Zespół Muzyczny APROPO - film 1 Zespół Muzyczny APROPO - film 1
Pokaż kolejny film

Zespół Muzyczny APROPO id:39609

od 4000 do 4400 zł / dzień
Kolbuszowa, podkarpackie
(1)
Dodaj opinię
781-176...
609-090...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • flet
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon
 • trąbka

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Z przyjemnością zapewnimy oprawę muzyczno-konferansjerską Państwa Uroczystości. Posiadamy bogate instrumentarium oraz wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny tak, aby możliwie jak najlepiej dostosować się do potrzeb klienta.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje odnośnie naszej oferty weselnej, a więc znajdą tu Państwo odpowiedzi na większość pytań, które najczęściej zadają Młode Pary.

Cena za wesele: Cena za wesele : 4200 zł brutto za wesele jednodniowe, 5500 zł brutto za wesele z poprawinami (wystawiamy fakturę, zespół jest zarejestrowany, podpisujemy umowę osobiście lub poprzez wysyłkę e-mailem, zaliczka wynosi 200 zł wpłacana na konto).

Koszty dojazdu: do 100 km gratis, powyżej jest to ustalane indywidualnie w zależności od odległości.

Repertuar: w swoim repertuarze posiadamy utwory z różnych gatunków muzycznych, od utworów ludowych, biesiadnych, disco polo, poprzez muzykę pop, rock, do innych gatunków typu twist, rock and roll. Wykonujemy zarówno utwory polskie, jak i zagraniczne. Na bieżąco staramy się dostosowywać swój repertuar do nowości, które są aktualnie popularne. Jest możliwość dostosowania repertuaru do preferencji Pary Młodej (tzn. jakie typy utworów mamy grać częściej, a których unikać). Dodatkowo możemy przygotować kilka piosenek na specjalne życzenie Pary Młodej, których nie posiadamy w repertuarze bez żadnych dopłat pod warunkiem, że odpowiednio wcześniej dostaniemy ich tytuły.

Pierwszy taniec : do ustalenia (może być odtwarzany z pendrive, jeśli Para Młoda ma przygotowany jakiś układ taneczny lub zagrany przez nas utwór, który będzie wcześniej ustalony).

Zabawy/ oczepiny: szczegóły odnośnie ilości i rodzaju zabaw oczepinowych ustalamy indywidualnie. Mamy przygotowane kilka zabaw, które prowadzimy (jak np. konkurs tańca, test zgodności małżeńskiej, przechodni prezent) i posiadamy do nich odpowiednie gadżety, natomiast jesteśmy otwarci na propozycję Państwa Młodych, jeśli życzą sobie jakiejś konkretnej innej zabawy.

Dodatkowe akcesoria: posiadamy wesołe akcesoria i kostiumy, które udostępniamy gościom, którzy chcieliby się w jakiś oryginalny sposób przebrać do tańca. Mamy również własne śpiewniki z logiem zespołu, które rozkładamy na stołach podczas biesiady.

Czas grania: Według umowy gramy do godziny 3 nad ranem, jest możliwość przedłużenia (koszt 200 zł/h), robimy krótkie przerwy (średnio sety trwają ok. 40 minut (od 7 do 9 utworów),
a przerwy ok 15 minut.

Biesiada przy stołach: ok. godz. 22 prowadzimy tzw. biesiadę przy stołach (podchodzimy
z instrumentami do stolików i śpiewamy z gośćmi przyśpiewki, goście korzystają z naszych śpiewników) Oczywiście nie ma za to żadnych dopłat.

Ogrywki: jest możliwość zagrania ,,ogrywek'', czyli tradycyjnych marszy weselnych i przyśpiewek ludowych pod domem Pani Młodej (jeżeli odległość pomiędzy domem Pani Młodej, a lokalem, w którym odbywa się przyjęcie weselne wynosi poniżej 20 km nie pobieramy dodatkowych opłat). Jeżeli była by konieczność wykonania ,,ogrywek" także pod domem Pana Młodego to szczegóły ustalamy indywidualnie z Parą Młodą.

Dodatkowe informacje: wszelkich informacji udzielimy telefonicznie, poprzez nasz profil na Facebooku, lub osobiście (jest możliwość umówienia się na próbę, aby posłuchać nas na żywo i podjąć decyzję).

Zobacz zdjęcia (4)
Zespół Muzyczny APROPO, Kolbuszowa - zdjęcie 1
Zespół Muzyczny APROPO, Kolbuszowa - zdjęcie 2 Zespół Muzyczny APROPO, Kolbuszowa - zdjęcie 3 Zespół Muzyczny APROPO, Kolbuszowa - zdjęcie 4
1 / 4

Oferta APROPO Cover Band

Wesele jednodniowe

od 4000 do 4400zł/ dzień

Faktura

Opinie APROPO Cover Band (1)

Zespół Muzyczny APROPO id:39609
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Miejsce Piastowe
Data dodania: 16-08-2022

Świetnie zagrane i poprowadzone wesele! Zabawy, repertuar, wszystko super i zgodnie z ustaleniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, goście tak samo. Serdecznie polecam! 💕

Kontakt APROPO Cover Band

Nazwa firmy: APROPO Cover Band
Imię i nazwisko: Łukasz Jachyra
Adres: Kolbuszowa, ul. Kolbuszowa, 36-100, woj. podkarpackie
781-176...
609-090...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5728
Zadzwoń
781-176...
609-090...
Napisz

Popularne miasta w okolicy