Zespół Muzyczny L&M id:17049

Oferta
Dodaj do plannera

Jesteśmy zespołem Trio, który od roku 2000 nieprzerwanie bawi publiczność podczas wesel, bankietów, studniówek i imprez kameralnych. W połączeniu wszechstronnością i żywiołowością artystów grupy L&M służy jednemu celowi, a mianowicie pozostawieniu niezapomnianych wrażeń i stworzeniu niezapomnianego widowiska dla bawiących się osób.

Nasz repertuar jaki wykonujemy zaczyna się od lat 60 po utwory współczesne, na Państwa życzenie gramy również w plenerze. By sprostać wymaganiom i oczekiwaniom Państwa staramy się nadążać za nowościami. Można by dużo mowić o naszym wykształceniu muzycznym, powiemy krótko, jesteśmy do tego co robimy profesjonalnie przygotowani.

Zespół posiada profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy co można zobaczyć na naszych zdjęciach.

Z dnia na dzień staramy się podnieść jakość wykonywanych przez nas usług, poprawić nasz wizerunek oraz przykładamy wszelkich starań by Państwa przyjęcie było udane, zabawne, wyjątkowe i niepowtarzalne.

Posiadamy własny transport

Trio L&M uświetni również Mszę Św. ślubną. Oprawa muzyczna Mszy Św. Muzyka na ślub. Ave Maryja, ''Panis Angelicus'' Gdy się łącza ręce dwie.Wspaniały Dawco Miłości. i wiele innych na życzenie...

Z miłą chęcią zagramy dla Was!!!

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy
  • saksofon

Skład:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 3

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Muzyczny L&M
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Łobżenica
Kod:89-310
Data dodania: 05-11-2015
Liczba odwiedzin: 130

Nowe ogłoszenia