Zobacz zdjęcia (5)
Zespół muzyczny 5 Nad Ranem, Kielce - zdjęcie 1
Zespół muzyczny 5 Nad Ranem, Kielce - zdjęcie 2 Zespół muzyczny 5 Nad Ranem, Kielce - zdjęcie 3 Zespół muzyczny 5 Nad Ranem, Kielce - zdjęcie 4 Zespół muzyczny 5 Nad Ranem, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół muzyczny 5 Nad Ranem id:14280

Kielce, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Jesteśmy zespołem muzycznym od roku 1995 . W naszym składzie przez te lata byli różni muzycy, ale metodą prób i błędów stworzyliśmy dzisiejszy skład 5 Nad Ranem 
W tej chwili jest nas sześcioro. Gramy w 100% na żywo! Wśród nas są wykształceni muzycy ale i tzw. „samouki” muzyczne. To co nas łączy to PASJA do muzyki!

Skład naszego zespołu to: wokalistka, perkusja, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, gitara solowa i saksofon.
Repertuar 5 Nad Ranem jest bardzo różnorodny. Zawiera około 150 utworów, które wyselekcjonowaliśmy spośród wielu popularnych hitów muzyki z Polski i całego świata!
Większość z nich to po prostu nasze ulubione kawałki, które gramy z pasją, często w nowych aranżacjach 
Każdy odnajdzie w naszym repertuarze coś dla siebie, do potańczenia, do posłuchania… Jest on podzielony na bloki tematyczne.

Gramy m.in.: złote polskie przeboje, najnowsze utwory z list przebojów, disco z lat 70tych i 80tych, rock&roll;, pop, funk, trochę jazzu, muzyki retro i nieco kawałków w wersji instrumentalnej. Bloki są dostosowane do przebiegu Waszej Imprezy – zwykle trwają około 40 minut a w przerwach puszczamy muzykę mechaniczną.
Jeśli chodzi o dobór utworów na Waszą imprezę, najlepiej będzie jak nam zaufacie i sami będziemy mogli zadecydować, jakie bloki muzyczne przygotować dla Was. Oczywiście weźmiemy pod uwagę Wasze preferencje, ale życzenia muzyczne musimy od Was otrzymać na minimum 3 miesiące przed imprezą.

Zespół 5 Nad Ranem nie zajmuje się:
- oprawą muzyczną Błogosławieństwa Pary Młodej
- tzw. Wyprowadzaniem Pary Młodej
- prowadzeniem przyśpiewek i biesiad przy stołach gości

Zespół 5 Nad Ranem zajmuje się oprawą muzyczną różnych przyjęć prywatnych, okolicznościowych, bankietów, imprez firmowych a także koncertów klubowych czy imprez plenerowych. Zawsze dostosowujemy repertuar do okazji, uwzględniając życzenia naszych klientów.


5 Nad Ranem to kilkaset udanych Imprez, koncertów czy przyjęć weselnych! Współpracujemy z agencjami ślubnymi, m.in. z jedną z najdłużej działających na rynku polskim - Perfect Moments. Współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi oraz lokalami w całej Polsce.

Obsługujemy imprezy na terenie całego kraju ale w szczególności najbliższe nam regiony czyli województwa:
- świętokrzyskie
- małopolskie
- śląskie
- mazowieckie
- opolskie
- łódzkie
- podkarpackie
Zapraszamy Was oczywiście na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie wszelkie informacje o 5 Nad Ranem!
W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji!

liczba odwiedzin: 3865

Popularne miasta w okolicy