⭐⭐⭐ Zespół Muzyczny KOLEKTYW Najlepszy na Wesele ⭐⭐⭐ - film 1 ⭐⭐⭐ Zespół Muzyczny KOLEKTYW Najlepszy na Wesele ⭐⭐⭐ - film 1
Pokaż kolejny film

⭐⭐⭐ Zespół Muzyczny KOLEKTYW Najlepszy na Wesele ⭐⭐⭐ id:13860

od 6500 do 7500 zł / wesele i poprawiny
Tychy, śląskie
(26)
Dodaj opinię
885-340...
503-685...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • flet
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • klarnet
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • mówimy po francusku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 3

Zespół Muzyczny Kolektyw - Zespół na Wesele.
Zapewniamy, że poczujesz się jak w gronie najlepszych przyjaciół. Gramy zawsze z pasją i zawsze w 100% na żywo.
15 lat na rynku muzycznym w prowadzeniu różnego rodzaju uroczystości oraz dobierany stosownie do chwili repertuar gwarantuje, że gospodarze imprezy mogą z ulgą odetchnąć. Już po kilku chwilach czują, że jest ktoś, kto zdjął z nich odpowiedzialność za atmosferę.

Prowadzenie Wesel to nasza specjalność – liczy się nie tylko poczucie rytmu ale również wyczucie taktu. Poświęcamy całych siebie, aby to, co prezentujemy na scenie porywało ludzi. Wymaga to wiele pracy i czasu, ale wierzymy, że warto! Bawimy gości tak jak sami chcielibyśmy się bawić z drugiej strony.
Urozmaicony repertuar, który prezentujemy nie jest szykowany przed spotkaniem! Zawsze wybieramy go w trakcie naszych przerw, dostosowując do osób bawiących się z uwzględnieniem każdej grupy wiekowej. Usłyszycie w nim nie tylko wspaniały głos wokalistki ale także dwa wokale męskie.
Bloki muzyczne składają się z min. 6 utworów. Pomiędzy blokami jest od 10- 15 min. przerwy. Przerwy oraz bloki muzyczne mogą być uwarunkowane różnymi atrakcjami kulinarnymi /np. tort, szynka itp./. Zawsze pozostajemy w stałym kontakcie z personelem lokalu. Podczas naszych przerw puszczamy kameralnie utwory,aby uniknąć, tzw.ciszy na sali.
Zobacz opinie naszego zespołu lub zajrzyj w opiniach gogle i przekonaj się, że warto z nami współpracować!
Trzon zespołu tworzą 3 osóby, w którym występują instrumenty: perkusyjne, instrumenty klawiszowe, saksofon tenorowy oraz altowy, akordeon,gitara solowa.

Zespół dysponuje własnym oświetleniem ADJ i środkiem transportu, dzięki któremu żadna odległość nie stanowi problemu. Przyjedziemy wszędzie tam gdzie nas zaprosicie.

Posiadamy wysokiej klasy instrumenty: ROLAND, FENDER, YAMAHA Tyros, nagłośnienie w postaci kolumn głośnikowych renomowanej firmy EV Etx (2 x 2500 W na stronę) czy mikrofony SHURE i SENNHAISER. Głośność muzyki zawsze dopasowujemy do obiektu, na którym wykonujemy zlecenie. Zawodowy mikser cyfrowy firmy YAMAHA X32 pozwoli uzyskać nam taką jakość dzwięku jak na najlepszym koncercie.

W usłudze jest możliwość zagrania Błogosławieństwa wyprowadzenia z domu na żywo. Sax, Akordeon ,instr. perkusyjne. Calość wesela jest prowadzona przez Prowadzącego łącznie z zabawami i konkursami dla dorosłych jak i dzieci ,które są dopasowywane indywidualnie do każdego wesela a przedewszystkim do Państwa oczekiwań.

Niespodzianką jest zagranie 2 Blokow muzycznych.

Jednym z Bloków tematycznych jest Góralski występ gdzie zespół w Orginalnych strojach Zakopiańskich grająć i śpiewająć prowadzi Biesiadę, Wodzirej jest Góralem ,super atmosfera w klimacie Gór,KONKURSY po czym Kolektyw wchodzi na scenę i gra przeboje Góralskiej muzyki np. Baciary,Janicka,Zbóje.. Bratanki,Bajeranty ,,Krywań,itp.

Kolejny Blok to świetlne LATA 80'' równiez zespół jest w strojach Bonny M, Abby ,R.n.r gdzie bawimy się przy muzyce lat 80'',90''po współczesne Hity przy ktorych organizujemy fajne zabawy np. Tańca.z Gwiazdami, Taniec Belgijski, Układy Taneczne.

NAGRANIA MP3 z wesel '' NA ŻYWO BEZ OBRABIANIA można posłuchać ''prosimy o włąńczania na odtwazaczu w lewym rogu odtważacza mp3 ktory znajduję sie poniżej Uwaga filmy długo się ładują w tej stronie warto poczekać. więcej filmw weselnych na spotkaniu ponieważ od kilku lat nie dodajemy ze względu na RODO.

ATRAKCYJNE RABATY! na wesela w tygodniu od pn -czw od 1000zł na wesele w tygodniu Wszystkie szczegóły omawiamy na spotkaniach i indywidualnie do Państwa oczekiwań dopasowywujemy.

Zobacz zdjęcia (9)
⭐⭐⭐ Zespół Muzyczny KOLEKTYW Najlepszy na Wesele ⭐⭐⭐, Tychy - zdjęcie 1
⭐⭐⭐ Zespół Muzyczny KOLEKTYW Najlepszy na Wesele ⭐⭐⭐, Tychy - zdjęcie 2 ⭐⭐⭐ Zespół Muzyczny KOLEKTYW Najlepszy na Wesele ⭐⭐⭐, Tychy - zdjęcie 3 ⭐⭐⭐ Zespół Muzyczny KOLEKTYW Najlepszy na Wesele ⭐⭐⭐, Tychy - zdjęcie 4 ⭐⭐⭐ Zespół Muzyczny KOLEKTYW Najlepszy na Wesele ⭐⭐⭐, Tychy - zdjęcie 5
⭐⭐⭐ Zespół Muzyczny KOLEKTYW Najlepszy na Wesele ⭐⭐⭐, Tychy - zdjęcie 6
1 / 9

Oferta Record

Oferta nr 1

od 6500 do 7500zł/ wesele i poprawiny

W naszej cenie 2 bloki muzyczne , połączone z Biesiadą Góralską , Blok Lat 80' wyprowadzenie z domu w cenie i transport więcej na naszych stronach.
zespołach-weselnych proszę wpisać woj śląskiego i małopolski ok 60 utworów mp3 do posłuchania wraz z filmikami reportażowymi w i dokładny opis
Kontakt - manager zespołu poda dokładną cenę ponieważ są rabaty na wesela w tygodniu oraz w okresach od listopada do kwietnia
Pozdrawiamy

z wyrazem szacunku
zespolkolektyw

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zespół Kolektyw '' Zespół na Wesele'' Gramy zawsze z pasją i zawsze w 100% na żywo.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Poświęcamy całych siebie, aby to, co prezentujemy na scenie

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

OK 15 LAT Urozmaicony repertuar, który prezentujemy nie jest szykowany przed spotkaniem! Zawsze wybieramy go w trakcie naszych przerw, dostosowując do osób bawiących się z uwzględnieniem każdej grupy wiekowej.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

12H. 16h. 20h
Szykujcie się na długi sierpniowy weekend – Muzyczne granie zaskoczą Was energetyczną imprezą w Parku Miejskim. Start 13 sierpnia o 15.30 – tam po prostu trzeba być!
Letni cykl koncertów Muzyczne organizowany jest Gmina Wadowice i Stowarzyszenie LGD Wadoviana, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Urozmaicony repertuar, który prezentujemy nie jest szykowany przed spotkaniem! Zawsze wybieramy go w trakcie naszych przerw, dostosowując do osób bawiących się z uwzględnieniem każdej grupy wiekowej.

Skład, w którym występujemy.

Trzon zespołu tworzą 3 osoby ,Trzon zespołu tworzą 3 osóby, w którym występują instrumenty: perkusyjne, instrumenty klawiszowe, saksofon tenorowy oraz altowy

Czy skład zespołu jest niezmienny?

stały Trzon zespołu tworzą 3 osoby, w którym występują instrumenty: perkusyjne, instrumenty klawiszowe, saksofon tenorowy oraz altowy, akordeon ,gitara solowa.

Jaki repertuar proponujemy?

od lat 20 po współczesne hity dwa wokale męskie.
Bloki muzyczne składają się z min. 6 utworów. Pomiędzy blokami jest od 10- 15 min. przerwy. Przerwy oraz bloki muzyczne mogą być uwarunkowane różnymi atrakcjami kulinarnymi /np. tort, szynka itp./. Zawsze pozostajemy w stałym kontakcie z personelem lokalu. Podczas naszych przerw puszczamy kameralnie utwory,aby uniknąć, tzw.ciszy na

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

TAK WODZIREJ JEST SPECJALISTĄ WESEL PRAWDZIWY GÓRAL Z HUMOREM Urozmaicony repertuar, który prezentujemy nie jest szykowany przed spotkaniem! Zawsze wybieramy go w trakcie naszych przerw, dostosowując do osób bawiących się z uwzględnieniem każdej grupy wiekowej.
Bloki muzyczne składają się z min. 6 utworów. Pomiędzy blokami jest od 10- 15 min. przerwy. Przerwy oraz bloki muzyczne mogą być uwarunkowane różnymi atrakcjami kulinarnymi /np. tort, szynka itp./. Zawsze pozostajemy w stałym kontakcie z personelem lokalu. Podczas naszych przerw puszczamy kameralnie utwory,aby uniknąć, tzw.ciszy na sal

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

OLA Usłyszycie w nim nie tylko wspaniały głos wokalistki ale także dwa wokale męskie.

Na jakich instrumentach gramy?

Trzon zespołu tworzą 3 osóby, w którym występują instrumenty: perkusyjne, instrumenty klawiszowe, saksofon tenorowy oraz altowy, akordeon,gitara solowa Posiadamy wysokiej klasy instrumenty: ROLAND, FENDER, YAMAHA Tyros, nagłośnienie w postaci kolumn głośnikowych renomowanej firmy EV Etx (2 x 2500 W na stronę) czy mikrofony SHURE i SENNHAISER.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadamy wysokiej klasy instrumenty: ROLAND, FENDER, YAMAHA Tyros, nagłośnienie w postaci kolumn głośnikowych renomowanej firmy EV Etx (2 x 2500 W na stronę) czy mikrofony SHURE i SENNHAISER. Głośność muzyki zawsze dopasowujemy do obiektu, na którym wykonujemy zlecenie. Zawodowy mikser cyfrowy firmy YAMAHA X32 pozwoli uzyskać nam taką jakość dzwięku jak na najlepszym koncercie

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

ANGIELSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, CZESKI, SŁOWACKI, ROSYJSKI,

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

POLSKO CHIŃSKIE, ANGIELSKIE, WŁOSKIE, IRLANDZKIE, CZESKIE , NIEMIECKIE I INNE.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

2 RAZY W MIESIĄCU Urozmaicony repertuar, który prezentujemy nie jest szykowany przed spotkaniem! Zawsze wybieramy go w trakcie naszych przerw, dostosowując do osób bawiących się z uwzględnieniem każdej grupy wiekowej.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

BLOKI GÓRALSKI, BONNY M , ZABAWY, KONKURSY ITP. Niespodzianką jest zagranie 2 Blokow muzycznych.

Jednym z Bloków tematycznych jest Góralski występ gdzie zespół w Orginalnych strojach Zakopiańskich grająć i śpiewająć prowadzi Biesiadę, Wodzirej jest Góralem ,super atmosfera w klimacie Gór,KONKURSY po czym Kolektyw wchodzi na scenę i gra przeboje Góralskiej muzyki np. Baciary,Janicka,Zbóje.. Bratanki,Bajeranty ,,Krywań,itp.

Kolejny Blok to świetlne LATA 80'' równiez zespół jest w strojach Bonny M, Abby ,R.n.r gdzie bawimy się przy muzyce lat 80'',90''po współczesne Hity przy ktorych organizujemy fajne zabawy np. Tańca.z Gwiazdami, Taniec Belgijski, Układy Taneczne

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

TAKZespół dysponuje własnym oświetleniem ADJ i środkiem transportu, dzięki któremu żadna odległość nie stanowi problemu. Przyjedziemy wszędzie tam gdzie nas zaprosicie.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

TAK listy utworów weselnych przesyłamy do naszych odbiorców na całym szerokim ciągle powiększającym się repertuarze w różnych plikach do samodzielnego sciagnięcia
przez pdf

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

TAK Bloki muzyczne składają się z min. 6 utworów. Pomiędzy blokami jest od 10- 15 min. przerwy. Przerwy oraz bloki muzyczne mogą być uwarunkowane różnymi atrakcjami kulinarnymi /np. tort, szynka itp./. Zawsze pozostajemy w stałym kontakcie z personelem lokalu. Podczas naszych przerw puszczamy kameralnie utwory,aby uniknąć, tzw.ciszy na sal

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

ZAiKS w imieniu twórcy udziela licencji na korzystanie z utworów, a zebrane w ten sposób wynagrodzenia tzw. tantiemy odpowiednio rozdziela i następnie wypłaca twórcom. Opłata 💰 wpłacana powszechnie mówiąc “do ZAiKSu” wynika tym samym z ochrony praw twórców i kompozytorów określonych utworów.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

1 MIEJSCE PRZEGLAD KAPEL WESELNYCH W swoich utworach wykorzystują elementy muzyki biesiadnej, pop, rock, disco polo i oczywiście muzykę góralską. W luźny i naturalny sposób wplatają w swoje teksty góralską gwarę - hej! Przy melodiach nogi same rwą się do tańca.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

AKADEMIA MUZYCZNA wykształcenie uzyskane w uniwersytecie, uniwersytecie technicznym (politechnika) lub w innych wykształcenia wyższego obejmuje skończenie studiów wyższych (po szkole średniej) oraz dalsze studia

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

przygoda z muzyką rozpoczęła się już w życiu płodowym, kiedy Bogdana mama wracając z pracy toczyła boje z uczącym się grać na akordeonie tatą. Tata wrócił do skrzypiec i dwadzieścia lat później muzykował z pewnym studentem Akademii Muzycznej w Katowicach grającym na… trąbce.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Na pytanie, co lubi robić doskonalić swój warsztat wokalno – instrumentalnego. śpiewać na całe gardło (oczywiście kiedy jest sam), żartować z kolegami z zespołu,

Czyja twórczość nas inspiruje?

TAK Już od najmłodszych lat lubiłem grać. Nigdy nie uczyłem się w szkole muzycznej, ale w wolnych chwilach grywaliśmy z siostrą Nasza mama nie była z tego zadowolona - nawet nam zabraniała grać, bała się, że nie będziemy pracować, tylko baciarować. Z czasem gra i śpiewanie stały się moją pasją:

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

posiadamy salę prób domek góralski Ja i koledzy z zespołu robimy to, co nas cieszy i podoba się ludziom. Dzięki temu dobrze o nas mówią, publiczność odbiera naszą muzykę w fajny, pozytywny sposób. Wielu nam zazdrości że mamy gdzie ćwiczyć

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

TAKIE JAKIE MAJĄ PARY MŁODE CHĘĆ DOSTOSOWYWANIA SIĘ DO REGIONÓW I KULTUR POLSKO-ZAGRANICZNYCH NP. WESELE Polsko - CHINSKIE BYŁO WYZWANIEM..CHĘĆ POZNANIA KULTUR I OBYCZAJÓW Zacznijmy od zwykłych zabaw weselnych. Zabawy weselne, w przeciwieństwie do konkursów, nie mają w sobie nic z rywalizacji. Ich jedynym celem jest dobra zabawa i integracja gości weselnych

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

W ZAKOPANEM BYŁO 30 DRÓŻB Oczepiny stały się popularne już od pokoleń czasach. Rozpowszechniane były przez większość gości weselnych i zachowały się do dnia dzisiejszego, choć bez wątpienia w innej, nowoczesnej oprawie.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

UTWORÓW I GATUNKÓW GDZIE SĄ OBRAZLIWE I NIESTOSOWNE SŁOWA.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

JEST SPORO TRUDNO WYPISAĆ WSZYSTKIE I KTÓREŚ OMINĄĆ

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

PRZEBOJÓW WESELNYCH Prawu do lewego” – Kayah i Goran Bregovic.
“Mój przyjacielu” – Krzysztof Krawczyk i Goran Bregovic.
“Bałkanica” – Piersi.
“Miłość w Zakopanem” 🏔 – Sławomir.
“Przez Twe Oczy Zielone” – Akcent.
“Despacito” – Luis Fonsi.
“Y.M.C.A” – Village People.
“Wake Me Up (Before You Go Go)” – Wham.
Piękna Młoda
I INNE
ŁOBIECUJĘ TOBIE

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

NA WESELU SIĘ SPRAWDZAJĄ GOŚCIE WESELNI LUBIĄ A WESELE TO NIE ,,DYKOTEKA DJ, '' WIĘC KIEDY SĄ NIE ZAWSZE DOBRZE OPINIOWANE PRZEZ NIEKTÓRYCH MUZYKÓW , TO JEDNAK DOBRZE ODBIERANE PRZEZ GOŚCI WESELNYCH , BO NIESTETY SĄ TRUDNE W ZAŚPIEWANIU NP. JESTEŚ DLA MNIE ,,A JA DLA CIEBIE CZY INNE POSIADAJĄ DOBRE ARANŻACJIE I SĄ NIE ŁATWĄ ZAGRYCHĄ DLA ZESPOŁÓW I NIE CHCĄ I CZĘSTO WYKONYWAĆ .

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Poświęcamy całych siebie, aby to, co prezentujemy na scenie porywało ludzi. Wymaga to wiele pracy i DOŚWIADCZENIA KTÓRE POSIADAMY

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

LATA 80, WSPÓŁCZESNE, DISCO , GÓRALSKIE ITP WESELNE

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

SALA STODOŁA , JACHT, NA WOZACH W TABORACH, W PODZIEMIACH.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

POLSKO-CHINSKIE , AZJA na scenę wchodzą pokazy tańca z ogniem. Profesjonalnie i pomysłowo zorganizowany pokaz ognia zapewni niezwykle emocjonujące chwile, pełne magii ognia połączonej z efektami specjalnymi i okraszonej klimatyczną muzyką.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

KIEDY KAŻY GOŚĆ DZIĘKUJE PAŃSTWU MŁODYM I MÓWI ŻE NIE BYŁ JESZCZE NA TAKIM WESELU ŻEBY SIĘ TAK WYBAWIĆ ,TO DLA NAS JEST ZAPŁATĄ ZA WYSIŁEK.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

liczy się nie tylko poczucie rytmu ale również wyczucie taktu i doświadczenie

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

balangę 24h Laptop z internetem satelitarnym. - Generator prądu na korbkę i baterie słoneczne. - zestaw narzędzi - w tym elektrycznych. - zapas żarcia kobiet niestety nie traktuję przedmiotowo, więc nie mógłbym ich zabrać

Nasza ulubiona książka/film/serial.

romanse książki o Pasje? o Gołębiach (śmiech…). Mam gołębie pocztowe i od 2001 roku „lotuje gołębiami”

Nasze pasje.

Muzyczne hity do zagrania- Ja i koledzy z zespołu robimy to, co nas cieszy i podoba się ludziom NA WESELACH Dzięki temu dobrze o nas mówią, publiczność odbiera naszą muzykę w fajny, pozytywny sposób

Ciekawostki na nasz temat.

zwariowani i szaleni , Nawet raz ktoś o nas napisał, że zespół KOLEKTYW to taki fenomen – produkt, który może się sprzedawać bez reklamy.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016

Opinie Record (26)

⭐⭐⭐ Zespół Muzyczny KOLEKTYW Najlepszy na Wesele ⭐⭐⭐ id:13860
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 26 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
I
Iza i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2019
Spytkowice
Data dodania: 07-08-2019

Bardzo polecamy zespół Kolektyw. Bardzo uprzejmi i mili. Najlepszy zespół jaki mogliśmy sobie wymarzyć 3.08 zagrali u nas na weselu , nasi goście byli zachwyceni i wszyscy bawiliśmy się do białego rana. Każdy blok był niespodzianką dla gości, różne dodatki do każdego bloku sprawiły że zabawa była jeszcze fajniejsza. Muzyka była różnego rodzaju co sprawiło, że każdy gość był zadowolony. Jeśli ktoś szuka zespołu na wesele , bądź na inna okazję to bardzo polecamy. To był najlepszy wybór! Jesteśmy bardzo zadowoleni ! Dziękujemy bardzo !

SYLWIA
31-01-2023

Bardzo Dziękujemy
Pozdrawiamy
zespolkolektyw

K
Karolina i Józef
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Olkusz
Data dodania: 31-07-2019

Zespół Kolektyw to klasa sama w sobie wesele mieliśmy 27 lipca 2019 ,wszystko przebiegło zgodnie z planem,Blok biesiadny i lata 80 po prostu bosko!.Goście zachwyceni orkiestrą zabawa do samego rana.Wszystko na jak najwyższym poziomie.Jeśli poszukujecie zespołu polecamy z całego SERCA.Dziękujemy jeszcze raz Karolina i Józef :)

K
Kasia i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-05-2019
Poręba Wielka
Data dodania: 25-06-2019

Polecam serdecznie każdemu zespół Kolektyw. Brak mi słów aby opisać nasze zadowolenie. Goście weselni świetnie się bawili i nie mogli się nadziwić, że orkiestra może być tak wspaniała! NAJLEPSZY ZESPÓŁ!

A
Agnieszka i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Wola Filipowska
Data dodania: 02-02-2019

Polecamy zespół KOLEKTYW w 100% nic dodać nic ująć, tak jak sobie wymarzyliśmy tak było.. bloki góralski lata 80 SUPER
POZDRAWIAMY

L
Lucyna Sendur Babie Lato
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2018
Gdów
Data dodania: 30-01-2019

Serdecznie polecamy! Świetna ekipa,która potrafi rozbawić każdego do tego stopnia, że nikt nie chce zejść z parkietu :) Profesjonalni, bardzo sympatyczni muzycy, świetna muzyka. Nasi goście sylwestrowi byli zachwyceni. Dziękujemy z całego serca.
Sala Weselna Babie Lato

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Graboszyce
Data dodania: 07-10-2018

Nie ma słów by opisać ten zespół. Wszystko na najwyższym poziomie. Goście zachwyceni, a chyba o to chodzi. Polecamy i dziękujemy! KAROLINA I TOMASZ :)

A
Agnieszka i Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2018
Wojska
Data dodania: 17-09-2018

Po prostu brakuje nam słów ,aby opisać ten zespół .Sprawiliście ,że nasze wesele było wyjątkowe ,świetna muzyka ,świetni ludzie !!! Nic dodać , nic odjąć .Po prostu jesteście THE BEST .Już po pierwszym tańcu wszyscy nasi goście znaleźli się na parkiecie ,co było dla nas mega zaskoczeniem . Polecamy gorąco ,na prawdę warto wybrać ten zespół !! DZIĘKUJEMY Agnieszka i Wojtek .14.09.2018

W
Wiola i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2018
Wielowieś
Data dodania: 26-08-2018

Polecamy Kolektyw z całego serca! Jak dla nas jest to najlepszy zespół z jakim dotychczas się spotkaliśmy. Goście również byli zachwyceni i świetnie się bawili. Nie było żadnego problemu, gdy któryś z gości poprosił o jakiś utwór. Zespół świetnie wyczuł przy czym chcą się bawić. Ponadto blok góralski to świetne urozmaicenie i atrakcja. Jeśli ktoś szuka świetnego zespołu, który porwie gości do zabawy- nie ma nad czym się zastanawiać. :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Record

Nazwa firmy: Record
NIP: 6461939994
Imię i nazwisko: Sylwia Barnas
Adres: Tychy, ul. cienista 15/43, 40-100, woj. śląskie
885-340...
503-685...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10856
Zadzwoń
885-340...
503-685...
Napisz

Popularne miasta w okolicy