Oprawa ślubu Gabi i Michał

1200 zł
Głogów, dolnośląskie

Instrumenty:

  • gitara
  • organy
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski

O nas

Przed oczami mamy nasz własny ślub... wiemy, jak bardzo ważna jest Msza św. z sakramentem zaślubin. Wypowiedziana przysięga zmienia całe życie. Ważne, aby oprawa muzyczna tej liturgii pomogła zarówno Wam jak i Waszym gościom przeżyć te chwile w jak najpiękniejszej atmosferze i skupić na tym, co najważniejsze.
Na czym nam zależy?
Grając na każdym ślubie chcemy być tłem i pomocą w przeżywaniu tych wyjątkowych chwil. Nie chcemy być gwiazdą i zamienić Msze św. w koncert. Zarówno dobór składu - piano i śpiew, jak również odpowiedni repertuar pozwalają na stworzenie atmosfery modlitwy i doniosłości chwili.

Gramy w Kościele od kilkunastu lat, dzięki temu bez kłopotu potrafimy odnaleźć się w każdej parafii oraz ustalić wszystko z księdzem odprawiającym Mszę św. Oprawę muzyczną zapewnialiśmy w różnych składach - od duetu piano/gitara i śpiew po większe zespoły z perkusją, basem i klawiszami. Po paru latach grania stwierdziliśmy, że najlepiej sprawdza się formuła kameralna. Proponujemy zatem instrumenty klawiszowe i wokal. Takie zestawienie okazuje się najbardziej optymalne. Oczywiście możemy zorganizować większy skład - wszystko ustalamy wspólnie z Wami! To samo tyczy się repertuaru - jesteśmy elastyczni, ale mamy oczywiście na względzie przepisy liturgiczne i kwestię dobrego smaku :) Zapewniamy oprawę całej Mszy św. - nie potrzebujecie organisty. Gramy również wszystkie części stałe (Panie zmiłuj się, Święty Święty, Baranku Boży.), Psalm, Alleluja, pieśń do Ducha Św. (O Stworzycielu Duchu) itp.

Przyjeżdżamy na miejsce z własnym profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym - nie korzystamy z nagłośnienia kościelnego. Pozwala to na pokrycie wysokiej jakości dźwiękiem całego kościoła.

Lokalizacja? Mieszkamy w Głogowie, ale podróże nam nie obce, więc miejsce ślubu nie ma znaczenia:)

Terminy - śluby nie stanowią naszej jedynej działalności muzycznej. Bierzemy udział w wielu innych projektach muzycznych, więc nasz muzyczny grafik robi się często dość mocno napięty. Zachęcamy zatem do szybkiego kontaktu. Zdarzają się jednak sytuacje, że i na dwa tygodnie przed danym weekendem coś się nam zmienia i termin potrafi się zwolnić - dlatego zawsze warto podpytać o dany termin.
Z pewnością chcielibyście nas usłyszeć, zapytać o repertuar itp - zapraszam do dalszego kontaktu oraz spojrzenia na kilka opinii otrzymanych na tym serwisie:)

Obecnie pracujemy nad nowymi nagraniami. Niedługo będziemy mogli je udostępnić.

Michał i Gabi

Certyfikat 2018
Oprawa ślubu Gabi i Michał
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Lubin
Data dodania: 06-09-2022

Polecamy z całego serca. Dzięki Gabi i Michałowi nasz ślub był jeszcze piękniejszy. Świetny kontakt i wykonanie zgodnie z ustaleniami. Wszyscy byli zachwyceni. A my do dzisiaj jesteśmy wzruszeni. Dziękujemy Wam za przepiękną oprawę naszego ślubu❤️❤️❤️ pozdrawiamy serdecznie - Ania i Tomek.

Gabi i Michał
06-09-2022

Dzięki bardzo bardzo! Ślub był piękny, Wy piękni, uśmiechnięci - to była czysta przyjemność dla Was grać :))

A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Polkowice
Data dodania: 21-07-2020

Z całego serca polecamy. Było przepięknie! Nasi goście również byli zachwyceni :)
Jeszcze raz dziękujemy!

Gabi i Michał
22-07-2020

My również bardzo dziękujemy. Ślub był piękny, Młodzi szczęśliwi... Pięknie! Super że mogliśmy być z Wami w tym dniu:) pozdrawiamy!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Góra
Data dodania: 08-08-2019

Najlepsi z najlepszych! Pani Gabrysia i Pan Michał to profesjonaliści pod każdym względem. Dzięki nim nasza uroczystość była jeszcze piękniejsza. Goście byli zauroczeni oprawą muzyczną i głosem pani Gabrysi (my również!). Dodatkowo przyjeżdżają z własnym sprzętem, który doskonale znają więc nie ma obawy że coś pójdzie nie tak. Ogromnym plusem jest też komunikacja - szybko odpisują na wiadomości, odpowiadają na pytania, pomagają również z doborem pieśni i są otwarci na propozycje. Bardzo się cieszymy, że to właśnie oni towarzyszyli nam podczas ślubu.

Gabi i Michał
08-08-2019

Dziękujemy za tak ciepłe i serdeczne słowa! Było nam niezmiernie miło towarzyszyć Państwu w tym wyjątkowym dniu i móc uświetnić Mszę Świętą. Pozdrawiamy! :)

D
Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Oleśnica
Data dodania: 08-08-2018

Było pięknie i klimatycznie. Dziękujemy bardzo za cudowną oprawę

A
Aneta Stachurska
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Oleśnica
Data dodania: 07-08-2018

Michał i Gabi stworzyli niesamowity klimat na naszym ślubie, goście byli oczarowani pięknym i delikatnym głosem Gabi, który idealnie współgrał z brzmieniem muzyki granej przez Michała Nie mogliśmy trafić lepiej ! Dziękujemy!
Aneta i Marcin

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kolsko
Data dodania: 25-06-2018

Jesteśmy bardzo wdzięczni za oprawę naszego ślubu. Wszystko wyszło pięknie, zespół wykonał pieśni, które chcieliśmy, ale nie spodziewaliśmy się, że będzie aż tak wzruszająco. Zarówno my, jak i nasi goście z księdzem włącznie, jesteśmy zachwyceni Waszymi umiejętnościami :) bardzo się cieszymy, że nam towarzyszyliście, nasz ślub nie mógł być piękniejszy :) polecamy wszystkim bardzo serdecznie, nie ma się nad czym zastanawiać :)
Dziękujemy - Edyta i Grzegorz

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Zielona Góra
Data dodania: 13-06-2018

Zamiast 5 dałabym 10/5 ! :) Świetny kontakt z zespołem. Przy pierwszym kontakcie już wiedziałam, że to to :) Profesjonaliści! Bez problemu uzgodnili szczegóły z księdzem, my natomiast dostaliśmy krótkie hasło, że zespół jest gotowy. Oprawa bardzo nam się podobała, goście byli zachwyceni. Będziemy Was polecać!

Jeszcze raz dziękujemy, że umililiście nam 9 czerwca :)

M
Marzena i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2017
Jasień
Data dodania: 21-09-2017

Serdeczne podziękowania dla zespołu za przepiękną oprawę muzyczną naszego ślubu! Jesteśmy pełni podziwu dla niezwykłego talentu tych młodych wspaniałych ludzi, którzy wkładają serce w to co robią, przez co wszystko było tak pięknie zgrane :) Nawet stres nas opuścił już po wejściu do świątyni bo przy takim wykonaniu pieśni jedyne co można czuć to ogromną radość i wdzięczność jak i wzruszenie jak to na ślubach ;) Wszystko było idealnie, świetna organizacja, nie ma żadnych problemów z kontaktem ani z doborem pieśni. Goście do dziś zachwyceni, wypytują kto grał na naszym ślubie :) Z całego serca polecamy zespół wszystkim tym, którzy planują swój ślub. Pozdrawiamy. Marzena i Tomek

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 6680

Wyjątkowe sale weselne w mieście Głogów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie