Zespół Verne id:20686

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Nowy Sącz, małopolskie
Data dodania: 28-04-2016
Liczba odwiedzin: 504

Oferta

Oferujemy Państwu usługę zapewnienia profesjonalnej oprawy muzycznej (w 100% na żywo) na weselach, studniówkach oraz imprezach okolicznościowych.

Zespół tworzy pięcioro młodych, utalentowanych i ambitnych muzyków, którzy przez swoją pracę i wytrwałość nieustannie doskonalą swoje umiejętności, aby jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu pozostał w pamięci i przywoływał najlepsze wspomnienia.

Posiadamy własny profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, który jest w stanie zapewnić doskonałą jakość dźwięku nawet w bardzo dużych salach tanecznych jak i w plenerze.

Proponujemy Państwu nie tylko zapewnienie oprawy muzycznej na przyjęciu weselnym, ale również prowadzenie drogi weselnej, tradycyjnych obrzędów błogosławieństwa oraz asystę muzyczną przy staropolskiej biesiadzie przy stołach.

Wykonujemy utwory o charakterze góralskim, disco polo, a także najnowsze przeboje muzyki pop. Jesteśmy w stanie tak dobrać repertuar na Państwa życzenie, aby zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

W skład zespołu wchodzi pięcioro muzyków. Nasze bogate instrumentarium to: saksofon altowy, saksofon tenorowy, kontrabas, gitara elektryczna, gitara akustyczna, gitara basowa, keyboard, akordeon oraz akustyczna perkusja. Dodatkowo na życzenie zainteresowanych par przygotowujemy utwory muzyczne, których nie mamy w repertuarze, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Chętnych zapraszamy do skorzystania z usługi tzw. „Drogi”. Jest to tradycyjne poprowadzenie Pana Młodego po Pannę Młodą z towarzyszeniem ludowej kapeli i przyśpiewek.

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja
  • saksofon

W składzie:

  • wokalista

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zespół Verne
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Nowy Sącz

Nowe ogłoszenia