Prezent na ślub nie musi być nudny – propozycje niesztampowych podarunków dla młodej pary

Prezent na ślub nie musi być nudny – propozycje niesztampowych podarunków dla młodej pary

Goście zaproszeni na ślub i uroczystości weselne często zastanawiają się, co kupić z tej okazji dla młodej pary. Kupienie odpowiedniego prezentu jest niejednokrotnie bardzo trudne z uwagi na to, że młodzi mogą mieć już sporo rzeczy w swoich domowych zapasach.

Istnieje obawa też przed tym, że ktoś inny kupi taki sam prezent i nowożeńcy skończą np. z kilkoma mikserami czy odkurzaczami. Dlatego coraz popularniejsze staje się dawanie prezentów personalizowanych. Jakie prezenty tego typu sprawdzą się z okazji ślubu?

Personalizowane prezenty z okazji ślubu – co podarować Młodym?

Prezent personalizowany może być dodatkiem np. do pieniędzy oferowanych w ramach podarunku. Może to być także główny prezent, gdy idzie się wyłącznie na ślub do dalszych znajomych. Jeżeli już ktoś decyduje się na personalizację prezentu dla młodych, warto postawić nie tylko na grawer z imionami. Można go dostosować również pod względem tematycznym do upodobań przyszłych małżonków. Przykładowo, jeżeli uwielbiają oni podróże, można im sprezentować mapę świata. Będą oni mogli zaznaczać na niej wspólne wycieczki, które już odbyli, a także planować kolejne. Z kolei, jeżeli lubią oni urządzanie przyjęć, można im podarować specjalny zestaw do serwowania serów i wina.

Co podarować z okazji rocznicy ślubu?

Sporo problemów stwarza także wybór prezentu z okazji rocznicy ślubu. Również i w tym przypadku warto postawić na niesztampowe rozwiązania. Gdzie można znaleźć prezent na rocznicę ślubu? Na mygiftdata.pl dostępnych jest wiele propozycji i inspiracji, które można wykorzystać w czasie poszukiwań prezentów nie tylko na rocznicę ślubu, ale i z okazji urodzin czy np. rozpoczęcia nowej pracy.

Jak się okazuje, coraz popularniejsze jest też to, że małżonkowie wzajemnie obdarowują siebie z okazji rocznicy ślubu. Co można w takiej sytuacji dać ukochanej osobie? Wiele ciekawych podpowiedzi można znaleźć na wspomnianej stronie, a także w artykule „Prezent dla męża na rocznicę – TOP 5”.

4.9/5 - (35)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore