Zespół muzyczny Diament id:30667

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Częstochowa, śląskie
Data dodania: 12-09-2017
Liczba odwiedzin: 196

Oferta

Diament - to zespół weselny składajacy się z trójki przyjaciół. Założycielem zespołu jest wokalista Damian Kulej, znany z takich programów jak "Bitwa na głosy", "Must be the music", "The Voice of Poland" czy ostatnio "Idol". Na swoim koncie ma debiutancką płytę oraz wieloletnie doświadczenie na dużych scenach koncertowych w całej Polsce m.in Sylwester z Polsatem czy krajowe preselekcje do Eurowizji. Swój kunszt weselny zdobywał w zespole "Vadis", podczas przyjęć weselnych nie tylko czaruje głosem, ale i gra na instrumentach klawiszowych oraz jest wodzirejem.

Do współpracy zaprosił Darię Bębenek oraz Karola Wąsińskiego.

Daria to świetna wokalistka, skrzypaczka oraz saxofonistka. Swój warsztat sceniczny zdobywała z takimi zespołami jak "Stara Armia" czy "Magnum 2".

Karol Wąsiński to gitarzysta w zespole Diament. Wcześniej wiele lat grał w formacjach "Krzyk" oraz "Sierociniec". Gitara elektryczna, akustyczna, basowa czy ukulele to wszystko leży w jego kwestii.

"Diament" to idealne połączenie świeżości z doświadczeniem, w naszym repertuarze znajdują się utwory od lat 70-tych po współczesne, co jest gwarancją zadowolenia każdego odbiorcy! Dla gości przygotowaliśmy szereg świetnych zabaw co pozwoli rozkręcić każdą imprezę.

Zaufaj nam, a sprawimy, że Twoje wesele będzie jedyne i niepowtarzalne, a nasza muzyka sprawi, że goście do białego rana nie zejdą z parkietu :)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny Diament
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa

Nowe ogłoszenia