Zobacz zdj─Öcia (5)
TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego, Wrocław - zdjęcie 1
TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego, Wrocław - zdjęcie 2 TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego, Wrocław - zdjęcie 3 TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego, Wrocław - zdjęcie 4 TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego id:7679

Wroc┼éaw, dolno┼Ťl─ůskie

O nas

Jest to nie tylko grupa sceniczna - cz┼éonkowie TUATHA & ELLORIEN uczestnicz─ů z du┼╝ym powodzeniem w mi─Ödzynarodowych zawodach ta┼äca irlandzkiego. Jako pierwszy polski zesp├│┼é zdobyli tytu┼é Mistrz├│w Europy w tradycyjnych ta┼äcach ceili.

Grupa występowała wielokrotnie nie tylko na profesjonalnych scenach, także w pubach, szkołach, na festynach, weselach oraz imprezach firmowych.

Tancerze naszego zespołu mieli okazję uczestniczyć w ogólnopolskich widowiskach tanecznych jak Stage Fire z zespołem muzycznym Carrantuohill (występ na Przystanku Woodstock) czy Eachtra z zespołem muzycznym JRM.

Podczas wyst─Öp├│w prezentujemy dwie odmiany ta┼äca irlandzkiego: popularny step oraz dynamiczny i radosny taniec w baletkach irlandzkich. Ch─Ötnie zapraszamy do zabawy obecnych go┼Ťci. Nauka prostych krok├│w do skocznej muzyki to doskona┼éa zabawa i spos├│b na integracj─Ö.