Zespół muzyczny Diament id:30667

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Częstochowa, śląskie
Data dodania: 12-09-2017
Liczba odwiedzin: 272

Oferta

Diament - to zespół weselny składajacy się z trójki przyjaciół. Założycielem zespołu jest wokalista Damian Kulej, znany z takich programów jak "Bitwa na głosy", "Must be the music", "The Voice of Poland" czy ostatnio "Idol". Na swoim koncie ma debiutancką płytę oraz wieloletnie doświadczenie na dużych scenach koncertowych w całej Polsce m.in Sylwester z Polsatem czy krajowe preselekcje do Eurowizji. Swój kunszt weselny zdobywał w zespole "Vadis", podczas przyjęć weselnych nie tylko czaruje głosem, ale i gra na instrumentach klawiszowych oraz jest wodzirejem.

Do współpracy zaprosił Darię Bębenek oraz Karola Wąsińskiego.

Daria to świetna wokalistka, skrzypaczka oraz saxofonistka. Swój warsztat sceniczny zdobywała z takimi zespołami jak "Stara Armia" czy "Magnum 2".

Karol Wąsiński to gitarzysta w zespole Diament. Wcześniej wiele lat grał w formacjach "Krzyk" oraz "Sierociniec". Gitara elektryczna, akustyczna, basowa czy ukulele to wszystko leży w jego kwestii.

"Diament" to idealne połączenie świeżości z doświadczeniem, w naszym repertuarze znajdują się utwory od lat 70-tych po współczesne, co jest gwarancją zadowolenia każdego odbiorcy! Dla gości przygotowaliśmy szereg świetnych zabaw co pozwoli rozkręcić każdą imprezę.

Zaufaj nam, a sprawimy, że Twoje wesele będzie jedyne i niepowtarzalne, a nasza muzyka sprawi, że goście do białego rana nie zejdą z parkietu :)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.