Zespół Prestige id:21969

Oferta
Dodaj do plannera

Jesteśmy zespołem z dużym doświadczeniem scenicznym. Na imprezach które uświetniamy naszymi wykonaniami prezentujemy światowe i polskie covery. Wszyscy członkowie zespołu przez lata z powodzeniem występowali na wielu estradach polskiej i zagranicznej sceny. Nasze umiejętności poparte są wykształceniem muzycznym. Maciej- lider zespołu ukończył Szkołę Muzyczną w klasie akordeonu, Bartek uczęszczał do klasy skrzypiec, a grę na gitarze doskonalił pod okiem znakomitych przedstawicieli tegoż instrumentu.Irek wokalista,basista jak i kompozytor,grający również na instrumentach perkusyjnych. Prawdziwą ozdobą jest głos wokalistki Kasi, która już od najmłodszych lat wyśpiewuje z powodzeniem utwory z bogatego repertuaru. Naszymi atutami są świetnie brzmiące, zgrane wokale, wszechstronność i spełnianie potrzeb klientów o najróżnorodniejszych gustach.
Wszystko to sprawia, że jesteśmy chętnie zapraszani na różnego rodzaju uroczystości zarówno większe plenerowe, jak również małe i średnie imprezy dla firm, osób prywatnych (uroczystości weselne).
Dysponujemy własnym nagłośnieniem, oświetleniem i transportem. Prowadzimy atrakcyjną konferansjerkę i wesołe zabawy.
Nasze występy zawsze spotykają się z pozytywnym przyjęciem, doceniono nas wielokrotnie, poprzez udzielanie rekomendacji i szeroki marketing szeptany. Uważamy, ze niewątpliwy wpływ na jakość usług przez nas świadczonych ma to iż jesteśmy zgranym rodzeństwem, muzykującym wspólnie i świetnie się rozumiejącym odkąd sięga nasza pamięć:)!!!

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • kontrabas

Skład:

  • wokalistka
  • wokalista

Cennik

Orientacyjna cena: 3200 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Prestige
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń
Data dodania: 06-07-2016
Liczba odwiedzin: 135

Polecamy

Nowe ogłoszenia