Zdjęcia
od 600 do 2300 zł / całość

Piotr Maksa Fotografia id:28846

od 600 do 2300 zł / całość
Łódź, łódzkie
(7)
Dodaj opinię
500-788...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Oprawa fotograficzna Waszej uroczystości to nie tylko piękne zdjęcia. To również pomoc, rzetelność i zaufanie jakim chcecie obdarzyć Waszego fotografa ślubnego. Tę uroczystość przygotowujecie od miesięcy. Fotograf musi sprawić, aby fotografie odzwierciedlały atmosferę tego dnia. Detale, nad którymi tyle czasu pracowaliście. Stroje , które sobie wybraliście. Pięknie wyglądająca młoda para i uśmiechnięci , bawiący się goście. Aby uwiecznić to wszystko potrzeba doświadczenia, kreatywności, dyskrecji i odpowiedniego podejścia do swojej pracy. Oferuję Państwu oprawę fotograficzną Waszej uroczystości uwzględniającą powyższe warunki. Zapewniam potrzebne wsparcie oraz indywidualne podejście i dobry humor podczas naszej współpracy. Moje prace możecie obejrzeć w galerii lub na mojej stronie. Decyzję pozostawiam Państwu. Piotr Maksa

Kategoria:

Fotograf ślubny Łódź

Oferta

Oferta fotografii ślubnej
od 600 do 2300 / całość

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (7)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Piotr Maksa Fotografia id:28846
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Łódź
Data dodania: 17-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Dzień ślubu to bardzo wyjątkowy dzień. Bardzo się cieszymy, że w tym dniu towarzyszył nam Pan Piotr. Dzięki niemu mamy super pamiątkę w postaci pięknych zdjęć. Część z nich trafiła do cudownego albumu (a dokładnie dreambook'a), który został profesjonalnie zaprojektowany przez fotografa. Dodatkowo współpraca z Panem Piotrem to sama przyjemność, zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Jest to osoba bardzo otwarta, przyjazna i komunikatywna, z głową pełną kreatywnych pomysłów. POLECAMY - Marta i Wojtek.
Piotr Maksa
17-01-2019
Pięknie dziękuję za tak pochlebną opinię. Praca z tak sympatyczną parą to była czysta przyjemność. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie Was pozdrawiam.
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Łódź
Data dodania: 12-11-2018
Współpraca z panem Piotrem to był strzał w dziesiątkę. Począwszy od świetnego kontaktu, poprzez niekrępującą obecność na uroczystości, na genialnym efekcie finalnym kończąc. Pełen profesjonalizm. Pan Piotr towarzyszył nam od pierwszych chwil w USC, kierował i służył radą. Stworzył fajną , luźną atmosferę, która zminimalizowała nasz stres. Zaowocowało to pięknymi, niezwykle naturalnymi ujęciami. Szybko mogliśmy cieszyć się ich widokiem (krótki termin realizacji). Panie Piotrze dziękujemy!!! Polecamy z całego serca. Agnieszka i Piotr
Piotr Maksa
12-11-2018
Bardzo dziękuję za zaufanie i za tak miłe słowa .
M
MARZENA I RAFAŁ
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2018
Łódź
Data dodania: 04-11-2018
BEZ WĄTPIENIA GORĄCO POLECAMY!!!!! W CZASIE UROCZYSTOŚĆ, PRZYJĘCIA I SESJI BARDZO PROFESJONALNE PODEJŚCIE. WIDAĆ PAN PIOTR WYKONUJE SWOJA PRACĘ Z OGROMNĄ PASJĄ I ZAANGAŻOWANIEM. W KAŻDYM KONTAKCIE Z PANEM PIOTREM CZULIŚMY SIĘ JAKBYŚMY TRAKTOWANI JAK WYJĄTKOWA PARA... Z SYMPATIĄ, ŻYCZLIWOŚCIĄ ORAZ OTWARTOŚCIĄ NA NASZE PROPOZYCJE.
Piotr Maksa
04-11-2018
Bardzo się cieszę, że są Państwo zadowoleni ze współpracy i przede wszystkim z przygotowanego materiału. To była dla mnie czysta przyjemność. Dziękuję za opinię.
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-05-2018
Konstantynów Łódzki
Data dodania: 03-10-2018
Gorąco polecamy współpracę z panem Piotrem. Wszystkie jej aspekty zasługują na najwyższą ocenę, począwszy od miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia, a skończywszy na jakości zdjęć i fotoalbumów. Od początku kontakt i współpraca przebiegały sprawnie i w przyjemnej atmosferze, a sesja plenerowa była czystą frajdą. Niewykluczone, że skorzystamy z usług pana Piotra w przyszłości. :) Pozdrawiamy - Karolina i Maciek
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Łódź
Data dodania: 03-10-2018
Niezwykle sympatyczny i pełen profesjonalizmu fotograf. Współpraca z Panem Piotrem od samego początku do końca przebiegła wzorcowo. Wykonał naprawdę kawał dobrej roboty. Fotoksiążka z naszego ślubu i wesela cały czas robi furorę wśród naszych znajomych.
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Wola Rakowa
Data dodania: 01-10-2018
Polecamy w 100 %. Pan Piotr to bardzo energiczny, pełny pasji, profesjonalny i pomysłowy fotograf. Cała nasza współpraca przebiegała bardzo pomyślnie i sympatycznie. Zdjęcia w pełni uchwycily wszystkie ważne momenty z całego dnia ślubu. Plener z Piotkiem to chwilę wypełnione smiechem i żartami co pozwoliło stworzyć fajną atmosferę sprzyjającą kreatywnym pomysłom oraz efektywnej współpracy, której owoce możemy podziwiać w naszym albumie. Dziekujemy i gorąco polecamy!! Martyna i Michał
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Uniejow
Data dodania: 31-08-2018
Prawdziwy profesjonalista! Współpraca z Piotrem to czysta przyjemność. Reportaż ślubny i zdjęcia plenerowe wyszły piękne. Będą dla nas wspaniałą pamiątka na całe życie.
Certyfikat
Piotr Maksa

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Maksa Photography
Imię i nazwisko:Piotr Maksa
Adres:Łódźul. Brukowa
91-349woj. łódzkie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 22:00
Wt:09:00 - 22:00
Śr:09:00 - 22:00
Cz:09:00 - 22:00
Pt:09:00 - 22:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne
500-788...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 18-06-2017, liczba odwiedzin: 1247
Telefon
500-788...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie