Zespół HAPPY FOUR

Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

Oferta:

  • prowadzimy zabawy
  • efekty świetlne
  • płyta DEMO audio
  • płyta DEMO video

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 4

O nas

Na wstępie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której mogą Państwo dowiedzieć się o nas więcej, posłuchać demo, zobaczyć filmiki na żywo, konkursy i zabawy.


Jeśli szukacie Państwo zespołu, który zapewni najlepszą muzykę do tańca i zabawy, profesjonalnie poprowadzi każdą imprezę to tylko zespół HAPPY FOUR z Torunia. Posiadamy 25 lat doświadczenia w branży muzycznej - muzyka to nasza pasja. Jesteśmy czteroosobową grupą muzyków z bardzo bogatym repertuarem muzycznym. Zawsze uczynimy wszystko by sprostać wszelkim wymaganiom stawianym naszej grupie a spotkanie z muzyką wykonywaną przez nasz zespół muzyczny zapadło na długo w pamięci wszystkim obecnym.

​Dlaczego my:

- profesjonalnie wykonywany program muzyczny i rozrywkowy,

- bezpośredni kontakt z widownią,

- konkursy i zabawy podczas imprezy

- bardzo dobre systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe.​

Oprócz imprez rozrywkowych, podczas których publiczność reaguje bardzo żywiołowo, obsługujemy wesela, zabawy karnawałowe i andrzejkowe, dancingi, bankiety, festyny, przyjęcia i studniówki na terenie całego kraju. Zaufało nam wiele hoteli, domów weselnych, ośrodków kultury, bowiem cenimy sobie uczciwość i rzetelność.​

W połączeniu z korzystnymi cenami oferowanych przez nasz zespół muzyczny usług, prognozuje to dobrą współpracę z Państwem, a widowni gwarantuje wyśmienitą zabawę do białego rana. Odpowiednia oprawa muzyczna jest kluczowym elementem organizacji każdej imprezy, także wesela.​

Zespół muzyczny HAPPY FOUR utrzymuje podczas imprezy bezpośredni kontakt z widownią co pomaga stworzyć swobodną, miłą atmosferę wśród obecnych a do tego zamawiający oszczędza wydatki na wynajęcie dodatkowego wodzireja.

Nasz zespół ma bardzo szeroki repertuar muzyczny na wesele. Obejmuje on zarówno utwory naszych dziadków i pradziadków (lata 50-te, 60-te, 70-te i 80-te), typowa muzyka na wesele, biesiadna, dancingowa, góralska, cygańska jak i najnowsze utwory list przebojów muzyki dance, które staramy się opracowywać jak najszybciej po to aby nasza oferta była wciąż aktualna.


Zawsze mile widzianym jest u nas kiedy klienci mówią jaki jest ich ulubiony typ muzyki oraz jakie utwory chcieliby usłyszeć na swojej zabawie (np. na weselu). Dodam, że repertuar zawsze dostosowujemy do bawiących się gości podczas zabawy! Od początku staramy się „wyczuć” jaki typ muzyki odpowiada bawiącym się gościom i podążając tym tropem gramy to co się podoba zapewniając świetną zabawę.Opcje dodatkowe :

- kamerzysta

- fotograf

- fotobudka

- fotolustro

- ciężki dym

- dekorator wnętrz

- animatorka dla dzieci


Stosujemy Promocje na pakiety usług !!!


Pozdrawiamy

Zespół muzyczny

HAPPY FOUR

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Happy Four
Imię i nazwisko: Henryk Bartosiński
Adres: Toruń, 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 3650

Wyjątkowe sale weselne w mieście Toruń

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy