Zobacz zdjęcia (5)
Zespół Muzyczny GESZAFT - Przy nas będziecie się dobrze bawić!, Pobiedziska - zdjęcie 1
Zespół Muzyczny GESZAFT - Przy nas będziecie się dobrze bawić!, Pobiedziska - zdjęcie 2 Zespół Muzyczny GESZAFT - Przy nas będziecie się dobrze bawić!, Pobiedziska - zdjęcie 3 Zespół Muzyczny GESZAFT - Przy nas będziecie się dobrze bawić!, Pobiedziska - zdjęcie 4 Zespół Muzyczny GESZAFT - Przy nas będziecie się dobrze bawić!, Pobiedziska - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Muzyczny GESZAFT - Przy nas będziecie się dobrze bawić! id:20838

Pobiedziska, wielkopolskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • trąbka

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Jeśli szukacie zespołu, który umiliłby Wam wesele, imprezę urodzinową, 18-tkę, jubileusz, czy różne imprezy okolicznościowe - Zespół muzyczny GESZAFT będzie idealnym wyborem.

Zespół został założony w lutym 2014 roku przez Kubę, Roberta, Łukasza i Bartka, których połączyło wspólne granie w Pobiedziskiej Orkiestrze Dętej. W grudniu 2014 roku dołączyła do nich wokalistka - Patrycja.Pod koniec 2016 roku z wielkim smutkiem pożegnaliśmy nasza koleżankę Patrycję która na pewno wspiera nas z góry.

Nie zrezygnowaliśmy jednak z wokalu damskiego i w grudniu 2016 roku dołączyła do nas Maria – Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu. Od najmłodszych lat zafascynowana harmonią i muzyką chóralną. Śpiewała m.in. w Zespole Gospel Joy i w Chórze Akademickim im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, z którym związana jest do dzisiaj. Uczestniczyła w wielu projektach muzycznych takich jak Tribute to Michael Jackson, Audiofeels on the Rocks, Festiwal Piosenki Rosyjskiej z Sylwią Grzeszczak oraz Koncert Szalone lata 60! na Festiwalu w Opolu. Występowała w programie telewizyjnym Bitwa na głosy w drużynie Meza.Mimo, iż w orkiestrze gramy na takich instrumentach jak trąbka, puzon i tuba,to nasze brzmienie tworzą:

gitara akustyczna/ elektryczna
gitara basowa/ trąbka
klawisze/ akordeon
perksuja

Co wcale nie oznacza, że podczas imprez nie wykorzystujemy umiejętności gry na instrumentach dętych - pozwalają one na organizowanie bloku piosenek biesiadnych, granych akustycznie wśród zebranych Gości.

Warto dodać, że pracujemy na profesjonalnym sprzęcie nagłaśniającym i stawiamy na muzykę graną w 100% na żywo, a nasz repertuar ciągle uzupełniamy o nowe utwory.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Sprawimy, że imprezę z nami będziecie długo wspominać.


Przy nas będziecie się dobrze bawić! :)

Opinie (2)

Zespół Muzyczny GESZAFT - Przy nas będziecie się dobrze bawić! id:20838
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Jakub i Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Pleszew
Data dodania: 13-07-2022

Najlepszy punkt naszego wesela. Niepowtarzalne głosy i oprawa muzyczna. Stworzyli atmosferę której się sami nie spodziewaliśmy. Na parkiecie cała noc brakowało miejsca. Kontaktowi i bez problemu mozna bylo wszystko z nimi załatwić. Wychodzenie do ludzi, zabawianie ich przychodzi im z mega łatwością. Na poprawinach zorganizowali miły akcent dla dzieci. Mimo problemów z kamerzysta zachowali pełen profesjonalizm. Serdecznie polecamy każdemu kto szuka świetnego i profesjonalnego zespołu na swoją imprezę.

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-05-2019
Poznań
Data dodania: 28-05-2019

Najlepszy zespół, na jaki mogliśmy się zdecydować. Świetna gra na instrumentach, duże umiejętności wokalne, dzięki czemu mieliśmy wesele z żywą muzyką i bez fałszowania. Porwali naszych gości do zabawy, dzięki czemu parkiet był zawsze pełen. Rewelacyjne prowadzenie wesela. Nie mogliśmy wybrać lepiej, jeszcze nie widzieliśmy tak dobrego zespołu jak GESZAFT, polecamy każdemu, kto chce mieć na weselu świetną zabawę i muzykę.

Kontakt

Adres: Pobiedziska, , 62-010, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 3115

Popularne miasta w okolicy