Zobacz zdjęcia (5)
TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego, Wrocław - zdjęcie 1
TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego, Wrocław - zdjęcie 2 TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego, Wrocław - zdjęcie 3 TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego, Wrocław - zdjęcie 4 TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

TUATHA & ELLORIEN Zespół Tańca Irlandzkiego id:7679

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Jest to nie tylko grupa sceniczna - członkowie TUATHA & ELLORIEN uczestniczą z dużym powodzeniem w międzynarodowych zawodach tańca irlandzkiego. Jako pierwszy polski zespół zdobyli tytuł Mistrzów Europy w tradycyjnych tańcach ceili.

Grupa występowała wielokrotnie nie tylko na profesjonalnych scenach, także w pubach, szkołach, na festynach, weselach oraz imprezach firmowych.

Tancerze naszego zespołu mieli okazję uczestniczyć w ogólnopolskich widowiskach tanecznych jak Stage Fire z zespołem muzycznym Carrantuohill (występ na Przystanku Woodstock) czy Eachtra z zespołem muzycznym JRM.

Podczas występów prezentujemy dwie odmiany tańca irlandzkiego: popularny step oraz dynamiczny i radosny taniec w baletkach irlandzkich. Chętnie zapraszamy do zabawy obecnych gości. Nauka prostych kroków do skocznej muzyki to doskonała zabawa i sposób na integrację.

liczba odwiedzin: 3746

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie