Zespół na Twoje wesele - TEQUILA id:21500

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
698-703...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Radzyń Podlaski, lubelskie
Data dodania: 15-06-2016
Liczba odwiedzin: 500

Oferta

Witamy Cię na stronie naszego zespołu. Jest duże prawdopodobieństwo, że poszukujesz zespołu, który uświetni Twoje przyjęcie weselne, bądź inną imprezę muzyczną.
Więc jeżeli zależy Ci na:
- brzmieniu żywych instrumentów – gitara, perkusja, instrumenty elektroniczne, saksofon,
- szerokim gatunkowo repertuarze – wokal damski i męski – DEMO,
- profesjonalnym prowadzenie imprezy i dobrej zabawie,
to trafiłeś pod dobry adres!

Polecamy swoje usługi na wszelkie imprezy gdzie potrzeba fajnie zagranej i zaśpiewanej muzyki do tańca – przyjęcia weselne – imprezy firmowe – bale – studniówki.

Zespół TEQUILA tworzy szóstka pozytywnie zakręconych i nakręconych ludzi. Każde z nas posiada ogromny bagaż muzycznych doświadczeń, zdobywany od lat i po dziś dzień. Cechuje nas profesjonalne podejście do uroczystości weselnych oraz wielu innych imprez okolicznościowych. Do naszej pracy podchodzimy z zaangażowaniem i jednocześnie spontanicznie, sprawiając by najważniejszy dzień w Państwa życiu stał się jeszcze piękniejszy i niezapomniany. Pochodzimy z województw lubelskiego i mazowieckiego i w tych najczęściej występujemy, dalsze wyjazdy mogą się wiązać z dodatkowymi kosztami.

Nasze podstawowe atuty:

Mamy bogaty repertuar
Nasz repertuar to wyłącznie bardzo taneczna lista greatest hitów z odrobiną spokojniejszych utworów z list polskich i zagranicznych, od starszych propozycji po najnowsze hity. Zagramy również Wasze propozycje na życzenie. Przy naszych coverach nie będzie opornych na taniec, a zespół nie zwolni tempa przez całą noc! Co roku do naszej toplisty wprowadzamy nowe propozycje utworów. I nie stronimy od disco polo.

To Wy ustalacie scenariusz występu
Od kilku lat „robimy” imprezy na życzenie Klienta. Decydujecie o gatunkach muzycznych jakie mają się pojawić na Waszym przyjęciu, o charakterze imprezy – od tradycyjnych wesel z szaloną biesiadą i zażyłą integracją z gośćmi weselnymi, po imprezy o charakterze bardziej spersonalizowane. Nie robimy „przyziemnych” i ośmieszających gości zabaw oczepinowych. Interesuje nas co lubicie na weselach, a czego nie lubicie.

Koncertowy skład
Zawsze występujemy w minimum sześć osób, pozwala nam to zaprezentować perkusję, gitary, saksofony, instrumenty klawiszowe i to wszystko z dawką elektroniki sprawia, że nasz występ staje się niezapomnianym wydarzeniem muzycznym. Występujemy na profesjonalnym nagłośnieniu zawsze kalibrując je pod warunki akustyczne sali, daje to czytelny, selektywny dźwięk. Z nami się bawisz, a nie zastanawiasz – o czym oni teraz śpiewają? ;)

Profesjonalne oświetlenie
Chociaż nie uważamy, że oświetlenie zespołu ma być jego głównym atutem, ale staramy się aby każdy nasz występ był profesjonalnie oświetlony w dobrym guście, dlatego nie znajdziecie u nas tanich laserów czy innych „kolorowych grzybków”. Na życzenie dysponujemy bardzo rozbudowanym profesjonalnym oświetleniem estradowym.

Języki obce nie są nam obce
Duża część naszego repertuaru to evergreen’y zachodnie, wykonane na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo oferujemy profesjonalną konferansjerkę również w języku angielskim, co w przypadku imprez z gośćmi z zagranicy jest wręcz kwestią podstawową.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a wtedy po zapoznaniu się z Waszymi oczekiwaniami przedstawimy indywidualną ofertę. Pozdrawiamy - TEQUILA ;)

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 6

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.