Platinum Service - Mobilni barmani

od 1000 do 5000 zł
Łódź, łódzkie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
503-731...
799-734...

O nas

Pomysł założenia firmy Platinum Service rodził się w naszych głowach powoli, krystalizując doświadczenie w branży z każdym kolejnym rokiem.
Do podjęcia ostatecznej decyzji nakłonił nas brak kompetencji ze strony pracowników lokali gastronomicznych, którego byliśmy świadkami na każdym kroku.
Postanowiliśmy otworzyć firmę ze zgranym, uśmiechniętym, a przede wszystkim doświadczonym i kompetentnym zespołem przyjaciół.
Tak samo chcemy, żeby Państwa uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana.
Nasz zespół sprosta takim wyzwaniom jak:

- osoba do roznoszenia alkoholu
- drinki z suchym lodem (efekt dymiących drinków)
- koktajle powitalne ( alternatywa dla tradycyjnej lampki szampana )
- coolery z lodem na stoły
- wyeksponowana lemoniadę w słoju dla gości - idealny dodatek również do stołu wiejskiego ( smaki : arbuz, brzoskwinia, marakuja, ogórek, jaśmin, jabłko i wiele innych )
- świeżo wyciskane soki pomarańczowe, smoothie
- kawy mrożone, drinki na bazie lodów


Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a my wycenimy naszą obsługę.

Wariant

od 1000 do 5000zł/ wesele

Cena różni się w zależności od liczby gości, miejsca oraz terminu.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy po to , aby w tym pomóc. Uwielbiamy swoją pracę , dlatego jesteśmy idealnym wyborem. Zależy nam na zadowoleniu każdego indywidualnego gościa , staramy się o dopięcie każdego istotnego szczegółu.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wiedza barmańska, która zbieraliśmy w najlepszych koktajl barach w Polsce i za granicami oraz oczywiście poczuciem humoru ;).

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości. Przez wieloletnie doświadczenie idealnie wiemy czego oczekują.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy lubimy móc spełniać najbardziej kreatywne pomysły gości. Zadowalać ich podniebienia swoimi koktajlami oraz cieszyć się, że wzbogacilismy swoją obecnością tak bardzo ważne wydarzenie w ich życiu .

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Najlepsza jakość w możliwie jak w najniższej cenie

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Robimy to co kochamy! Cieszymy się kiedy integrujemy się z gośćmi i możemy przekazać im swoją pozytywną energię.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończenie polskich szkół specjalistycznych oraz akademi zawodowej w Bar-le-duc we Francji. Wieloletnie doświadczenie w restauracjach francuskich oraz polskich. Byliśmy szefami baru w czterogwiazdkowcyh hotelach.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Polfinaliści konkursu barmańskiego Hamilton Cup 2018, laureaci konkursu Pravda Vodka, polfinaliści konkursu Hankey Bannister Cup 2019.
Realizację przyjęć w 10m2 zamkniętej przestrzeni na wieczorach kawalerskich oraz przyjęcia dla dużych kontrahentów na 1000 osób.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy już ponad 9 lat. Doświadczenie zdobyliśmy w Polsce jak i za granicą.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeżeli chodzi o przyjęcie weselne to przewidziane jest 7 godzin z możliwością przedłużenia a poprawiny do 5-6 godzin.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie barmanskich, wysokiej jakości alkoholu, świeżych owocach i ziołach.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Mamy na swoim koncie ponad 250 zrealizowanych wesel. Nasze doświadczenie organizacyjne oraz profesjonalizm są powszechnie cenione, a każdemu szczegółowi wesela nadajemy odpowiednią rangę i jakość.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Języki którymi się posługujemy to angielski i francuski.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę realizujemy w składzie dwóch lub trzech barmanów. Wszystko zależne jest od ilości osób na danym przyjęciu. Natomiast dla Nas najważniejsza jest jakość i czas wydawania koktajli, dlatego pracujemy w składzie adekwatnym do zapotrzebowania.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jeżeli chodzi o datę to jest to bardzo zróżnicowane. Tak na prawdę, niektóre terminy mamy zarezerwowane już dwa lata w przód, natomiast posiadamy wiele mobilnych barów. Dlatego nawet w tym roku mamy jeszcze parę wolnych terminów. Najlepszym okresem będzie kontakt rok przed planowanym przyjęciem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie z Nami jest bezpłatne. Kontaktujemy się telefonicznie lub mailowo. Jeżeli odległość dzieląca nas i Parę młodą jest bliska to spotykamy się na umówioną wspólnie datę, aby ustalić szczegóły. Natomiast istnieje możliwość wszystkich ustaleń mailowo i telefonicznie.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Początkowo kontaktujemy się z parą młodą z dużą częstotliwością. Jesteśmy do dyspozycji w każdym momencie, oraz odpowiadamy na wszystkie szczegółowe pytania. Przed samym przyjęciem kontaktujemy się również, aby ustalić menu, godziny przyjęcia i tym podobne.

Jaki jest styl naszej pracy?

Jesteśmy bardzo profesjonalni w tym co robimy, tworzymy koktajle z wielką przyjemnością, przy tym starając się robić to jak najbardziej elegancko. Natomiast nie tworzymy sztywnej atmosfery. Najważniejsze jest dla nas zbudowanie relacji z gośćmi oraz zintegrować się z nimi.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Nie jesteśmy tradycjonalistami, chociaż bardzo dobrze czujemy się w tradycyjnych przyjęciach. Odnajdziemy się bardzo dobrze w stylu rustykalnym lub pałacowym. Jesteśmy w stanie przystosować się do danego przyjęcia odpowiadając gustom pary młodej.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Osobom nie mogącym się zdecydować pomagamy znaleźć odpowiednie rozwiązanie po przez sugestie. Pomagamy również przy wyborze karty drinków, z którą goście mogą mieć problemy, natomiast dajemy wiele wskazówek, a młodzi chętnie są w stanie nam zaufać

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

W zależności od daty, jesteśmy w stanie się ustosunkować do zmiany decyzji. Jesteśmy bardzo uniwersalni, dlatego jesteśmy przygotowani na korekty związane z wcześniejszymi ustaleniami.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Podczas wesel jest w stanie zdarzyć się wszystko, dlatego mamy głowy pełne pomysłów, aby poradzić sobie z każdą zaskakującą sytuacją.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Jesteśmy tylko ludźmi i nie jesteśmy w stanie przygotować się na każdą sytuacje. Natomiast zawsze reagujemy w taki sposób, że zaczynamy prace około 2-3 godziny wcześniej, abyśmy mogli w sytuacji kryzysowej odpowiednio zareagować.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Jeżeli para młoda sobie życzy to zawsze jesteśmy do dyspozycji. Wiele par młodych kontaktuję się z Nami po przyjęciu, ponieważ darzymy się sympatią, oraz mamy kontakt, który utrzymujemy na długo po przyjęciu weselnym. Dodatkowo zostajemy polecani wielokrotnie przez naszych weselników

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Najlepszy przepis na znakomitą zabawę na weselu to przede wszystkim dobry humor gości, szczęśliwi nowożeńcy i oczywiście barmani Platinum Service.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każde z przyjęć jest szczególne, dlatego ciężko wybrać nam najbardziej zapamiętane. Z każdego wyciągamy wiele niesamowitych wspomnień.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Mieliśmy wiele ciekawych miejsc. Tworzyliśmy koktajle w mieszkaniach, przy stole gdzie mogliśmy poczuć atmosferę domówki.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Najbardziej odpowiada nam elegancki styl przyjęć nazywany nawet pałacowym. Uwielbiamy serwować eleganckie koktajle dla naszych gości. Natomiast jesteśmy uniwersalni i odnajdujemy się w każdym rodzaju przyjęć. Od rustykalnych po przez te, które odbywają się na salach bankietowych, weselnych, restauracjach, konferencyjnych oraz w OSP.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Najważniejsza cecha charakteru w naszej pracy to przede wszystkim cierpliwość. Nie jest ona zdefiniowana lub celowana do jednej rzeczy. Jest to ważne przy cierpliwości do produktu, który tworzymy bo często wymaga wiele pracy, cierpliwość przy tworzeniu logistyki, często pracujemy całe dnie, aby nasi goście byli zadowoleni, oraz również do gości. Każdy człowiek jest inny, dlatego ważne jest to abyśmy każdego wysłuchali, mogli być uniwersalni dla każdego.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Wzorujemy się bardzo na nowoczesnych barmanach, między innymi Matt Whiley, Ran van Ongevalle, Alex Kratena.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Inspiracje do nowych projektów czerpiemy od siebie samych. Każda myśl potrafi wnieść coś nowego. Każdego dnia trzeba być chłonnym wiedzy. Przeglądamy instragramy innych barmanów. Dodatkowo inne branże i nowości na świecie nas również inspirują.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Rozwijamy się każdego dnia, głównie przeglądając nowinki na świecie. Inspirujemy się najlepszymi barami na całym świecie. Ze względu na to, że startujemy w wielu konkursach w Polsce jest to koniecznie. Czytamy fora, przeglądamy filmy konstruowane przez innych baramańów, ale sami staramy się doskonalić na swoich doświadczeniach. Czytamy książki kuchenne, które mocno przenosimy za nasz bar. Często robimy testy nowych koktajli po przez miksowanie składników. Tak na prawdę w każdym momencie się rozwijamy. Od uczestników naszych szkoleń, rodziny, przyjaciół czy gości na weselu.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Przede wszystkim rodzinę, butelkę rumu, a resztę wykorzystamy składniki które da nam natura.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Jeżeli chodzi o aktualne trendy jakie powinniśmy znać jeśli chodzi o barmaństwo to:
- Zasada no waste, czy zero waste, która charakteryzuję się zminimalizowaniem strat podczas produkcji, tworzenia koktajli,
- Serwis bezalkoholowych koktajli, używając nie tylko syropów natomiast bazując na alkoholach 0 %, przykładowo wina musujące, wina białe i czerwone,
- Tworzenie home made'ów, czyli syropów własnej produkcji, tworzenie kordiałów, czyli mocno zakwaszonych syropów, do których nie trzeba dodawać syropów. Są to naturalne produkty, które pozwalają nam przygotować przepyszne receptury,

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Największym trendem, który na pewno przeminie dość szybko to przede wszystkim koktajle z użyciem brokatu jadalnego, jest wiele innych ciekawszych trendów oraz czynników wpływających na wygląd koktajlu. Poza wyglądem w ogóle nie wpływa pozytywnie na koktajl. Natomiast może negatywnie wpływać na zdrowie ludzi, ponieważ nie jest to zdrowy produkt spożywany w nadmiarze. Nasze społeczeństwo jest coraz bardziej wyedukowane w piciu koktajli, a przede wszystkim bardziej świadome. Wiemy co jest dobre, a co złe. Dlatego tak uważamy.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Przede wszystkim sami idziemy drogą no waste, czy również znaną pod inną nazwą zero waste. Jest to ciężkie w dzisiejszych czasach, a przede wszystkim w gastronomii. Natomiast przede wszystkim każdy nasz ruch jest przemyślany. Straty są zminimalizowane do minimum, albo w ogóle ich nie ma. Do dekoracji używamy zestów z cytryny, a następnie wyzestowana cytryna zostaje wyciśnięta i korzystamy ze świeżego soku jako jeden ze składników koktajlu. Często już zużytą cytrynę wykorzystujemy do syropów, gdzie zasypujemy wszystko cukrem, a to dodatkowo oddaje nam pozostały smak i aromat cytryny, gdzie mamy idealnie wykorzystany produkt. To jeden z czynników jaki staramy się wykorzystać w pracy za barem. Jak widzimy nawet sama dekoracja jest mocno skomplikowana, a jest ich wiele innych.

Nasze pasje.

Każdy z nas ma inne, ale przede wszystkim jest nią jedyna która nas łączy, czyli barmaństwo . Damian interesuję się motoryzacją , nowinkami elektryki na światowych rynkach. Michał uwielbia sport, przede wszystkim piłkę nożna. Dodatkowo jest to nasz logistyk, który uwielbia porządek. Artur tak samo jak Michał interesuję się sportem, dodatkowo interesuje go gotowanie, które mocno przenosi w inspiracji za nasz bar.

Ciekawostki na nasz temat.

Na pewno dość ciekawe jest nasze poznanie. Tak na prawdę wszyscy poznaliśmy się w jednym z hoteli w którym pracowaliśmy. Stwierdziliśmy pewnego dnia, że chcemy nasze zebrane doświadczenie przenieść na kolejny poziom i dać radość innym serwując im koktajle na przyjęciach. Wszyscy jesteśmy pasjonatami, dlatego tak naturalnie przychodzi nam ten zawód. Dziękujemy za zaufanie!

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jeżeli chodzi o Nasze ulubione książki to powieści Leonarda Cohena, książki biznesowe, o samo rozwoju oraz związane z barmaństwem.

Platinum Service - Mobilni barmani
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2023
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Łódź
Data dodania: 20-08-2023

Polecam z całego serca. Cudowni ludzie, pyszne i piękne drinki u nas wszyscy goście było zachwyceni i my tak samo. pełen profesjonalizm ❤️

Platinum Service
20-08-2023

Bardzo dziękujemy!
Polecamy się na przyszłość. :)

D
Dariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Górki
Data dodania: 12-07-2023

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami - pyszne i eleganckie drinki, podawane przez przemiłych i profesjonalnych barmanów.
Bar był piękny, świetnie zdobił i współgrał z naszą salą weselną w klimacie rustykalnym. Goście jak i my byliśmy zachwyceni.
Naprawdę gorąco polecamy wszystkim Platinum Service. :)

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wszystko,
Monika i Darek

Platinum Service
20-08-2023

Bardzo dziękujemy!
Polecamy się na przyszłość. :)

M
Marcelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2023
Wieluń
Data dodania: 23-05-2023

Chłopaki byli u nas na weselu i na poprawinach i mogę ich z całego serca polecić. Wszystko było na najwyższym poziomie. Drinki bardzo smaczne i podawane w eleganckim szkle, bar sam w sobie jest tak ładny, że tworzy dekoracje sali, barmani przesympatyczni i bezproblemowi nawet przy dwujęzycznym polsko-hiszpańskim weselu :)))

Platinum Service
23-05-2023

Bardzo dziękujemy!
Polecamy się na przyszłość. :)

Sylwia M
Sylwia M
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2023
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Łódź
Data dodania: 07-05-2023

Profesjonalna obsługa, wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Goście zachwyceni. Opcja z barmanem i pięknymi drinkami była strzałem w 10!!! Gorąco polecam

Platinum Service
08-05-2023

Bardzo dziękujemy. :)
Polecamy się na przyszłość !

S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Łódź
Data dodania: 05-08-2022

Piękny bar i piękni barmani, goście zachwyceni serwowanymi drinkami. Mimo olbrzymiego zainteresowania wszystkie drinki były wykonane na najwyższym poziomie co potwierdzają opinie gości.

Platinum Service
08-05-2023

Bardzo dziękujemy. :)
Polecamy się na przyszłość !

J
Jakub S.
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pabianice
Data dodania: 18-07-2022

Polecam ! Super drinki. Goście i Młodzi zadowoleni z usługi!

Platinum Service
08-05-2023

Bardzo dziękujemy. :)
Polecamy się na przyszłość !

P
Paulina Zaśko
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Mościska
Data dodania: 31-07-2018

Serdecznie polecam tę firmę!!! Najlepsze drinki, bardzo sympatyczna obsługa, na najwyższym możliwym poziomie. Nasi goście do dzisiaj zachwalają alkohole serwowane przez tych barmanów :) Mimo, że przed weselem ustalaliśmy rodzaje drinków, które mają być serwowane tej nocy, barmani sprostali wymaganiom naszych najbardziej wymagających gości serwując coś extra - coś czego nie było we wcześniej ustalonym Menu! :)
Z czystym sumieniem baaaardzo POLECAM!!!

Platinum Service
08-05-2023

Bardzo dziękujemy. :)
Polecamy się na przyszłość !

Nazwa firmy: Platinum Service
NIP: 7312066337
Imię i nazwisko: Michał Konicki
Adres: Łódź, Piłsudkiego, 13/15, 95-200, woj. łódzkie
503-731...
799-734...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11136
Zadzwoń
503-731...
799-734...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie