)

Tangonetta
29-10-2021

Dziękujemy za komentarz i serdecznie pozdrawiamy.

R
Radosław
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Jankowice
Data dodania: 17-10-2021

Serdecznie polecamy zespół Tangonetta. Wszystko wyszło rewelacyjnie. Parkiet weselny na pełnej mocy. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy. Zuzia i Radek

Tangonetta
17-10-2021

Dziękujemy za opinię i serdecznie pozdrawiamy.

N
Natalia i Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Wrocław
Data dodania: 26-09-2021

Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało! Pełen profesjonalizm, piękna oprawa, wielkie muzyczne talenty! Dziękujemy za świetne dopełnienie naszego pięknego dnia. Polecamy każdemu! Natalia i Jakub.

Tangonetta
26-09-2021

Dziękujemy serdecznie za miłe słowa i życzymy wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia. Pozdrawiamy całą rodzinę.

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Domaszczyn
Data dodania: 20-09-2021

Chcielibyśmy podziękować i polecić zespół muzyczny Tangonetta. Szukając zespołu na wesele każda para staje przed ogromnym dylematem, My podjęliśmy najlepszą decyzję :) Zespół zagrał fantastycznie! Goście bawili się od początku do końca wesela, żal było kończyć zabawę! I oczywiście usłyszeliśmy mnóstwo pozytywnych komentarzu w trakcie i po weselu. Skrzypce to rewelacja! Muzyka na błogosławieństwo w domu Młodej idealna :)
Każdy był wzruszony. Polecamy serdecznie wszystkim nie zdecydowanym :)
Dziękujemy Basia i Sławek <3

Tangonetta
21-09-2021

Bardzo Wam dziękujemy za pozytywną opinie. Pozdrawiamy Was serdecznie oraz szczególnie pozdrawiamy dziadka Mariana :-)

M
Marlena Kurek
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Gniechowice
Data dodania: 13-09-2021

Zespół spisał się na medal. Przed weselem bardzo stresowaliśmy sie wszystkim i poprosiliśmy Zespół o kilka rzeczy, stanęli na wysokości zadania, dopasowali muzykę i repertuar do gości. Wspaniale poprowadzili zabawę. Wokal damski oraz męski po prostu klasa! Zachęcam wszystkie pary, aby zdecydowały się na skrzypce i perkusje. Robiło to taką robotę! Było nam bardzo miło, kiedy znaleźliśmy wasz wpis w księdzegości, Dziękujemy Tangonetta za wszystko! Pozdrawiamy!

Tangonetta
13-09-2021

Dziękujemy Wam. Graliśmy też tak dla Was, bo Wasza serdeczność, życzliwość i podejście do zespołu emanowała na nas pozytywną energią. Życzymy każdemu zespołowi takiej Młodej Pary na każdym weselu.

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Głogów
Data dodania: 11-09-2021

Zespół muzyczny na naszym weselu zagrał po mistrzowsku! Goście weselni byli mega zachwyceni! Dziękujemy i polecamy gorąco!

Tangonetta
11-09-2021

Wielkie dzięki i pozdrawiamy Was oraz waszych gości.

Agata
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Żerniki Małe
Data dodania: 24-08-2021

Jesteśmy z Mężem świeżo po weselu gdzie grał Zespół muzyczny ,,Tangonetta" www.tangonetta.biz i musimy przyznać że ta trójka zdolnych ludzi spisała się na złoty medal.Panowie tak poprowadzili nam całe wesele że goście nie mogą się nachwalić , piękny wokal, profesjonalny,.Repertuar znakomity grają dosłownie wszystko.Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy was każdemu polecać.
Dziękujemy.
Agata i Kamil

Tangonetta
24-08-2021

Bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Tangonetta

Nazwa firmy: Tangonetta
NIP: 6422580193
Imię i nazwisko: Arkadiusz Gembara
Adres: Wrocław, ul. Międzyleska, 53-611, woj. dolnośląskie
531-617...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 15928
Zadzwoń
531-617...
Napisz

Popularne miasta w okolicy