Zobacz zdjęcia (28)
Jakub Jamrozik Naturalna Fotografia i Film II Dron, Łańcut - zdjęcie 1
Jakub Jamrozik Naturalna Fotografia i Film II Dron, Łańcut - zdjęcie 2 Jakub Jamrozik Naturalna Fotografia i Film II Dron, Łańcut - zdjęcie 3 Jakub Jamrozik Naturalna Fotografia i Film II Dron, Łańcut - zdjęcie 4 Jakub Jamrozik Naturalna Fotografia i Film II Dron, Łańcut - zdjęcie 5
Jakub Jamrozik Naturalna Fotografia i Film II Dron, Łańcut - zdjęcie 6
1 / 28

Jakub Jamrozik Naturalna Fotografia i Film II Dron id:55674

od 2500 do 6000 zł / zdjęcie
Łańcut, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
730-597...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Co możecie oczekiwać? ;-)

Konsultacje przedślubne: Wspólnie omówimy styl, preferencje i plany na Waszą sesję ślubną. Chcę zrozumieć Waszą wizję i uczynić ją rzeczywistością, dostosowując się do Waszych potrzeb.

Sesja Narzeczeńska: Sesja przedślubna to doskonała okazja, abyśmy lepiej się poznali i zbudowali więź. W komfortowej i luźnej atmosferze stworzymy piękne i autentyczne zdjęcia, które będą wyjątkową pamiątką przed samym ślubem. Będzie to również doskonała okazja, abyście poczuli się swobodnie przed obiektywem, co przekłada się na bardziej naturalne i spontaniczne ujęcia w dniu ślubu.

Pełne pokrycie dnia ślubu: W dniu ślubu będę obecny, aby uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty, począwszy od Waszych przygotowań aż do ostatnich chwil oczepin. Zdjęcia będą obejmować ceremonię ślubną, przysięgę, gratulacje od gości, emocje i szczęście na Waszych twarzach, a także piękno dekoracji i detali.

Indywidualne podejście i kreatywność: Jako fotograf ślubny, dążę do uchwycenia unikalnej historii Waszego ślubu. Będę śledził emocje, uczucia i drobne gesty, które sprawiają, że Wasza miłość jest wyjątkowa. Moja kreatywność i umiejętność uchwycenia piękna w codziennych momentach pozwolą mi stworzyć zdjęcia, które będą odbiciem Waszej prawdziwej osobowości i miłości.

Wyjątkowe zdjęcia i albumy: Po zakończeniu sesji ślubnej, przystąpię do profesjonalnej obróbki zdjęć. Skupię się na retuszu, dopasowaniu kolorów i stworzeniu fotografii, które zachwycą Wasze oczy. Oferuję również możliwość stworzenia pięknego albumu ślubnego, który będzie trwałą pamiątką, którą będziecie mogli pokazywać swoim bliskim przez lata.

Elastyczność i dostosowanie do Waszych potrzeb: Rozumiem, że każda para ma indywidualne preferencje i ograniczenia budżetowe. Dlatego oferuję elastyczne pakiety, które można dostosować do Waszych potrzeb. Możecie wybrać różne opcje, takie jak ilość godzin obecności, sesje dodatkowe, kopie na nośnikach USB i wiele więcej.

Niezwłocznie skorzystajcie z naszej wyjątkowej oferty ślubnej i pozwólcie mi uwiecznić Waszą miłość w najpiękniejszy sposób. Utworzę dla Was niezapomniane zdjęcia oraz film, które będą trwałą pamiątką Waszego wyjątkowego dnia. Skontaktujcie się ze mną już dziś, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin. Niech Wasz ślub pozostanie z Wami na zawsze w postaci pięknych wspomnień!

Jakub Jamrozik Naturalna Fotografia i Film II Dron - film 1 Jakub Jamrozik Naturalna Fotografia i Film II Dron - film 1

Oferta Jakub Jamrozik Fotografia

Pakiety

od 2500 do 6000zł/ zdjęcie

Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegółową ofertę.

Opinie Jakub Jamrozik Fotografia (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Jakub Jamrozik Fotografia

Nazwa firmy: Jakub Jamrozik Fotografia
NIP: 7941800541
Imię i nazwisko: Jakub Jamrozik
Adres: Łańcut, ul. Romana Turka 10, 37-100, woj. podkarpackie
730-597...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 138
Zadzwoń
730-597...
Napisz

Popularne miasta w okolicy