ĆWIERĆFINALIŚCI-DISCO STAR /THE VOICE OF POLAND/ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ - film 1 ĆWIERĆFINALIŚCI-DISCO STAR /THE VOICE OF POLAND/ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ - film 1
Pokaż kolejny film

ĆWIERĆFINALIŚCI-DISCO STAR /THE VOICE OF POLAND/ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ id:9481

od 5000 do 8000 zł / wesele
Wrocław, dolnośląskie
(81)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
531-617...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • flet
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon
 • skrzypce

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Zespół muzyczny Tangonetta to formacja muzyków po Akademiach Muzycznych. Artyści są laureatami wielu konkursów instrumentalnych, jak i wokalnych. W branży rozrywkowej istniejemy od 2012 roku. Wykonaliśmy dziesiątki wesel, bankietów a każdy z muzyków jest indywidualnością, którzy mają bogate doświadczenie sceniczne. Muzycy grali u boku takich gwiazd jak: Ewa Bem, Zbigniew Zamachowski czy Piotr Rubik.
NASZE ATUTY TO:
DOŚWIADCZENIE MUZYCZNE I OSIĄGNIĘCIA:
-graliśmy na estradach dużych scen, m.in.: podczas Euro 2012 na dużej scenie we Wrocławiu, we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Hali Stulecia, jako suport zespołu DeMono.
- od 2016 roku, zostaliśmy 8-krotnie wyróżnieni Certyfikatem, wydawanym przez prestiżowy portal weselny: Wesele z Klasą, jako zaufany zespół weselny uhonorowany pozytywnymi opiniami przez licznych klientów.
- braliśmy udział w show telewizyjnym Disco Star, gdzie wśród tysięcy zespołów zakwalifikowaliśmy się do ćwierćfinałów Disco Star.
- w 2021 r. zostaliśmy Laureatami Konkursu Orły w Branży Ślubnej uzyskując 8,2 punktów na 10.
- nasz wokalista Grzegorz dostał się do eliminacji programu The Voice of Poland, wybrany wśród tysięcy wokalistów.
KREATYWNOŚĆ
Zespół nagrywa także teledyski, m.in.: klip, który cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem przez Pary Młode ,,Podziękowania dla Rodziców; (330 tysięcy wyświetleń i stale rośnie). Muzycy Arkadiusz, jak i Waldemar, współpracują również na płaszczyźnie aranżacyjnej i kompozytorskiej.
SPRZĘT I OŚWIETLENIE
Jakość muzyki jest dla nas najważniejsza, dlatego stale inwestujemy w sprzęt. Posiadamy wysokiej klasy instrumenty muzyczne oraz bardzo dobrej jakości nagłośnienie i oświetlenie.
ZADOWOLENIE KLIENTA
Do każdej imprezy, na której gramy, podchodzimy indywidualnie. Repertuar dostosowujemy do potrzeb klienta oraz na bieżąco podczas imprezy. Nie mamy stałych schematów, ponieważ każde wesele czy bankiet jest inny. Staramy się, aby kontakt z publicznością był jak najlepszy.
Do składu 3 lub 4-osobowego można dobrać następujące instrumenty:
perkusję I saksofon
Cena dodatkowych składów ustalana indywidualnie z klientem. Więcej w ofercie zespołu, która znajduje się w załączniku na weselu z klasą.
Zapraszamy do współpracy i Ty dołącz do zadowolonych klientów !!!

Zobacz zdjęcia (36)
ĆWIERĆFINALIŚCI-DISCO STAR /THE VOICE OF POLAND/ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 1
ĆWIERĆFINALIŚCI-DISCO STAR /THE VOICE OF POLAND/ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 2 ĆWIERĆFINALIŚCI-DISCO STAR /THE VOICE OF POLAND/ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 3 ĆWIERĆFINALIŚCI-DISCO STAR /THE VOICE OF POLAND/ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 4 ĆWIERĆFINALIŚCI-DISCO STAR /THE VOICE OF POLAND/ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 5
ĆWIERĆFINALIŚCI-DISCO STAR /THE VOICE OF POLAND/ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 36

Oferta Tangonetta

Ofera zespołu Tangonetta

od 5000 do 8000zł/ wesele
Pobierz ofertę

Cena uzależnia jest od składu. Więcej w ofercie zespołu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Pod naszym szyldem ,widnieje wykształcenie muzyczne ,kreatywność , profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mamy bogaty i szeroki repertuar dla każdej grupy wiekowej od młodszych do starszych wiekiem. Organizujemy również zabawy i prowadzimy konferansjerkę.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży weselnej pracujemy od 2012 roku tj. 8 lat, w branży bankietowej 14 lat. Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju imprez.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na portalu wesele z klasą lub na stronie naszego zespołu menu oferta.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Więcej o naszej ofercie znajduje się na stronie internetowej w menu oferta.

Skład, w którym występujemy.

Podstawowy skład jest 4 os. 2 instrumentaliści i 2 wokale, jest możliwość dołączenia do składu perkusji. Skład dobieramy na życzenie klienta i może być w różnych konstelacjach od 3 osobowego (1 wokal i 2 instrumentaliści) po 5 osobowy (2 wokale i 3 instrumentaliści). Jest również możliwość wynajęcia na imprez didżejki DjVIrtuozo

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, skład zespołu jest niezmienny. Chyba, że stanie się coś nagłego np. choroba, w tym przypadku mamy doświadczone zastępstwo z którym współpracujemy.

Jaki repertuar proponujemy?

Nasz repertuar, to przede wszystkim przeboje, które dzięki naszemu doświadczeniu, mają pozytywny odbiór. Uzupełniamy go stale o nowości jakie pojawiają się na rynku muzycznym. Repertuar zespołu znajduje się na stronie internetowej w menu repertuar

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oprawa konferansjerska prowadzona jest we dwójkę (Arkadiusz i Waldemar).

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

2 osoby - wokal męski Grzegorz Olek oraz wokal żeński Karina Bryła

Na jakich instrumentach gramy?

Skrzypce, syntezator gitarowy Roland, klawisz Roland, akordeon, gitara elektryczna oraz akustyczna, perkusja elektryczna Rolanda.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Sprzęt jest najwyższej klasy. Dbamy o jakość i czystość brzemienia.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Śpiewamy głównie w języku angielskim oraz ojczystym polskim

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych. Graliśmy w Dortmundzie, graliśmy wesela polsko-włoskie, francuzkie, niemieckie, szkockie, angielskie.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Około czterech do sześciu imprez międzynarodowych w roku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Oprawa muzyczna śluby w kościele przy akompaniamencie akordeonu i skrzypiec ( gramy 2 utwory na ofiarowanie - J.S.Bacha Arię na strunie G oraz na komunię św. Ave Maria), podczas obiadu lub innej okazji gramy krótki recital koncertowy duetu skrzypcowo-akordeonowego.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, posiadamy bardzo dobrej jakości efekty świetlnie łącznie z dymiarką

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oprawa muzyczna śluby w kościele przy akompaniamencie akordeonu i skrzypiec ( gramy 2 utwory na ofiarowanie - J.S.Bacha Arię na strunie G oraz na komunię św. Ave Maria), podczas obiadu lub innej okazji gramy krótki recital koncertowy duetu skrzypcowo-akordeonowego.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Licencję na ZAiKS uiszcza osoba wynajmująca zespół lub właściciel restauracji. Prowadzimy działalność wszystko jest legalne, klient otrzymuje po zakończeniu imprezy paragon, firmy lub instytucje Państwowe jeśli jest taka wola możemy wystawić fakturę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Zespół muzyczny Tangonetta to formacja muzyków po Akademiach Muzycznych. Artyści są laureatami wielu konkursów instrumentalnych jak i wokalnych. Każdy z muzyków jest indywidualnością, którzy mają bogate doświadczenie sceniczne i grali u boku takich gwiazd jak: Ewa Bem, Zbigniew Zamachowski czy Piotr Rubik (więcej o muzykach w menu muzycy).

DOŚWIADCZENIE
Graliśmy na estradach dużych scen, m.in.: podczas Euro 2012 na dużej scenie we Wrocławiu, we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Hali Stulecia, jako suport zespołu DeMono. Zespół Tangonetta, miał również przygodę w programie Disco Star 2018, emitowanym w Polo TV, gdzie pośród tysięcy wykonawców z całej Polski dostał się do Ćwierćfinału.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Jesteśmy muzykami po studiach muzycznych (Akademia Muzyczna we Wrocławiu), posiadamy wyższe wykształcenie muzyczne, uczymy również w Państwowych Szkołach Muzycznych.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Od dzieciństwa: 15 letnia edukacja muzyczna - 6 lat szkoły muzycznej I st., 6 lat szkoły muzycznej II stopnia oraz 5 lat studniów na Akademii Muzycznej. Muzyka towarzyszy Nam na co dzień w życiu. Arek oraz Waldek są absolwentami AM we Wrocławiu, obecnie uczą w PSM natomiast Karina jest studentką na Akademii Muzycznej we Wrocławiu na wydziale muzykoterapii, Grzegorz z zamiłowania jest pasjonatem śpiewu, dysponuje dużą skalą oraz charakterystyczną barwą. Grzegorz - perkusista, porusza się prawie w każdym gatunku muzycznym, muzyk sesyjny, realizator dźwięku i aranżer. Absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, satysfakcja z udanej oprawy muzycznej i przede wszystkim granie i śpiewanie, tak żeby klient był zadowolony z udanej imprezy.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Oczywiście, nagrywamy piosenki, bierzemy udział w nagraniach teledysków, piszemy swoją muzykę więcej o muzykach w menu o nas na stronie internetowej.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne wpływa przede wszystkim na jakość oprawy muzycznej. Dysponujemy bardzo dobrym nagłośnieniem, oświetleniem oraz instrumentami muzycznymi.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Mamy bardzo dużo zabaw integracyjnych, zabaw w którym bierze duża ilość gości. Propozycję i listę zabaw ustalam indywidualnie z klientem.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Było ich sporo i tak wiele, że trudno by napisać o jednym najbardziej z oryginalnych oczepin.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Repertuar jest omawiany z klientem przed oprawą muzyczną. Jeśli klient zażyczy sobie, że nie chce muzyki poważnej to jej nie będzie :-), jeśli nie chce disco polo to możemy nie grać :-), zgodnie z dewizą klient nasz Pan :-)

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Jest ich bardzo dużo. Dla jednego hitem muzycznym będzie: Mama ostrzegała, dla innego: Cleo Za krokiem krok. Muzykę dobieramy podczas imprezy, obserwując bacznie gusta biesiadników. Nie trzymamy się kurczowo listy, na bieżąco jest modyfikowana imprezy.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Co roku wychodzą różne hity muzyczne i staramy się iść z duchem czasu i grać je również na imprezach. Nasz repertuar cały czas ewoluuje i zespół Tangonetta stara się iść z duchem czasu.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Muzyka disco-polo, jest nieodzownym składnikiem polskich wesel. Disco polo, jest gatunkiem typowo tanecznym i bardzo dobrze nadaje się na polskich rodzimych weselach. Natomiast nigdy nie ograniczamy się do jakiego gatunku muzycznego. Gramy różne gatunki muzyczne - rock, pop, disco, blues, rock and roll, reagge, muzyka ludowa, muzyka irlandzka, kawałki włoskie, rosyjskie...

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Zdradzę jeden sposób: przede wszystkim dialog i kontakt z klientem ale nie będę się rozpisywał ponieważ jest to tajemnica zespołu. Bazujemy na ogromnym doświadczeniu w jaki sposób udanie rozkręcić imprezę.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Jest ich bardzo dużo. Gramy różne gatunki muzyczne - rock, pop, disco, blues, rock and roll, reagge, disco polo, muzyka ludowa, muzyka irlandzka, kawałki włoskie, rosyjskie...

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Na antresoli, gdzie graliśmy dla biesiadników obserwując ich z góry z perspektywy z lotu ptaka :-), ciekawe doświadczenie aczkolwiek nietypowe :-)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Było ich bardzo dużo, czego dowodem są 42 opinie na weselu z klasą. Nie chcemy wyróżniać jakiego wesela, ponieważ każde z tych wesel zasługuje na pochwałę.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

To takie, w którym i my ale przede wszystkim goście i klient będzie zadowolony z przeprowadzonej imprezy.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Tangonetta (81)

ĆWIERĆFINALIŚCI-DISCO STAR /THE VOICE OF POLAND/ORŁY W BRANŻY ŚLUBNEJ id:9481
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 81 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Evelina Tomon
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 14-08-2023

Boah!!! Daliście czadu!🔥
Swoją muzyką wyciagnęliscie wszystkich do tańca… wszystkich bez wyjatkow! 😍 Dziękujemy wam za to!
Permanentnie pełny parkiet to najlepsza recenzja dla waszego zespołu!

Mamy nadzieję, ze wy również się dobrze bawiliście 😎🎉

Arkadiusz Gembara
14-08-2023

Piękne międzynarodowe wesele, dużo energii, sympatycznych i uśmiechniętych ludzi a co najważniejsze przesympatyczna Para Młoda. Dziękujemy. Ps. my bawiliśmy się świetnie :-)

P
Patrycja Miżdal
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Bolesławiec
Data dodania: 09-08-2023

Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście. Podobała nam się muzyka mieszana, mega oświetlenie, głośno z przytupem, porwali nawet największe marudy. Dziękujemy ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Arkadiusz Gembara
09-08-2023

Bardzo dziękujemy za komentarz, serdecznie pozdrawiamy wszystkich i również te ,,największe marudy" :-)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Strzelin
Data dodania: 26-06-2023

Dziękujemy za wspaniała oprawę muzyczna! Repertuar był różnorodny, a goście bawili się świetnie! Zabawy pojawiające się na weselu również jak najbardziej na tak! Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy!!!🙂

Arkadiusz Gembara
26-06-2023

Dziękujemy bardzo za opinię i życzymy wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Cieśle
Data dodania: 09-06-2023

Serdecznie polecam Zespół Muzyczny Tangonetta na wesela. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm ze strony muzyków. Repertuar był zróżnicowany dzięki czemu każdy z gości bawił się rewelacyjnie. Zabawy organizowane podczas wesela były super. Bezproblemowy kontakt Pary Młodej z zespołem. Wielkie brawa dla Pana Arkadiusza i Waldemara, którzy podczas naszego wesela przepięknie zagrali na akordeonie i skrzypcach Skrzypka da dachu oraz Czardasza. Wszyscy goście są zachwyceni zespołem. Gorąco pozdrawiamy Kasia i Mateusz.

Arkadiusz Gembara
09-06-2023

Bardzo dziękujemy Wam za miłe i serdeczne słowa. Cieszy nas również, że skrzypce i akordeon przypadły Wam do gustu podczas koncertu przy dziku weselnym. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia. Serdecznie pozdrawiamy.

K
Klaudia I Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2023
Karpacz
Data dodania: 26-05-2023

Chcieliśmy z całego serca podziękować zespołowi Tangonetta za całą oprawę muzyczną na naszym weselu. Dzięki wam mieliśmy cudowne przyjęcie !!! Wszystko na najwyższym poziomie ! Wesele jak i poprawiny poprowadzone z najwyższa starannością. Polecamy każdemu ten zespół, bo na prawdę warto :) Jeszcze raz dziękujemy ❤️

Arkadiusz Gembara
26-05-2023

Dziękuję za miłą opinię. Wesele w Gołębiewskim w Karpaczu było zaje...fajne :-) Życzymy wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia.

R
Ryszard
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-04-2023
Moszna
Data dodania: 19-04-2023

Zespół weselny, który grał na naszym weselu, był absolutnie niesamowity!
Ich muzyka była na najwyższym poziomie i wprowadziła wszystkich gości w doskonały nastrój do tańca i zabawy.
Muzycy to prawdziwi profesjonaliści, wokalista i wokalistka mieli przepiękne głosy.
Repertuar zespołu był absolutnie genialny! Był on bardzo różnorodny i zawierał utwory z różnych epok i gatunków,
zaskakiwali bardzo pozytywnie każdego z naszych gości.
Ich gra sprawiła, że nasze wesele było wyjątkowe i niezapomniane.
Wszyscy goście byli zachwyceni ich występem i mieliśmy wiele pochwał za wybór tego zespołu.
Byli profesjonalni, sympatyczni i bardzo elastyczni. Bez wątpienia byli najlepszym wyborem na nasze wesele!
Dziękujemy i Polecamy!

Arkadiusz Gembara
19-04-2023

Bardzo dziękujemy za przesympatyczny komentarz, który na pewno doda nam skrzydeł w zbliżającym się sezonie weselnym. Życzę każdemu zespołowi takich sympatycznych, życzliwych i otwartych Par Młodych. Serdecznie Was pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia.

K
Klaudia i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2022
Zielona Wieś
Data dodania: 06-11-2022

Witam zespół godny polecenia. Organizacja i prowadzenie wesela na wysokim poziomie.
My jako młodzi i rodzina świetnie się bawilismy przy zespole nie wiadomo kiedy ten wspaniały czas zleciał.

Po orkiestrze widać że to nie jest parę występów tylko duże doświadczenie. Wiedza co robić i jak prowadzić wesele

Dziękujemy za świetna zabawę która z wami tak szybko minęła aż nie do pomyślenia 🙂

Jak by ktoś się zastanawiał nad zespołem to nie ma nad czym się zastanawiać.

Polecamy w 100%. My jesteśmy mega zadowoleni 🙂🙂🙂

Arkadiusz Gembara
07-11-2022

Bardzo dziękujemy za opinię. Tak, to już 13 lat za nami, dziesiątki wesel, bankietów i innych imprez. A maksyma na udane prowadzenie imprez to: robimy to bo lubimy, a nie robimy bo musimy. Ps. Serdecznie Was pozdrawiamy, to było mega fajne wesele i mega fajni młodzi :-).

D
Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Malczyce
Data dodania: 11-10-2022

Wyrwali do tańca nawetnajwieksze marudy! Cudownie poprowadzili wesele i poprawiny. Polecamy! <3

Arkadiusz Gembara
11-10-2022

He he. Krótki opis ale w punkt :-). Pozdrawiamy marudy :-)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Tangonetta

Nazwa firmy: Tangonetta
NIP: 6422580193
Imię i nazwisko: Arkadiusz Gembara
Adres: Wrocław, ul. Międzyleska, 53-611, woj. dolnośląskie
531-617...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 20350
Zadzwoń
531-617...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy