Mikrofoniczni

od 5000 do 8500 zł
Wrocław, dolnośląskie
(41)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
605-087...
724-062...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Instrumenty:

  • saksofon

O nas

⭐ MIKROFONICZNI ⭐ to w słowniku branży muzyczno-eventowej synonim pasji. Czy jest coś piękniejszego niż jedna wielka miłość, która pomaga napisać historię innej? Uczucie Klaudii i Marcina rozpoczęło się całe wieki temu i od tego czasu trwa 24 godziny na dobę. Wszystko za sprawą tego, że Mikrofoniczni od dziecka mieszkają po sąsiedzku; razem stawiali pierwsze kroki na scenie, przez co tak w codziennym życiu, jak i w czasie realizowania uroczystości, rozumieją się bez słów.

🙋‍♀️ Klaudia - rzetelna, chętna nieść pomoc laureatka konkursów wokalnych, wirtuozka aparatu i kamery, zakreślona szczerym uśmiechem koordynatorka wesela oraz pełna odwagi wokalistka i animatorka. Prywatny Anioł Stróż Waszej uroczystości, trudzący się tym, aby Młoda Para była SPOKOJNA zarówno w procesie przygotowań do uroczystości, jak również podczas trwania wydarzenia.

🙋‍♂️ Marcin - troskliwy, pełen dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, agent do zadań specjalnych; związany z branżą muzyczną od ponad 15 lat. Wszechstronny DJ, wokalista, muzyk oraz, co bardzo ważne, wodzirej i konferansjer, potrafiący skutecznie zachęcić różne pokolenia do wspólnej zabawy. Uczęszczał na liczne szkolenia z zakresu oświetlenia scenicznego oraz warsztaty z pracy na mikserach cyfrowych.

👩‍❤️‍👨 Klaudia i Marcin w 2013 roku zawalczyli o urzeczywistnienie marzeń i założyli firmę oferującą organizacje uroczystości. Po 5 latach działalności i ciągłym doskonaleniu się w tej branży, wspólnie podjęli decyzję o złączeniu liter swych imion. M i K + dodali foniczną fuzję dźwięków, a więc nie mogło wyjść nic innego - MIKROFONICZNI. Tworzą niewątpliwie nietuzinkowe połączenie: wyjątkowości, profesjonalizmu i romantyzmu. Wprowadzają powiew świeżości i pozytywną energię na rynek weselno-eventowy.

📝 Pracujemy na podstawie INDYWIDUALNEGO SCENARIUSZA WESELNEGO, który powstaje we współpracy z naszymi Młodymi Parami na przestrzeni miesięcy, nie dni! Traktujemy czas od PODPISANIA UMOWY do REALIZACJI na omówienie wszelkich aspektów, by w dniu wesela Młodzi mogli czuć się zaopiekowani i nie musieli martwić się zbędnymi aspektami.

⭐ Finalny odbiór przygotowanego przez Mikrofonicznych wydarzenia jest dla nas kwestią kluczową. Dlatego rozkładamy się na sali weselnej możliwie jak najwcześniej, przeprowadzamy próbę dźwięku i światła, dbamy o estetykę naszego miejsca pracy, co we właściwym czasie sprawi, że Wasze przyjęcie wypadnie iście KONCERTOWO.

⭐ Wyróżnia nas śpiew na żywo punktów „stałych” typu „sto lat” oraz kilku znanych polskich przebojów. Nasz pracownik jest wykwalifikowanym akustykiem posiadającym uprawnienia SEP, który dzięki cyfrowemu systemowi kontroli dźwięku zadba o komfort słuchaczy. Manualne sterowanie światłem za pomocą najbardziej innowacyjnej technologii pozwalającej uzyskać najszerszą dostępną na rynku gamę kolorów – jest w naszej branży również EWENEMENTEM. Dobierając efektowne atrakcje dodatkowych macie gwarancję, że uroczystość pozostanie na długo w pamięci Waszej jak i Waszych gości.

⭐ Dysponujemy kilkoma zmiennymi stanowiskami dla DJ-a: Glamour w bieli, klasyczną czernią lub wersją drewnianą typowo rustykalną. Dlatego możemy niebezpodstawnie dodać, że w pełni PERSONALIZUJEMY Wasze uroczystości.

✅ W OFERCIE:

- Łączymy pracę OŚMIU osób, konsolidując ją w 3-4 osobowym składzie:
- DJ / WODZIREJ / KONFERANSJER / WOKALIŚCI / ANIMATORZY / KOORDYNATORKA WESELA / AKUSTYK / OŚWIETLENIOWIEC
- Nagłośnienie
- Oświetlenie
- Spersonalizowane stanowisko
- Indywidualny scenariusz weselny
- Nagłośnienie dodatkowych sal / ślubu cywilnego
- Możliwość realizacji w plenerze

✅ EFEKTY SPECJALNE:

- Ciężki dym (taniec w chmurach)
- Pirotechnika sceniczna (bezpieczna!)
- Wytwornice iskier
- Wyrzutnie CO2
- Bazooka CO2
- Wytwornice baniek mydlanych
- Pochodnie ognia
- Wytwornice ognia scenicznego
- Dekoracja sali światłem
- Projektor GOBO
- Oprawa „Świetlistego zdjęcia” – zimnych ogni na zewnątrz

✅ EFEKTY KINOWE: Wyjątkowe podziękowania:

- Projektor + ekran projekcyjny
- Montaż prezentacji
- Gala rozdania Oscarów
- Czerwony dywan + kordony (Uroczysta gala)

✅ EFEKTY ZABAWA:

- Gadżety (Blok muzyczny z gadżetami)
- Stroje animacyjne
- Konie pneumatyczne
- Chusta animacyjna
- Quiz a'la Familiada

⭐ REALIZUJEMY:

- Tańce animacyjne
- Zabawy dla dzieci
- Nietuzinkowe oczepiny
- Konkursy i teleturnieje z nagrodami
- Konkurencje i zabawy integrujące gości weselnych
- Wyjątkowe i oryginalne podziękowania dla rodziców

⭐ UWAGA:

- Nie organizujemy dwuznacznych, niesmacznych, kompromitujących i prześmiewczych zabaw!

⭐ MOŻLIWOŚĆ:

- 🌎 dojazdu na terenie całej Polski jak i Europy
- 🇵🇱 prowadzenia wesel międzynarodowych w języku 🇩🇪 niemieckim i 🇬🇧 angielskim

⭐ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

👰‍🤵‍ Naszym priorytetem jest uczynienie Waszego wydarzenia - wyjątkowym - pod każdym względem.

| Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przechowywanie i przetwarzanie, zarówno w całości, jak i w części |

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Cyfrowa jakość dźwięku i oświetlenia, śpiew na żywo (wokalistka i wokalista), personalizowane zabawy, indywidualny scenariusz uroczystości budowany na podstawie konsultacji z Parą Młodą. Pragniemy, abyście potraktowali Państwo naszą ofertę jako propozycję naszych możliwości - cały czas mając w tyle głowy, że jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się i pragnącą zaskakiwać swoich klientów z roku na rok przygotowanymi nowościami. Dokładamy wszelkich starań w kształcenie się w tej branży, stawiając na nowe technologie w sprzęcie i rozwiązania, których świadomie możemy przyznać.. nie zobaczycie u naszych kolegów i koleżanek z branży muzyczno - eventowej :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie riderowym, spełniającym wymogi gwiazd estrady polskiej jak i zagranicznej. Posiadane przez nas zaplecze techniczne jest w pełni nowe, serwisowane, z atestami - przede wszystkim jest naszą własnością. Bazujemy na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Nasze oświetlenie oparte na technologi LED (RGBWA + UV) pozwala nam to stworzyć obecnie NAJSZERSZĄ gamę kolorów dostępną na rynku. Oświetlenie jest sterowane przez naszego Oświetleniowca. Rozmiar sprzętu oraz ilość punktów oświetleniowych - dostosowujemy do warunków na sali oraz wyboru oferty.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

| Ciężki Dym | Pirotechnika sceniczna | Wytwornice iskier | Zimne ognie | Pochodnie dekoracyjne | Dekoracja sali światłem | Ścianka fotograficzna | Czerwony dywan | Słupki dekoracyjne | Gadżety | Animacje Taneczne | Atrakcje dla dzieci | Chusta animacyjna | Oryginalne zabawy dla gości | Nietuzinkowe nagrody w konkursach | Podziękowania dla rodziców - inne niż wszystkie | Gala rozdania Oscarów | Prezentacje multimedialne | Projektor + ekran projekcyjny | Wyrzutnie CO2 | Projektor Gobo - wyświetlanie napisów | Konfetti | Stroje | Konie interaktywne | Wytwornica baniek mydlanych |

Skład, w którym występujemy.

Ilość osób reprezentujących firmę jest uzależniony od doboru oferty. Najczęściej pracujemy w 3-osobowym składzie. Każdy jest odpowiedzialny za swoją sekcję i ma jasno określone role.
-> Marcin - DJ, wokalista, wodzirej, konferansjer, muzyk
-> Klaudia - wokalistka, wodzirej, konferansjer, muzyk, tłumacz, fotograf
-> Arek - osoba techniczna, akustyk, oświetleniowiec, pomoc przy konkursach i zabawach

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

MARCIN zajmuje się branżą muzyczną już od ponad 10 lat. W 2013 roku założył firmę oferującą organizacje uroczystości. Po pięciu latach działalności i ciągłym doskonaleniu się w tej branży razem z Klaudią wprowadzili na rynek nową markę - Mikrofoniczni. Ogromnym atutem jest fakt iż zajmujemy się WYŁĄCZNIE pracą w naszej firmie. Dlatego też w weekendy realizujemy uroczystości a w tygodniu - przygotujemy się do nich. Nasza energia, uwaga jest w pełni skoncentrowana na branży muzyczno-eventowej.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jesteśmy przeszkolonymi wodzirejami / konferansjerami muzycznymi - to oznacza, że doskonale sprawdzamy się w poprowadzeniu uroczystości. Wcześniej przygotowany i skonsultowany z Młodą Parą scenariusz uroczystości pozwala nam dokładnie zaplanować przebieg wydarzenia. Wspomniany scenariusz nie wywołuje presji na Organizatorach, czy gościach i realizowaniu każdego założenia punkt po punkcie - wręcz przeciwnie, stanowi on ogólny zarys przebiegu przyjęcia, jednak dopasowujemy go do sytuacji na parkiecie.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Rozmowy z Młodymi Parami przed uroczystością pozwalają nam zapoznać się z planowanym stylem weselnym - dzięki czemu możemy nakreślić kierunek muzyczny, w którym powinniśmy podążyć. Bazujemy na własnym doświadczeniu jak i sugerujemy się wcześniej przygotowaną listą ulubionych utworów Młodej Pary a przede wszystkich bierzemy pod uwagę zaangażowanie gości na parkiecie.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Praktykujemy "Utwory na życzenie" czy dedykacje od gości - wszystko jednak w dozie wyczucia. Spełniamy muzyczne pragnienia uczestników przyjęcia - umiejętnie wplatając je między utworami.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Ciekawostki na nasz temat.

Klaudia i Marcin - miłość 24 godziny na dobę :) Jesteśmy parą zarówno w życiu, jak i w pracy. Doskonale wiemy co to znaczy "miłość na odległość" - gdyż dzieli nas aż.. 27 metrów ! :) Jesteśmy swoimi sąsiadami. Znamy się od dziecka. Razem występowaliśmy w szkolnych przedstawieniach - nabierając doświadczenia scenicznego :) Podczas realizacji uroczystości nie musimy wydawać sobie nawzajem poleceń - czytamy sobie w myślach i robimy rzeczy intuicyjnie - co niewątpliwie jest ogromnym atutem.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Częstym pytaniem Młodych Par są zabawy / konkursy podczas uroczystości: ważna informacja! Mikrofoniczni NIE rozbierają gości - a ich ubierają - mamy mnóstwo gadżetów na ok. 300 gości, nie prowadzimy dwuznacznych, niesmacznych zabaw - gdyż wychodzimy z założenia, że nawet jeśli dana "dwuznaczna" zabawa jest śmieszna w dniu wesela, na drugi dzień może pozostawić niesmak, którego chcemy uniknąć. :) Jeśli zabawy i konkursy - to proszę nam wierzyć , że TYLKO oryginalne i niespotykane.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne jest dla nas na tyle ważne - że nawet.. poświęciliśmy mu odrębny filmik na naszym Youtubowym kanale :) Zapraszamy!

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

🏅LAUREAT w Plebiscycie - ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ 2019
🏅CERTYFIKAT "FIRMA Z KLASĄ" 2019 - portal Weselezklasa
🏅CERTYFIKAT "FIRMA Z KLASĄ" 2020 - portal Weselezklasa

Mikrofoniczni
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 41 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
B
Bartłomiej
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 15-06-2024
Kępno
Data dodania: 17-06-2024

Najlepsze wesele na jakim byłem - to nasze wesele poprowadzone przez grupę Mikrofoniczni ❤️☺️ serdecznie polecam, pełen profesjonalizm!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-11-2023
Ostrów Wielkopolski
Data dodania: 28-11-2023

Mikrofoniczni są bezkonkurencyjni. Warci każdej złotówki. Poprowadzą imprezę tak, że niczym kompletnie nie trzeba się martwić w trakcie jej trwania. Zapewniają do tego świetne atrakcje i dbają o każdy detal związany z zabawą. Zdecydowanie polecam, przeszli moje największe oczekiwania odnośnie własnego wesela!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2023
Rzetnia
Data dodania: 14-11-2023

Nie mogliśmy wybrać lepiej! Nie ma słów, które w pełni oddałyby nasze odczucia na temat pracy Mikrofonicznych. Wyróżnia ich niesamowity profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Oni (dosłownie) wkładają w to całe swoje serce! Pomimo poważnych problemów zdrowotnych Klaudia i Marcin byli przygotowani na różne scenariusze i zadbali o to, żebyśmy nie musieli się o nic martwić.
Goście bawili się wyśmienicie do samego rana, a później jeszcze na poprawinach. Nasze prośby zostały wysłuchane, cały repertuar był idealnie dobrany pod nasze upodobania. Dodatkowo przygotowali dla nas mnóstwo niespodzianek. Nie wyobrażam sobie lepszego wyboru w tak ważnym dla nas dniu. 🩷
Cały proces przygotowania do wesela przebiegł w przemiłej atmosferze, o którą zawsze dbali. Są bardzo pomysłowi, w pełni zaangażowani i myślę, że spełnią wszelakie oczekiwania (nawet tych wymagających!). Polecamy ich z całego serca!

A
Aleksandra i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Jawor
Data dodania: 09-10-2023

Jeśli jako Młoda Para lub osoba organizująca wydarzenie, zastanawiacie się kogo wybrać aby poprowadził waszą imprezę, wybór jest jeden -> MIKROFONICZNI! To nie tylko zgrana ekipa, ale to ludzie z wielkim sercem do muzyki jak i do innych ludzi. Z Klaudią i Marcinem rozmawia się tak jakbyśmy się znali od dawna. Dużo nam podpowiedzieli, dużo pomogli a przede wszystkim cudownie poprowadzili nasze wesele oraz poprawiny!
Polecamy ich z całego serducha <3

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Syców
Data dodania: 05-10-2023

Bardzo polecam ❣️
Goście tak się bawili że nie było widać końca wesela 🎉😄

M
Marcel
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Sobienie-Jeziory
Data dodania: 03-10-2023

Mikrofoniczni to wszystko co potrzebuje Młoda Para na swoim weselu. Świetnie zorganizowana i prowadzona zabawa od początku do końca, w przemiłej atmosferze. Dodatkowo wspaniale współpracują z innymi podwykonawcami po to by Młoda Para miała jak najmniej spraw organizacyjnych na głowie w dniu swojego wesela. Świetna sprawą jest również to, że to przesympatyczni ludzie, poczuliśmy się z nimi jak jedna wielka rodzina. Serdecznie polecam! 😍🔥 👌

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Chojęcin-Szum
Data dodania: 30-09-2023

Klaudia, Marcin i Michał byli odpowiedzialni za oprawę muzyczną naszego wesela i szczerze nie wyobrażam sobie nikogo innego na tym miejscu. Wcześniej Marcin był DJ na mojej 18stce i od tej pory wiedziałam, że nie może go zabraknąć także podczas przyjęcia weselnego.

Mikrofoniczni odwalili kawał dobrej, profesjonalnej roboty. Zarówno podczas przygotowań do wesela jak i w jego trakcie byli zaangażowani w 100 procentach. Na każdą prośbę reagowali błyskawicznie i spełniali ją powyżej naszych oczekiwań. Od gości spływają same pozytywne opinie. Zauważyliśmy, że nawet ci, którzy zazwyczaj nie wychodzą na parkiet, podczas naszego wesela pojawiali się na nim z uśmiechem na ustach. Zabawy i konkursy świetnie przeprowadzone. Każdy miał szansę znaleźć w trakcie trwania naszego wesela coś dla siebie.

Jest już tydzień po naszym wielkim dniu a my nadal sobie podrygujemy nóżką i wspominamy jak było super. Szkoda, że czas tak szybko przeleciał.

Jeśli zastanawiacie się kogo wybrać do poprowadzenia Waszej weselnej zabawy, to nie ma co szukać dalej - lepszych nie znajdziecie 🥰

Klaudio, Marcinie, Michale - raz jeszcze dziękujemy! Sprawiliście, że dzień naszego ślubu stał się wyjątkowy i już zawsze z uśmiechem, ale i łezką wzruszenia w kąciku oka, będziemy go wspominać. Jesteście najlepsi! ❤️

E
Elwira
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Syców
Data dodania: 29-09-2023

Mikrofoniczni zajęli się dekoracją światłem na naszym weselu i był to strzał w dziesiątkę! Aranżacja wyszła przepięknie i widać, że wkładają w to 100% serca i zaangażowania. Dziękujemy i polecamy z całego serca ❤️

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Mikrofoniczni
NIP: 6191213909
Imię i nazwisko: Marcin Słotta
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
605-087...
724-062...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 12203
Zadzwoń
605-087...
724-062...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy