Zespół Muzyczny L&M id:17049

Łobżenica, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy
  • saksofon

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 3

Jesteśmy zespołem Trio, który od roku 2000 nieprzerwanie bawi publiczność podczas wesel, bankietów, studniówek i imprez kameralnych. W połączeniu wszechstronnością i żywiołowością artystów grupy L&M służy jednemu celowi, a mianowicie pozostawieniu niezapomnianych wrażeń i stworzeniu niezapomnianego widowiska dla bawiących się osób.

Nasz repertuar jaki wykonujemy zaczyna się od lat 60 po utwory współczesne, na Państwa życzenie gramy również w plenerze. By sprostać wymaganiom i oczekiwaniom Państwa staramy się nadążać za nowościami. Można by dużo mowić o naszym wykształceniu muzycznym, powiemy krótko, jesteśmy do tego co robimy profesjonalnie przygotowani.

Zespół posiada profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy co można zobaczyć na naszych zdjęciach.

Z dnia na dzień staramy się podnieść jakość wykonywanych przez nas usług, poprawić nasz wizerunek oraz przykładamy wszelkich starań by Państwa przyjęcie było udane, zabawne, wyjątkowe i niepowtarzalne.

Posiadamy własny transport

Trio L&M uświetni również Mszę Św. ślubną. Oprawa muzyczna Mszy Św. Muzyka na ślub. Ave Maryja, ''Panis Angelicus'' Gdy się łącza ręce dwie.Wspaniały Dawco Miłości. i wiele innych na życzenie...

Z miłą chęcią zagramy dla Was!!!

liczba odwiedzin: 1440

Popularne miasta w okolicy