Ślubne Q&A
Daria & Adrian, data ślubu: 18-09-2021, Zawiercie

Daria, 18-09-2021, Zawiercie

Profil ślubny Daria & Adrian

Daria Ślubna debiutantka
6
& Adrian

18-09-2021Zawiercie
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: opublikowana
7
Ślubne Q&A: 7 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów

Poznaliśmy się w pracy. Połączyła nas wspólna pasja i zamiłowanie do motoryzacji. :) Poznaliśmy się w niefortunnych czasach pandemii - nazywaliśmy naszą relację ,,miłością w czasach zarazy". Na dobre to wyszło z jednej strony - nie mogłam zaprosić Adriana na kawę, ponieważ mam zwyczaj wypijania kawy jednym łykiem, zatem Adrian nie chciałby się ze mną już chyba spotkać. :D Żartuję. :) Zaręczyliśmy się dzień po moich urodzinach, po pół roku naszego związku i od razu zaczęliśmy planować nasz ślub. Nie było to łatwe zadanie, ponieważ pandemia trwała w najlepsze... Obecnie mamy dwa miesiące do naszego wielkiego dnia i jest to okres bardzo gorący. Teoretycznie jesteśmy gotowi ale przed nami jeszcze wiele.

Wybrane firmy

Opinie

Ślubne Q&A

Jakie miejsce w Twojej okolicy jest idealne na zaręczyny?

Każde :) nie ważne gdzie, ważne z kim. 💕 Idealnym miejscem wydaje się być np. Góra Zborów, Zalew w Poraju, miliony fajnych miejsc w okolicach Katowic, Pustynia Błędowska i wiele innych.

0

Na ile przed i od czego rozpoczęliście weselne przygotowania?

Od razu po zaręczynach. Zaczęliśmy od poinformowania rodziców o tym fakcie. Następnie zarezerwowaliśmy salę oraz usługodawców oraz umówiliśmy się z nimi na krótkie rozmowy gdzie obgadaliśmy wstępnie szczegóły. Byliśmy też w Kościele.

0

Na co zwracaliście uwagę przy wyborze sali weselnej?

Efekt wizualny, wielkość sali. Zwróciliśmy także uwagę na wielkość parkietu, ogólny kontakt z właścicielem sali, menu sali oraz to, co sala ma w ofercie poza menu, np. wielki dym, napis ,,LOVE", etc.

0

Opisz wybór swojej sukni ślubnej - od poszukiwań do jej odbioru.

Wybór sukni ślubej był trudny - musiała ona na mnie bardzo dobrze leżeć oraz uwydatniać moje atuty, np. ładny biust, wcięcie w talii. Byłam z mamą w kilku salonach aż trafiłyśmy na idealną. Wybrałyśmy model Mirella w salonie Joanna w Dąbrowie Górniczej.

0

Czym wg ciebie jest miłość? Twój przepis na udane małżeństwo.

Miłość to tylko wyrzut neurotransmittera, zwanego dopaminą, do mózgu, stymulowany żeńskim hormonem o nazwie oksytocyna lub męskim o nazwie wazopresyna. ;) Przepis na udane małżeństwo? Szacunek, oddanie i dużo miłości bo to z miłością całe dobro idzie w parze.

0

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Pięknie i sentymentalnie. Wiedziałam co się szykuje bo mój luby zachowywał się dziwnie tego dnia. Nagle uznał, że gdzieś jedziemy. Pojechaliśmy nad zalew, króry zajeżdżał nieco ściekiem... :D Do dziś się z tego śmiejemy. Tam klęknął. W momencie klęczenia jego, nie zajeżdżało już ściekiem.... :D

0

Co sprawiło Wam najwięcej problemów podczas organizacji wesela i jak udało wam się to rozwiązać?

Największym problemem byli goście, zapraszanie ich i nietypowe zachowania, których się nie spodziewaliśmy co po niektórych. Największym kłopotem był też plan stołów.

3

Najbardziej pomocni

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
 • Lista zadań

  Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

 • Lista gości

  Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

 • Budżet

  Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

 • Plan stołów

  Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

 • Strona ślubna

  Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

 • Wybierz usługi, których szukasz
 • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
 • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie