Zespół Muzyczny NeumaBand id:15590

Oferta
Dodaj do plannera

Pięciu facetów tworzących zespół, to ludzie, którzy oprócz przygotowania i wykształcenia muzycznego, posiadają przede wszystkim duże doświadczenie w branży, sięgające w sumie… kilkudziesięciu lat. To fakt!

Wszystko to gwarantuje dobry warsztat i co za tym idzie – poprawność wykonawczą granej przez siebie muzyki.

Repertuar zespołów często wynika z osobistych preferencji muzycznych poszczególnych ich członków, mimo, że to rynek dyktuje pewne trendy. Neuma Band od lat preferuje tzw. „ever greeny” z każdego okresu, będąc jednocześnie w zgodzie z aktualnymi wymogami odbiorców i ze swoimi upodobaniami.

Większość członków zespołu w swojej karierze grała w różnych formacjach, uprawiających różne style muzyczne, czasami jakże odmienne. Tworzą one wachlarz od folka do ciężkiego rocka :-) . Niektórzy mają na swoim koncie udział w zamkniętych imprezach kameralnych, wojaże muzyczne po świecie w najdalsze jego egzotyczne zakątki, jak i w dużych koncertach, uczestnicząc w wielkich formach wokalno-instrumentalnych z udziałem chórów i orkiestr symfonicznych.
Reasumując – Neuma Band gra muzykę w 100% na żywo, ku uciesze odbiorców, czerpiąc z tego dużo satysfakcji dla siebie, a jego repertuar obejmuje praktycznie wszystkie style muzyki tanecznej i nie tylko…

Zespół tworzą:

Adam - śpiew, gitary, keyboard
Boguś - instrumenty klawiszowe, śpiew
Krzysztof - śpiew, gitary: basowa, klasyczna, akustyczna
Rysiek - perkusja
Tomasz - gitara solowa

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja

Skład:

  • wokalista

Cennik

Orientacyjna cena: 4000 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Muzyczny NeumaBand
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Kod:43-300
Data dodania: 31-07-2015
Liczba odwiedzin: 437

Polecamy

Nowe ogłoszenia