Ślubne Q&A
Anna & Robert, data ślubu: 03-06-2023, Chojnów

Anna, 03-06-2023, Chojnów

A

Anna Wymarzona narzeczona
2
& Robert

03-06-2023Chojnów
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów

Wybrane firmy

Opinie

5.00
 / 5

Pałacyk to cudowne miejsce z pięknym ogrodem, tarasem i pokojami oraz z parkingiem dla gości. Wszyscy byli pod wrażeniem. Jedzenie było bardzo smaczne a ciasta i deserki jeszcze smaczniejsze. Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować właścicielom Pałacyku za wszystkie dobre rady. Nasze wesele było idealne. Polecamy z całego serca.

5.00
 / 5

Najlepszy DJ na świecie. Prezencja, szyk, pełen profesjonalizm, idealnie dobrana muzyka, kreatywne zabawy... goście płakali ze śmiechu wszyscy świetnie się bawili. Nie mogliśmy mieć lepszego wesela.

1.00
 / 5

Nie wywiązanie się z umowy. Wymówki: a to kolano a to Pan niedysponowany w szpitalu, wczesniej nie widział monitora za dnia oraz awaria komputera. Brak profesjonalizmu...niewiedza np co to jest zdjęcie panoramiczne kościoła, zdjecia robione w starym stylu od dołu filtry gorsze niż kiedykolwiek widziałam. Ignorowanie...kłamstwa że Pan się odezwie zeby zbyć mojego męża. Bardzo staraliśmy Aby nasz dzień był perfekcyjny jestesmy ze sobą 12 lat i robilismy wszystko zeby bylo idealnie zainwestowaliśmy dużo pieniędzy m.in w dekoracje stroje itp. oraz żeby goście się super bawili, miał Pan podane " wszystko jak na tacy" Goście zwracali mi uwagę że Panowie wpychali się na nich zdjecia robione z bardzo bliska. Pan kamerzysta Zaufałam w stu procentach. Ani jednego zdjęcia nas tańczących z synem rodzicow oraz gości tańczących natomiast większość z przygotowań bez makijażu w szlafroku ktorych nie chciałam. Mam traumę wyglądamy na zdjęciach w chmurze bardzo źle a w kościele wulgarnie z uciętymi głowami przy zakładaniu obrączek z aparatem skierowanym głównie na mój biust. Pozakładał tylko my goscie na papierosie albo na tel a w moich wspomnieniach tak nie było.Nie ma uchwyconego miejsca gdzie było wesele oraz dekoracji a był to pałac z ogrodem latem altaną i tarasem wszystko oswietlone wieczorem. Wstyd mi jak był ubrany Pan kamerzysta. Czuję się oszukana. Bardzo mi jest przykro.

Najbardziej pomocni

Blog ślubny

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
  • Lista zadań

    Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

  • Lista gości

    Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

  • Budżet

    Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

  • Plan stołów

    Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

  • Strona ślubna

    Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

  • Wybierz usługi, których szukasz
  • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
  • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie