Syntoteka

Kasina Wielka, małopolskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalista
 • Liczba osób: 5

O nas

"Syntoteka" to zespół składający się z pięciu osób, z których każda jest pasjonatem muzyki.
Wspólnie muzyką zajmujemy się od 2012 roku. Skład zespołu tworzą:
• Zbyszek - saksofon, wokal
• Marcin - bas, wokal
• Wojtek - gitara, wokal
• Romek – klawisze
• Kuba - perkusja

Większość z nas posiada muzyczne wykształcenie, co ułatwia nam na tworzenie wysokiej
jakości muzycznych aranżacji. Z dumą możemy powiedzieć, że mamy na swoim koncie multum zagranych wesel i innych
imprez, zarówno kameralnych, jak i większych wydarzeń plenerowych. Nasze bogate
doświadczenie pozwala nam dostosować się do różnorodnych preferencji i potrzeb naszych
klientów.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Skorzystanie z naszej oferty to zapewnienie niezapomnianej atmosfery, profesjonalizmu i wieloletniego doświadczenia, które przekładają się na udane i niezapomniane występy. Jesteśmy elastyczni, dostosujemy się do Twoich preferencji i zapewnią interaktywne i niepowtarzalne doświadczenie muzyczne, które na długo pozostanie w pamięci Twoich gości.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się szerokim repertuarem, atrakcyjną ceną oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracujemy w branży ślubnej od wielu lat, zdobywając cenne doświadczenie i wiedzę na temat organizacji wesel i innych wydarzeń. Nasza historia w tej branży sięga kilku lat, co pozwoliło nam doskonalić nasze umiejętności i dostosowywać się do różnych oczekiwań i preferencji naszych klientów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wesele jednodniowe gramy do godziny 05:00, natomiast gdy gramy wesele dwu dniowe, wtedy poprawiny do godziny 24:00 z możliwością odpłatnego przedłużenia

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Występ na żywo: Zapewniamy energiczne i profesjonalne występy muzyczne, w tym utwory z naszego szerokiego repertuaru, obejmującego różne gatunki muzyczne.

Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie: Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym, które podkreślają nasze występy i tworzą odpowiednią atmosferę na każdym wydarzeniu.

Interakcja z publicznością: W naszej ofercie uwzględniamy interakcję z publicznością, tworząc zabawy i oczepiny, które angażują gości i sprawiają, że wszyscy czują się częścią niezapomnianej imprezy.

Dostosowanie repertuaru: Jesteśmy elastyczni, gotowi dostosować repertuar do indywidualnych preferencji i gustów klientów, aby zapewnić im muzyczną oprawę idealnie dopasowaną do ich wydarzenia.

Dzięki tym elementom nasza podstawowa oferta zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę muzyczną, tworząc niezapomniane wspomnienia dla naszych klientów i ich gości

Skład, w którym występujemy.

• Zbyszek - saksofon, wokal
• Marcin - bas, wokal
• Wojtek - gitara, wokal
• Romek – klawisze
• Kuba - perkusja

Jaki repertuar proponujemy?

Nasz repertuar obejmuje szeroki zakres utworów z różnych gatunków muzycznych. Skupiamy się przede wszystkim na polskiej i zagranicznej muzyce tanecznej, ale jesteśmy również otwarci na różnorodne style muzyczne. Repertuar jest regularnie aktualizowany i dopasowywany do bieżących trendów muzycznych, aby zawsze dostarczać świeże i popularne utwory. Jesteśmy również otwarci na sugestie i życzenia naszych klientów, aby zapewnić im wyjątkowe i spersonalizowane doświadczenie muzyczne.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską. Oprócz występów muzycznych, jesteśmy również w stanie zapewnić prowadzenie programu i konferansjerskie wprowadzenia podczas wydarzeń. Potrafimy profesjonalnie poprowadzić ceremonię, wprowadzić młodą parę na salę, ogłosić przemowy, prowadzić zabawy i oczepiny, oraz dbać o płynność całego wydarzenia. W ten sposób zapewniamy kompleksową oprawę muzyczno-konferansjerską, która sprawi, że Twoje wydarzenie będzie nie tylko muzycznie udane, ale również dobrze skoordynowane i zaplanowane.

Na jakich instrumentach gramy?

Zbyszek: saksofon, wokal
Marcin: bas, wokal
Wojtek: gitara, wokal
Romek: klawisze
Kuba: perkusja

Dzięki różnorodności instrumentów mamy możliwość tworzenia bogatego i wielowarstwowego dźwięku, który doskonale oddaje różne gatunki muzyczne i daje nam swobodę w interpretacji różnorodnych utworów.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie muzycznym, aby zapewnić wysoką jakość dźwięku i w pełni wykorzystać potencjał naszych występów. Nasz sprzęt obejmuje:

Nagłośnienie: Dysponujemy profesjonalnym systemem nagłaśniającym, który zapewnia czysty dźwięk i równomierne rozprowadzenie dźwięku na całej sali. Dzięki temu nasza muzyka brzmi wyraźnie i dynamicznie.

Oświetlenie: Posiadamy również profesjonalne oświetlenie, które tworzy atmosferyczne efekty świetlne i dodaje wizualnego elementu naszym występom. Nasze oświetlenie podkreśla nastrój utworów i pomaga stworzyć odpowiedni klimat na parkiecie.

Instrumenty: Korzystamy z wysokiej jakości instrumentów muzycznych, które gwarantują doskonałe brzmienie i niezawodność podczas naszych występów. Dbałość o jakość instrumentów jest dla nas priorytetem, aby zapewnić najlepsze doświadczenie muzyczne dla naszych klientów.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Jesteśmy w stanie śpiewać w różnych językach, aby dostosować się do preferencji naszych klientów. Nasz repertuar obejmuje zarówno utwory w języku polskim, jak i w języku angielskim. Naszym celem jest stworzenie spersonalizowanej oprawy muzycznej, która spełnia oczekiwania i tworzy wyjątkowe wrażenia dla naszych klientów, niezależnie od języka w jakim śpiewamy.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, w naszej ofercie zawarte są również efekty świetlne, które mogą urozmaicić atmosferę i wizualne wrażenia podczas prowadzenia imprezy.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście! Jesteśmy otwarci na zamówienia piosenek i dedykacje od gości weselnych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej kochamy tworzenie niezapomnianych chwil i emocji poprzez muzykę. Uwielbiamy widzieć uśmiechy na twarzach naszych klientów i gości, kiedy są w rytmie naszej muzyki i bawią się na parkiecie. Dla nas nie ma nic piękniejszego niż widok szczęśliwej młodej pary i gości weselnych, którzy bawią się wspaniale dzięki naszym występom. To właśnie te chwile sprawiają, że nasza praca jest tak wyjątkowa i spełniająca.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Podchodzimy do zabaw integracyjnych na weselu z entuzjazmem. Uważamy, że takie zabawy są doskonałą okazją do integracji gości i stworzenia jeszcze lepszej atmosfery na parkiecie. Nasze podejście opiera się na następujących zasadach:

Rozrywka dla wszystkich: Zabawy integracyjne powinny być dostępne i atrakcyjne dla wszystkich gości, niezależnie od wieku czy umiejętności tanecznych. Staramy się wybrać takie zabawy, które angażują wszystkich i zapewniają równą szansę na dobrą zabawę.

Elastyczność i współpraca: Jesteśmy elastycznymi artystami, gotowymi dostosować się do różnych sytuacji i oczekiwań. Jeśli para młoda ma jakieś konkretne pomysły na zabawy, jesteśmy otwarci na współpracę i chętni do ich realizacji. Współpracujemy również z innymi dostawcami usług weselnych, takimi jak konferansjerzy czy animatorzy, aby zapewnić płynny przebieg zabaw integracyjnych.

Naszym celem jest sprawienie, aby zabawy integracyjne były momentem radości, śmiechu i wspólnego świętowania. Dzięki naszemu podejściu i doświadczeniu, staramy się zapewnić gościom wyjątkowe chwile integracji i zabawy, które będą wspominane przez długi czas po zakończeniu wesela.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Jako zespół weselno-eventowy jesteśmy elastyczni i otwarci na różnorodne gatunki muzyczne, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Staramy się zaspokoić różnorodność gustów muzycznych naszych gości i dostosować repertuar do ich preferencji. Jednak istnieją pewne gatunki muzyczne, które mogą być trudniejsze do wykonania na żywo w naszym stylu i składzie zespołu.

Na przykład, ciężki metal, muzyka elektroniczna lub muzyka klasyczna mogą wymagać specjalistycznego sprzętu lub innego składu zespołu, który skupia się na tym konkretnym gatunku. Chociaż możemy dostosować nasz repertuar, istnieje możliwość, że nie będziemy w stanie zagrać niektórych gatunków muzycznych w pełnym zakresie.

Ważne jest, aby skonsultować się z nami i przedyskutować preferencje muzyczne i oczekiwania przed samym wydarzeniem, abyśmy mogli zaoferować najlepsze rozwiązania i dostosować nasze występy do indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej i niezapomnianej oprawy muzycznej na Twoim weselu, dlatego jesteśmy otwarci na rozmowę i współpracę, aby dostarczyć najlepsze doświadczenie muzyczne dla Ciebie i Twoich gości.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Mamy kilka skutecznych sposobów na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy i zachęcenie gości do aktywnego uczestnictwa. Oto kilka naszych sprawdzonych metod:

Interakcja z publicznością: Wprowadzamy interakcję z gośćmi poprzez prowadzenie zabaw, oczepin, konkursów czy wyzwań tanecznych. To angażuje i mobilizuje uczestników do aktywnego udziału, tworząc energiczne i dynamiczne tempo imprezy.

Współpraca z organizatorem: Współpracujemy z organizatorem wydarzenia, aby stworzyć harmonogram, który uwzględnia odpowiednie momenty do "rozkręcenia" imprezy. Może to obejmować wywołanie toastów, przemówień czy innych ważnych wydarzeń, które pobudzą atmosferę.

Dobór odpowiedniej muzyki: Starannie dobieramy utwory, które są popularne i energetyczne, aby pobudzić gości do tańca. Dostosowujemy się do różnych gustów muzycznych i staramy się utrzymać różnorodność, aby zaspokoić preferencje różnych grup wiekowych.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Naszym celem jest zapewnienie różnorodności i dostarczenie utworów, które odpowiadają różnym gustom muzycznym naszych klientów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i zawsze chętni do eksplorowania różnych gatunków muzycznych, aby dostosować się do oczekiwań i stworzyć wyjątkowe doświadczenie muzyczne dla każdej imprezy.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Dla nas "udane wesele" to nie tylko udana oprawa muzyczna, ale także stworzenie wyjątkowej atmosfery i niezapomnianych chwil dla młodej pary i wszystkich obecnych. Oznacza to:

Szczęśliwa para: Udane wesele oznacza, że młoda para jest zadowolona i spełniona. To ich szczęście i radość są dla nas najważniejsze. Chcemy, aby para czuła, że to ich wyjątkowy dzień, w którym mogą cieszyć się każdą chwilą.

Wspaniała atmosfera: Udane wesele to także tworzenie wspaniałej atmosfery, w której wszyscy goście czują się swobodnie, dobrze bawią się i są zaangażowani. Chcemy, aby sala była wypełniona radością, energią i pozytywnymi emocjami.

Zapamiętane chwile: Udane wesele to również zapewnienie niezapomnianych chwil i wspomnień. Chcemy, aby każdy gość wyjątkowo się bawił, tańczył, śpiewał i tworzył piękne momenty, które zostaną na długo w pamięci.

Profesjonalna oprawa muzyczna: Oczywiście, udane wesele wymaga również profesjonalnej oprawy muzycznej. Jako zespół weselno-eventowy, staramy się zapewnić doskonałą jakość dźwięku, różnorodność repertuaru, interakcję z publicznością i elastyczność w dostosowaniu się do preferencji i potrzeb naszych klientów.

Wszystkie te elementy razem tworzą udane wesele - wyjątkowe, radosne i niezapomniane wydarzenie, które przynosi satysfakcję zarówno nam jako zespołowi, jak i naszym klientom.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu opiera się na kilku kluczowych składnikach:

Wysoka energia: Dbać o energię i dynamikę podczas występów jest kluczowe. Tworzymy energetyczną i optymistyczną atmosferę, która pobudza gości do tańca i zabawy. Nasza muzyka jest pełna pozytywnej energii, która przekłada się na niezapomniane chwile na parkiecie.

Interakcja z publicznością: Wprowadzamy zabawy, oczepiny, konkursy i interakcję z gośćmi, aby angażować ich w imprezę. Dzięki temu tworzymy atmosferę wspólnej zabawy, gdzie wszyscy czują się zaangażowani i bawią się świetnie.

Dostosowanie do preferencji: Staramy się dostosować repertuar do preferencji i gustów naszych klientów oraz ich gości. Dzięki temu każdy znajdzie ulubione utwory, które będą pobudzały do tańca i sprawią, że goście nie będą chcieli zejść z parkietu.

Profesjonalizm i elastyczność: Nasza profesjonalna postawa i elastyczność są kluczowe w tworzeniu doskonałej zabawy. Dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb i nastrojów imprezy, umiejętnie czytamy publiczność i reagujemy na bieżąco, aby zapewnić najwyższą jakość rozrywki.

Pozytywne podejście: Zachowujemy zawsze pozytywne i entuzjastyczne podejście, które przenosi się na naszych klientów i ich gości. Nasza radość i pasja do muzyki są zaraźliwe, co wpływa na atmosferę i sprawia, że wszyscy bawią się świetnie.

Syntoteka
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Budzów
Data dodania: 08-06-2023

Serdecznie polecam!
Chłopaki spisali się na medal, zagrają co tylko dusza zapragnie! Świetne zabawy oczepinowe.
Jeśli szukacie dobrego zespołu na imprezę to dobrze trafiliście!!!
Mam nadzieje, że do szybkiego zobaczenia! 😊😊😊😊

N
Natalia i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Odporyszów
Data dodania: 08-12-2021

Najlepszy wybór! Do dzis każdy z gości zachwala zespół, chłopaki dali czadu w pierwszy i w drugi dzień pełen pakiet bawiących się ludzi do rana. Lepiej trafić nie mogliśmy 🤗🤗

Nazwa firmy: Zespół Muzyczny Swing
Imię i nazwisko: Zbigniew Skwarczek
Adres: Kasina Wielka, Kasina Wielka 32, 34-741, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 9137

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kasina Wielka

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy