Zespół muzyczny Tequila id:32358

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Jasło, podkarpackie
Data dodania: 23-11-2017
Liczba odwiedzin: 320

Oferta

Zespół powstał prawie dwadzieścia lat temu. Jednak w roku 2009, po ubogaceniu składu przez Agatę, jej świetny wokal i grę na saksofonie, zmieniło się zupełnie nasze brzmienie, a przede wszystkim styl wykonywanej muzyki. Wspólnie postanowiliśmy więc wówczas zmienić również i nazwę. Właśnie od wtedy do dziś, wciąż wybrzmiewa TEQUILA.

Muzyka jest przede wszystkim nasza pasją i hobby. Od zawsze wkładamy serce w to, co robimy i dlatego na każdej imprezie panuje niepowtarzalny klimat: dobrej, a zarazem wyjątkowej zabawy... Tworzymy atmosferę chwili, do której później chce się często wracać myślami Uśmiech
Wspólne granie i śpiewanie daje nam wiele emocji, radości i zadowolenia, gwarantując wszystkim dobrze spędzony czas przy nas czas!

Posiadamy szeroki repertuar, ciągle urozmaicany, poszerzany o nowe przeboje, ale i standardy, które należą do nigdy nieprzemijających. Stąd też usłyszeć możecie grane przez nas zarówno utwory z minionych lat, jak i aktualne hity.

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • perkusja
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • Ilość osób: 4

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.