Zobacz zdjęcia (5)
 Zespół Muzyczny NeumaBand, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
 Zespół Muzyczny NeumaBand, Bielsko-Biała - zdjęcie 2  Zespół Muzyczny NeumaBand, Bielsko-Biała - zdjęcie 3  Zespół Muzyczny NeumaBand, Bielsko-Biała - zdjęcie 4  Zespół Muzyczny NeumaBand, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Muzyczny NeumaBand id:15590

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja

W składzie:

  • wokalista

Pięciu facetów tworzących zespół, to ludzie, którzy oprócz przygotowania i wykształcenia muzycznego, posiadają przede wszystkim duże doświadczenie w branży, sięgające w sumie… kilkudziesięciu lat. To fakt!

Wszystko to gwarantuje dobry warsztat i co za tym idzie – poprawność wykonawczą granej przez siebie muzyki.

Repertuar zespołów często wynika z osobistych preferencji muzycznych poszczególnych ich członków, mimo, że to rynek dyktuje pewne trendy. Neuma Band od lat preferuje tzw. „ever greeny” z każdego okresu, będąc jednocześnie w zgodzie z aktualnymi wymogami odbiorców i ze swoimi upodobaniami.

Większość członków zespołu w swojej karierze grała w różnych formacjach, uprawiających różne style muzyczne, czasami jakże odmienne. Tworzą one wachlarz od folka do ciężkiego rocka :-) . Niektórzy mają na swoim koncie udział w zamkniętych imprezach kameralnych, wojaże muzyczne po świecie w najdalsze jego egzotyczne zakątki, jak i w dużych koncertach, uczestnicząc w wielkich formach wokalno-instrumentalnych z udziałem chórów i orkiestr symfonicznych.
Reasumując – Neuma Band gra muzykę w 100% na żywo, ku uciesze odbiorców, czerpiąc z tego dużo satysfakcji dla siebie, a jego repertuar obejmuje praktycznie wszystkie style muzyki tanecznej i nie tylko…

Zespół tworzą:

Adam - śpiew, gitary, keyboard
Boguś - instrumenty klawiszowe, śpiew
Krzysztof - śpiew, gitary: basowa, klasyczna, akustyczna
Rysiek - perkusja
Tomasz - gitara solowa

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Bogusław 
Adres: Bielsko-Biała, , 43-300, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1934

Popularne miasta w okolicy