Muzyczna Oprawa Ślubu (+własne nagłośnienie kościoła) Wiktoria i Dawid id:21220

Nysa, opolskie
(29)
Dodaj opinię
731-718...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • gitara
 • organy
 • pianino
 • skrzypce
 • wiolonczela

Śpiew:

 • śpiew damski
 • śpiew męski
Witamy!

Wiemy, że pragniecie, aby dzień Waszego ślubu był wyjątkowy.
Jeśli zechcecie – z radością będziemy Wam towarzyszyć podczas tego niezwykłego wydarzenia. Chcemy grać i śpiewać w czasie Waszej Mszy Świętej ślubnej, modląc się za Was i uwielbiając Pana za Waszą miłość.


Podstawowy skład muzyczny to wokal i gitara elektroakustyczna.
Wiktoria, czyli wokalistka, uczyła się na wydziale wokalnym w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Nysie.
Dawid to gitarzysta studiujący na Akademii Muzycznej w Katowicach. Ukończył studia na wydziale Jazzu i muzyki estradowej w Nysie, a także Szkołę Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu.

Oboje od 6 lat mocno angażujemy się w oprawę muzyczną wydarzeń kościelnych.

Skład instrumentalny może się powiększyć o:
piano (organy), skrzypce, wiolonczelę, drugą gitarę akustyczną, drugi wokal lub instrumenty perkusyjne.


Oprócz bardzo dobrej oprawy muzycznej oferujemy również nagłośnienie kościoła!
Chcemy, aby wszystkie nasze dźwięki pięknie brzmiały, dlatego mamy do dyspozycji własny sprzęt nagłośnieniowy.

Przesyłamy proponowany przez nas repertuar, doradzamy jakie utwory wybrać. Wiemy, że to ważny dla Was dzień, więc pomożemy Wam uczynić go niezapomnianym!

Kategoria:

Oprawa muzyczna ślubu Nysa

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (29)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Muzyczna Oprawa Ślubu (+własne nagłośnienie kościoła) Wiktoria i Dawid id:21220
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 29 opinii
M
Maria & Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2018
Kolonowskie
Data dodania: 08-11-2018
Dziękujemy z całego serca! Za pomoc w dobraniu repertuaru.. aranżacja była niesamowita <3 . Wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem. Cudowna muzyka i wyjątkowy głos Wiktorii, wspaniała gra i wykonanie naszego ulubionego utworu przez Michała, do tego poruszający dźwięk skrzypiec oddający powagę uroczystości... do dziś mamy ciarki :) Polecamy z całego serca ! Wzorowy kontakt i profesjonalne podejście do powierzonego im zadania.
Wiktoria
08-11-2018
Dziękujemy za ciepłe słowa! Dobrze było być tego dnia z Wami !
A
Agnieszka i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Kraszów
Data dodania: 22-10-2018
Polecamy z całego serca Panią Wiktorię wraz z zespołem! Dzięki tak pięknej oprawie muzycznej cała ceremonia zyskała dodatkowej magii i jeszcze więcej wzruszeń ! Cudownym głos, piękne aranżacje pieśni, a dodatkowo miły kontakt. Można liczyć na wsparcie i cenne podpowiedzi dla niezdecydowanych :) Goście również oczarowani całą oprawą :) Dziękujemy !!!
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Konary
Data dodania: 13-10-2018
Jeśli zależy Wam na magicznej i wzruszającej uroczystości zaślubin to z całego serca polecam Wiktorię wraz zespołem. Przepiękny wokal, który wzrusza do łez, doskonały dźwięk mimo tego, że Msza Święta odbyła się w plenerze i Wasze ogromne zaangażowanie sprawiło, że był to ślub naszych marzeń! goście oraz Ksiądz byli zachwyceni oprawą!:) cieszę się że byliście z nami tego dnia i polecamy wszystkim narzeczonym którzy mają jakiekolwiek wątpliwości!:)
D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Bielawa
Data dodania: 07-10-2018
Dziękuje, że byliście i dodaliście tyle uroku najważniejszemu dniu w naszym życiu. Mieliśmy wielu zagranicznych gości, którzy was słuchali i chociaż żadne słowo nie było dla nich zrozumiałe, wasz wokal, wykonanie i to piękno waszej oprawy muzycznej w trakcie całego ślubu sprawiło, ze płakali goście Polscy i płakali gości Niemieccy... było magicznie i i wyjątkowo, profesjonalnie ale i z pasja. Polecamy z całego serducha!
K
Kamila i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Komprachcice
Data dodania: 03-10-2018
Świetna oprawa muzyczna. Dzięki Wam uroczystość zaślubin była naprawdę wyjątkowa. Zarówno my jak i nasi goście wciąż jesteśmy zachwyceni. Bardzo cieszymy się, że udało się nam na Was trafić. Na pewno będziemy Was polecać każdej Młodej Parze! Dziękujemy raz jeszcze!
K
Kinga i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2018
Opolskie
Data dodania: 01-10-2018
Było magicznie ❤️ Dziękujemy pięknie. Wokal i cała oprawa na szóstkę. Pani Wiktoria bardzo ciepła osoba co słychać nawet po głosie. Polecamy każdej parze.
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2018
Świebodzice
Data dodania: 28-08-2018
Nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszej oprawy muzycznej ślubu. Od "pierwszego usłyszenia" wiedzieliśmy, że to jest to. Piękna gitara, do tego cudowny głos Pani Wiktorii. Piękne aranżacje pieśni. Dziękujemy jeszcze raz za te wspaniałe chwile i polecamy wszystkim parom młodym! :)
M
Magda i Jarek
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Nysa
Data dodania: 08-08-2018
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną ślubu. Nie mogliśmy sobie lepiej tego wymarzyć :) Było magicznie!! Goście byli pod ogromnym wrażeniem!
Od samego początku wiedzieliśmy, że to będzie wyjątkowy dzień ale dzięki Wam był jeszcze piękniejszy!
Bardzo gorąco polecamy! Lepiej wybrać nie można :) <3
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Wiktoria

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Dawid Mazurek
Adres:Nysa
48-303woj. opolskie
731-718...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 31-05-2016, liczba odwiedzin: 7666
Telefon
731-718...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie