Zobacz zdjęcia (40)
Makijaż ślubny i nie tylko / Piękniejsza / Usługi mobilne, Mysłowice - zdjęcie 1
Makijaż ślubny i nie tylko / Piękniejsza / Usługi mobilne, Mysłowice - zdjęcie 2 Makijaż ślubny i nie tylko / Piękniejsza / Usługi mobilne, Mysłowice - zdjęcie 3 Makijaż ślubny i nie tylko / Piękniejsza / Usługi mobilne, Mysłowice - zdjęcie 4 Makijaż ślubny i nie tylko / Piękniejsza / Usługi mobilne, Mysłowice - zdjęcie 5
Makijaż ślubny i nie tylko / Piękniejsza / Usługi mobilne, Mysłowice - zdjęcie 6
1 / 40

Makijaż ślubny i nie tylko / Piękniejsza / Usługi mobilne id:27273

Mysłowice, śląskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
534-060...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • maseczki
  • oczyszczanie
  • peeling

Makijaż ślubny, to nie byle jaki makijaż! Makijaż ślubny jest połączeniem trzech makijaży - dziennego, wieczorowego i fotograficznego! Niezwykle trwały, odporny na wysokie temperatury, wodę oraz łzy. Dopasowany do typu urody, osobowości i stylizacji. "Uszyty" na miarę Panny Młodej.
_________________________
Pi kniejsza Beata Kowalska Make-up Artist wykonuje makijaże ślubne i okolicznościowe z dojazdem niezależnie od tego, gdzie należy dojechać! Mobilna, nie bojąca się wyzwań, dalekie trasy nie są jej obce! Nie musisz się martwić o dojazdy do salonów i niepotrzebnie stresować się w dzień swojego ślubu! Oddaj się w ręce profesjonalisty!

Beata Kowalska Make-up Artist - ekspert w zakresie makijażu profesjonalnego. Wizażystka, szkoleniowiec oraz wykładowca akademicki. Beata Kowalska Make-up Artist zakrywa niedoskonałości skóry, podkreślając urodę. Wykonuje makijaże dzienne, biznesowe a także ślubne i wieczorowe. Współtworzy projekty podczas sesji zdjęciowych oraz filmów reklamowych. Dba o wizerunek wielu polskich marek. Ambasadorka Make-up Atelier Paris, kosmetyków profesjonalnych, stosowanych przez najlepszych wizażystów na świecie. Efekty jej prac znalazły się w wielu renomowanych magazynach m.in Panna Młoda, Modny Śląsk, Make-up Trendy, Hair Fashion.

Ukończyła prestiżowe szkoły i kursy u świetnych specjalistów, i w dalszym ciągu się rozwija... Tworzy kreatywne wizje i projekty, łącząc także pasje innych profesjonalistów... Wspiera także liczne akcje charytatywne, jak wspomina "... Uwielbiam pomagać innym, często niewiele może tak wiele..."

Beata wielokrotnie wykonywała makijaże do kalendarzy charytatywnych na szczytne cele m.in kalendarz gwiazd pod patronatem fundacji na rzecz prof. Zbigniewa Religi oraz magazynu Business Woman & Life a także wielu innych.
Wizażystka, ale także szkoleniowiec. Uczy makijażu prowadząc profesjonalne szkolenia dla wizażystów oraz kosmetologów od stopnia podstawowego po zaawansowany.

Potrafi umiejętnie dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Doskonale zna pracę w tym zawodzie i wie, w jaki sposób przekazywać tajniki perfekcyjnego makijażu.

Poza szkoleniami dla osób, które chcą rozwijać się w zakresie makijażu, Beata Kowalska Make-up Artist prowadzi liczne warsztaty dla osób indywidualnych, które chcą nauczyć się sztuki makijażu lub udoskonalić umiejętności.

W swoim kufrze posiada wysokiej jakości kosmetyki profesjonalne i selektywne: M.A.C, Smashbox, Becca, KAT VON D, Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, Violet Voss, Make-up Atelier Paris, Couleur Caramel, Too Faced, Chanel, Dior. Używa akcesoriów jednorazowych, szpatułek, dba o higienę i bezpieczeństwo pracy.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zawsze podkreślam, że daję coś więcej niż tylko aplikację kosmetyków. Radość, uśmiech i szczęście - te emocje towarzyszą podczas wykonywanej usługi. Sukcesem dla mnie jest właśnie zadowolenie Kobiet, dla których wykonuję makijaże. To moja ogromna pasja a przy tym staram się, by każde zlecenie było starannie wykonane i idealnie dobrane. Beata Kowalska

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się obsługą. Kobiety, które korzystają z moich usług zawsze podkreślają, że w zupełnie inny sposób je obsługuję. Dbam o całą atmosferę zarówno w dniu ślubu jak i podczas przygotowań - próbnego makijażu :) Oczywiście pracuję na wysokiej jakości kosmetykach, dbam o higienę i stosuję akcesoria jednorazowe. Beata Kowalska

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary Ślubne decydują się na współpracę ze mną, ponieważ zostałam im zarekomendowana. Te osoby, które korzystały z moich usług polecają mnie kolejnym. Słyszę także, że daję pozytywne flow i podczas dnia ślubu wyciszam atmosferę.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalne podejście do każdej osoby. Dbam by moje usługi były na bardzo wysokim poziomie. Starannie wyszukuję coraz to lepsze kosmetyki. Często sprowadzam je z zagranicy. Makijaże, które wykonuję są indywidualnie dobrane do typu urody, osobowości oraz stylizacji i rodzaju ślubu. Oczywiście atmosfera, którą zapewniam podczas usługi jest również niesamowicie ważna.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubię tworzyć makijaże a przy tym rozmawiać z malowaną osobą. Chętnie doradzam rownież w innych przygotowaniach. Rekomenduję firmy godne polecenia, tak aby jak najbardziej usatysfakcjonować każdą Parę Ślubną. Beata Kowalska

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Kiedy byłam dzieckiem - zapytano mnie "Co chcesz robić w przyszłości?" odpowiadałam "Będę kreatorką wizerunku i będę dbać o makijaże Kobiet, by czuły się pięknie"... Zatem, gdy pojawia się pytanie dlaczego ta praca sprawia mi dużą radość zawsze wracam do tych chwil. Marzyłam o tym, by tworzyć makijaże, by dawać innym radość - to niesamowite uczucie towarzyszyć Parze Młodej w dzień ich ślubu - być w jednym z najważniejszych momentów ich życia... Uwielbiam pomagać, wspierać... i ta praca daje mi satysfakcję wtedy, gdy inni są szczęśliwi i uśmiechnięci. Cieszę się, że mogę za pociągnięciem pędzli sprawić, że Kobiety czują się jeszcze piękniejsze... Beata Kowalska

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończyłam prestiżowe szkoły i kursy u najlepszych specjalistów w Polsce. Doświadczenie zdobywałam na planach sesji zdjęciowych. Moje prace ukazały się na łamach wielu renomowanych magazynów w tym: PANNA MŁODA, FRYZURY ŚLUBNE i nie tylko.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Tworzę makijaże do sesji zdjęciowych i filmów reklamowych. Współpracuję z najlepszymi specjalistami branży ślubnej: salony sukien ślubnych, wedding plannerzy, styliści i nie tylko.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Makijaż to moja pasja już od wielu lat, jednak zawodowo zajmuję się nim już 11 lat, a w branży ślubnej działam od 10 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Uważam, że każdy ślub jest wyjątkowy, niezapomniany i piękny.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wykonuję makijaże najczęściej w pakiecie przy większej ilości osób ale służę również jako makijażystka wynajmowana na uroczystość weselną. Doglądam wówczas Pannę Młodą, sprawdzam jak wygląda makijaż, dokonuję poprawek.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najczęściej realizuję usługę w pojedynkę ale jeśli osób do makijażu jest więcej, wówczas dojeżdżam na usługę z innymi sprawdzonymi i równie profesjonalnymi makijażystkami.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Makijaże wykonuję na kosmetykach profesjonalnych, selektywnych i luksusowych. W moim kufrze znajdują się tylko sprawdzone wcześniej produkty. Dbam o wysoką jakość a moje makijaże są trwałe, odporne na wodę, pot i łzy.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Warto skontaktować się przynajmniej pół roku wcześniej, ale bywają i terminy dostępne nawet i miesiąc przed ślubem. Czasem Pary Młode przekładają śluby na inne terminy.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Preferuję rozmowę telefoniczną, spotkanie online lub offline. Makijaż próbny jest odpłatny ale spotkanie jest bezpłatne, niezobowiązujące.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej kontaktuję się z Parą Młodą przed podpisaniem umowy by dopracować szczegóły współpracy. Następnie przypominam o wizytach: makijaż próbny, śluby i do sesji zdjęciowej.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Personalizowana usługa to w zasadzie każde zlecenie. Oczywiście tworzę specjalne pakiety ślubne ale również jestem w stanie spersonalizować swoje usługi.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zdecydowanie doradzam w zakresie makijażu. Podpowiadam co będzie najkorzystniejsze dla malowanej osoby.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Pamiętam jedną taką sytuację. Wykonywałam makijaże w Szczyrku, gdy nagle do apartamentu PARY Młodej wpadła rozpłakana inna Panna Młoda... przerażona nie potrafiła wypowiedzieć słowa - zauważyłam jednak, że jej makijaż ma plamy i nie jest dobrze wykonany. Roztrzęsiona zapytała, czy mogę poprawić jej makijaż? Wiedziałam, że trzeba wykonać go na nowo - nie wiedziałam jakie zostały zastosowane kosmetyki - ona również... jej makijażystka pojechała na inną usługę. Zaproponowałam jej, że wykonam nowy makijaż - ona znów zaczęła płakać, że ślub za 5 minut.... ale na szczęście ja jadąc na usługę w dalsze odległości rezerwuję więcej czasu - powiedziałam by się nie martwiła - poczekam aż wróci z kościoła i jeszcze przed obiadem wykonam jej nowy makijaż, tak aby mogła cieszyć się dniem ślubu. Zatem jak obiecałam, tak zrobiłam. Makijaż tym razem trzymał się aż do następnego dnia (ranka) - Panna Młoda była zachwycona a ileż dostałam od niej SMS'ów podziękowań - to było niesamowite ile szczęścia mogłam jej podarować.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Lubię gdy Pary Ślubne odzywają się po przyjęciu weselnym. Chętnie dowiaduję się, jak minęła ceremonia oraz dalsza część uroczystości. To niesamowite jak Pary pełnie wrażeń/doznań opowiadają o tym wyjątkowym dla nich dniu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nie skupiać się na gościach a na sobie i miłości do siebie.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wiele ślubów zapada w pamięć ale najbardziej te, na które zostałam zaproszona jako gość w podziękowaniu za najpiękniejszą usługę. To było coś niesamowitego dla mnie.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce? Zdecydowanie hotel na samym szczycie góry... i droga, która prowadziła przez pola...

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jako makijażystka wykonam makijaż na każdy ślub ale jednak najczęściej wykonuję makijaże do ślubów w stylu rustykalnym, boho oraz glamour.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

W mojej pracy najważniejsza jest cierpliwość i wyciszenie. Dzień ślubu to często ogromny stres. Cierpliwość jest tu niesamowicie istotną cechą.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Jestem artystyczną duszą, jak wiele moich PAR Ślubnych uważa :) Pomysły czerpię z różnych źródeł... Lubię wcześnie wstawać, słuchać afirmacji i planować... Czasem wystarczą mi spacery po lesie a czasem spotkania z koleżankami z branży... czasem spotkania z przedsiębiorcami - zawsze jest dobry czas by zaczerpnąć nowych inspiracji.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Uważam, że uczymy się całe życie. Dlatego osobiście wiele czytam n/t rozwoju osobistego. Lubię afirmacje i książki. Uczęszczam na szkolenia zarówno z makijażu oraz innego typu. Udzielam się w fundacjach i klubach dla przedsiębiorców.

Nasze pasje.

Moją pasją jest pielęgnacja skóry, moda oraz spacery i podróże.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Uwielbiam rozwój osobisty oraz książki autorstwa Agnieszki Maciąg.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2022

Opinie Piękniejsza Beata Kowalska (7)

Makijaż ślubny i nie tylko / Piękniejsza / Usługi mobilne id:27273
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
Edyta
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
5
Ślubne Q&A: 5 odpowiedzi
1
Super strona: 1 głos
Zobacz profil
Zabrze
Data dodania: 30-01-2022

Kochane przyszłe Panny młode, oddajcie się we wprawne ręce Pani Beaty, bo to jeden z najlepszych prezentów ślubnych, jakie możecie sobie sprezentować. Pełen profesjonalizm, trwałość makijażu wręcz zdumiewająca i cóż za efekty! Będziecie w pełni zachwycone przeglądając zdjęcia ślubne :) W miejscu, w którym odbyło się nasze wesele, w międzyczasie odbywały się też inne imprezy okolicznościowe i wierzcie mi, panie latały za mną i moimi bliskimi kobietkami, żeby pytać, kto wyczarował nam takie arcydziała :) PS. Nawet nasza florystka umówiła się na makijaż :)

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Mysłowice
Data dodania: 09-01-2022

Z całego serca mogę polecić Beatę i makijaże w jej wykonaniu! Makijaż za każdym razem dobierany indywidualnie do potrzeb i wymagań klienta. Wysoka estetyka makijażu i praca na profesjonalnych produktach.
Zdecydowanie polecam!

M
Mariola
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-01-2022
Bytom
Data dodania: 09-01-2022

Makijaż Pani Beaty- rewelacja.

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Woźniki
Data dodania: 09-01-2022

Wspaniała, profesjonalna, doskonała - to wszystko to za mało by opisać kilkoma słowami Beatę. Zawsze wybieram ją do wykonania makijażu na różne sesje zdjęciowe i zawsze jestem zachwycona efektem końcowym dlatego nie wyobrażałam sobie żeby kto inny wykonał mój ślubny makijaż. Polecam z całego serca!!!

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-01-2022
Katowice
Data dodania: 08-01-2022

Makijaż profesjonalny,dobrany pod mój typ urody co nie jest łatwe. Miła atmosfera, trwały makijaż i piękne zdjęcia do Beatki chce się wracać : )

Beata Kowalska Make-up Artist
09-01-2022

Dziękuję za Twoją opinię. Cieszę się, że jesteś zadowolona :) Bardzo mi miło i już nie mogę się doczekać aż do mnie wrócisz :) Pozdrawiam serdecznie, Beata

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-01-2021
Mysłowice
Data dodania: 04-01-2022

Beata Kowalska zadbała o wizerunek osób podczas uroczystości ślubnej. Makijaże mimo wzruszeń i emocji były trwałe i nieskazitelne, utrzymały się do ranka następnego dnia. Atmosfera podczas wykonania usług świetna - makijażystka zapewniła relaksującą muzykę oraz zapaliła świetne świece. Beata Kowalska doradziła, wykonała piękne makijaże. Dziękuję

Beata Kowalska Make-up Artist
09-01-2022

Dziękuję za opinię. Staram się aby każda usługa była na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się, że atmosfera również się spodobała - tak to ma duże znaczenie w całej uroczystości ślubnej. Szukałam pomysłu na to, w jaki sposób mogę urozmaicić przygotowania - cieszę sięm że zadziałały ;) Pozdrawiam, Beata Kowalska Make-up Artist

E
Ewa Wójcik
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sosnowiec
Data dodania: 05-07-2018

Pani Beata wykonała mi najpierw próbny makijaż ślubny, po którym wiedziałam, że na pewno będzie wykonywać mi makijaż w dniu Ślubu :) . Byłam wcześniej na próbnym makijażu u innej Pani i wyszłam smutna oraz załamana. I na moje szczęście trafiłam do Pani Beaty, która jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawiła, że poczułam się piękniejsza :). Również w dniu Ślubu, dzięki makijażowi Pani Beaty czułam się pewna siebie, piękna i wyjątkowa. Dziękuję Pani Beato :). Usługa wykonana na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i dbałość o higienę. Naprawdę polecam. Z usług Pani Beaty będę już korzystać stale.

Beata Kowalska Make-up Artist
27-03-2019

Dziękuję za tak piękną opinię !!! Wspaniale jest czytać takie komentarze :)

Kontakt Piękniejsza Beata Kowalska

Nazwa firmy: Piękniejsza Beata Kowalska
NIP: 2220814846
Imię i nazwisko: Beata Kowalska
Adres: Mysłowice, ul. Pocztowa, 41-400, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 20:00 Wt: 10:00 - 20:00 Śr: 10:00 - 20:00 Cz: 10:00 - 20:00 Pt: 10:00 - 20:00 Sb: 10:00 - 20:00 Nd: nieczynne
534-060...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 12986
Zadzwoń
534-060...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie