Zielony Zakątek id:35967

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Zielony Zakątek

Nowy użytkownik
Umów spotkanie
607-092...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Rzekuń, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 23-05-2018
Liczba odwiedzin: 252

Oferta

Działamy na rynku organizacji wesela już ponad 10 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie chętnie wykorzystamy, organizując i współtworząc ten szczególny dzień w Państwa życiu.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 2 sale, na mniejsze i większe przyjęcia weselne. Dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym, wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu przez naszych kucharzy!

Wokół naszej sali znajduje się zagospodarowany, 8 hektarowy teren zielony, który stwarza możliwości do organizacji ceremonii zaślubin w plenerze. Ślub i wesele w plenerze? Chętnie udostępnimy nasz teren i pomożemy w organizacji ślubu w plenerze!

Wybierając naszą salę weselną, możecie mieć Państwo pewność, że stworzymy niezapomnianą atmosferę. Wy i Wasi gości jeszcze długo będą wracać wspomnieniami do dnia wesela w kompleksie Zielony Zakątek.

Typ obiektu

 • dom weselny
 • hotel
 • restauracja

Liczba gości

 • min. liczba osób: 60
 • max. liczba osób: 150
 • liczba sal: 2

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.