Zobacz zdjęcia (18)
Rafaello Film Weddings - miłośnicy kotów :), Wrocław - zdjęcie 1
Rafaello Film Weddings - miłośnicy kotów :), Wrocław - zdjęcie 2 Rafaello Film Weddings - miłośnicy kotów :), Wrocław - zdjęcie 3 Rafaello Film Weddings - miłośnicy kotów :), Wrocław - zdjęcie 4 Rafaello Film Weddings - miłośnicy kotów :), Wrocław - zdjęcie 5
Rafaello Film Weddings - miłośnicy kotów :), Wrocław - zdjęcie 6
1 / 18

Rafaello Film Weddings - miłośnicy kotów :) id:38597

od 4500 do 8500 zł / film
Wrocław, dolnośląskie
(65)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
721-030...
697-741...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Nowoczesny Film Ślubny

Najważniejszy dzień w życiu wymaga wyjątkowej oprawy. Do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie, przygotowując zarówno teledysk ślubny jak i pełnometrażowy film.

Dbamy o to, aby tego dnia Państwo młodzi nie czuli się jak na planie filmowym, a mogli bezstresowo rozpocząć nową drogę życia, która zostanie uwieczniona na niebanalnym materiale wideo. Co Nas wyróżnia? Oprócz filmów ślubnych przygotowujemy relacje sportowe dla takich organizatorów jak Biegnij Warszawo, Kaczmarek Electric MTB czy Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, a co za tym idzie stawiamy na produkcje, które przez cały czas oglądania trzymają uwagę widzów. Bez efektu przewijani! Dlatego, nawet pełnometrażowy film, jest oparty na zasadach teledysku. Podczas konstruowania skrojonej pod Wasze potrzeby oferty omawiamy takie składniki jak:
- Plener - ujęcia przed lub po weselu (innego dnia), które wzbogacają fabułę i stanowią element, który sprawia, że film jest mniej przewidywalny :)
- Ujęcia z Drona - wszyscy je po prostu kochają :)
- Podziękowania dla Rodziców - mogą być jednym z prezentów, którymi obdarowujecie Rodziców podczas wesela (film na dvd lub pendrive, w eleganckim opakowaniu) lub dodatek pojawiający się w trakcie pełnometrażowej wersji, który zaskoczy wszystkich podczas premiery.
- Wywiady z gośćmi weselnymi - przekonajcie się czego tak naprawdę życzą Wam goście :) Jakie historie najbardziej im się z Wami kojarzą. Ten moment filmu, to bardzo pozytywny Stand'up, który rozśmiesza do bólu brzucha i ... jest przede wszystkim dla Was niesamowitym zaskoczeniem.
- Surowy materiał - nie jesteśmy w stanie użyć całego nagranego materiału. Gdybyśmy tak zrobili to film ślubny trwałby tyle co nocny maraton Władcy Pierścieni. Dlatego możecie otrzymać od Nas wszystkie pliki w wersji niezmienionej, nieocenzurowanej :)
- Ilość kamerzystów - to forma ubezpieczenia filmu - gwarancja, że nic nie umknie Naszym kamerom a także możliwość pokazania kulminacyjnych punktów imprezy z kilku perspektyw.
Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że to właśnie my przygotujemy dla Was film ślubny, którego oglądanie będzie przyjemnością za każdym razem, gdy go włączysz. BEEP!

Rafaello Film Weddings - miłośnicy kotów :) - film 1 Rafaello Film Weddings - miłośnicy kotów :) - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Rafaello Film

Oferta

od 4500 do 8500zł/ film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Spotkaliśmy się przypadkiem, a okazało się, że czekaliśmy na siebie całe życie. Tak zaczęła się nasza wspólna podróż. Oboje mamy jedno małe uzależnienie… Uwielbiamy obserwować i wzbudzać pozytywne emocje. Jesteśmy pasjonatami nowych mediów oraz przemysłu filmowego.
Ściśle współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking, Biegnij Warszawo, Kaczmarek Electric MTB, dla których przygotowujemy spoty reklamujące duże wydarzenia. Jesteśmy odpowiedzialni za medialną obsługę Klubu Anima oraz dużych imprez sportowych. Kiedy nas spotkasz, nie będziesz mieć wątpliwości, że wszystko robione jest z pasją, uczciwością i ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności, dzięki czemu rodzi coś więcej niż kilkanaście gigabajtów. Oprócz branży ślubnej nasze prace możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Od początku realizacji, aż do jej końca na pierwszym miejscu stawiamy atmosferę. W naszym towarzystwie zarówno Państwo jak i pozostali goście weselni muszą czuć się swobodnie. Humor, pozytywne emocje, wspólna zabawa z gośćmi. Dzięki nam impreza weselna z kamerzystą nie będzie dla nikogo stresującym wydarzeniem. Doświadczenie wyniesione przy produkcji spotów reklamowych, filmów z eventów oraz obsługi konferansjerskiej dużych firm masowych pozwala nam podejść do realizacji w zupełnie inny sposób. Podczas wesela oprócz kamerzysty otrzymują Państwo również „wodzireja”, który nawiąże kontakt z każdym gościem weselnym. Na parkiecie tańczymy, a nie jesteśmy sztywnymi kamerzystami stojącymi pod filarami. Jest po prostu ogień :) W tym dniu para młoda i goście weselni muszą czuć się wyjątkowo i zapamiętać go do końca życia, w czym my staramy się pomóc. Naszą usługę realizujemy dla Państwa w sposób bezstresowy. W dniu ślubu para młoda nie jest aktorami na planie filmowym, dlatego w naszych filmach skupiamy się na emocjach Wam towarzyszących. Największą nagrodą po zakończonej realizacji jest Państwa radość i uśmiech.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Naszym największym osiągnięciem są przede wszystkim opinie par młodych, które Nam zaufały. Ich radość jest największą rekomendacją. Obsługa największych imprez w kraju jest dowodem naszego profesjonalizmu oraz tego, że otrzymują Państwo usługę na najwyższym poziomie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Z każdą z par jesteśmy od samego początku czyli od przygotowań aż do końca oczepin. Oczywiście każde wesele rozpoczyna się o różnej godzinie, więc jest to mobilne. Niemniej mogą mieć Państwo pewność, że uwiecznimy każdy z najważniejszych momentów uroczystości.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W każdej z opcji otrzymują Państwo teledysk oraz dłuższy film ślubny w jakości 4K z plenerem ślubnym realizowanym w dniu ślubu. W wyższych opcjach można rozszerzyć ofertę o ujęcia z drona, dodatkowych kamerzystów, wywiady z gośćmi, surowe materiały itd. Jest co wybierać.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasza przygoda rozpoczęła się 10 lat temu i trwa do dziś. Cały czas z tą samą pasją w oczach staramy się rozwijać i rozszerzać swoje umięjętności, aby z roku na rok realizować jeszcze ciekawsze projekty :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Nasza przygoda rozpoczęła się 10 lat temu i trwa do dziś. Cały czas z tą samą pasją w oczach staramy się rozwijać i rozszerzać swoje umięjętności, aby z roku na rok realizować jeszcze ciekawsze projekty :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od 6 lat - nigdy nie planowaliśmy, a tak od jednego do drugiego ślubu rozpoczęła się nasza przygoda, która trwa do dziś.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi i niesamowite miejsca i zlecenia, które możemy zrealizować! Podczas swojej przygody z filmowaniem odwiedziliśmy tyle urokliwych miejsc oraz poznaliśmy niezliczoną już liczbę niesamowitych osób. Takiej pracy nie da się porównać do niczego innego. A w realizacjach ślubnych najbardziej lubimy oglądać wzruszenie par i ten uśmiech gdy odbierają swoją pamiątkę. Wtedy wiemy, że jak kiedyś będą do niej wracać to z uśmiechem przypomną sobie i o Nas :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy przy użyciu nowoczesnych stabilizatorów obrazu firmy EasyStab, DJI oraz slidera z silnikiem elektrycznym renomowanego producenta Slidekamera. Do dyspozycji mamy cztery kamery video, profesjo- nalne rekordery obrazu i dźwięku. Do wykonania ujęć z powietrza wykorzystujemy drony DJI Mavic 2 Pro. Doskonałą jakość obrazu gwarantuje Sony α7 III z szeroką gamą obiektywów. Filmy realizujemy w jakości 4K.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Aktualnie filmować może "każdy" przez łatwą dostępność sprzętu. Większość ślubnych usługodawców to osoby pracujące na etacie i tylko dorabiający sobie jako kamerzyści czy fotografowie. Przez to ich ceny i zaplecze sprzętowe są zdecydowanie niższe i bardziej ubogie od osób zajmujących się tym zawodowo. My co roku musimy się rozwijać żeby nadążać za trendami i być atrakcyjnymi dla Naszych biznesowych klientów. Niewątpliwie zyskują również na tym klienci ślubni, ponieważ ich imprezy realizujemy na tym samym sprzęcie co gwarantuję jakość adekwatną do technologii obowiązującej w danym roku.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Rafaello Film to firma typowo rodzinna - realizujemy ją maksymalnie w czteroosobowym składzie.

Jak ubieramy się na wesele?

Wytarte jeansy czy brudna koszula? Nic z tych rzeczy! Musimy wyglądać profesjonalnie i na każdej imprezie jesteśmy w firmowych, czarnych koszulach. Może to nie my jesteśmy głównymi aktorami, jednakże przez naszą aktywność ludzie nas widzą - nie możemy przynieść wstydu. Sprawdźcie na zdjęciach jak wyglądamy - tylko nie oceniajcie naszych twarzy!! :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy otrzymują Państwo na pendrive oraz jest możliwość wrzucenia ich na prywatny serwer i na naszej stronie internetowej Państwo oraz inne osoby, którym podacie hasło mogą oglądać filmy i teledyski w specjalnie przygotowanej strefie klienta.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Filmy otrzymują Państwo na pendrive oraz jest możliwość wrzucenia ich na prywatny serwer i na naszej stronie internetowej Państwo oraz inne osoby, którym podacie hasło mogą oglądać filmy i teledyski w specjalnie przygotowanej strefie klienta.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Produkcja filmów to nasza główna i jedyna profesja, więc nie czekają Państwo na filmy miesiącami. Najczęściej po około 14 dniach całość jest już gotowa, maksymalnie do 30 dni. Dzięki temu kiedy emocje jeszcze nie opadły Państwo otrzymują filmy, które jeszcze je spotęgują :)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Uprawnienia cały czas się zmieniają, były bezterminowe, również okresowe. Nigdy nie mieliśmy problemów z filmowaniem w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona. Wszystko wykonywane jest legalnie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Zdjęcie na którym przede wszystkim są emocje - to Wy jesteście najważniejsi i do emocji wraca się najczęściej. Sceneria? Ważna.. ale na pewno nie jest najistotniejsza.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Podczas pleneru w dniu ślubu czy po ślubie atmosfera jest wyjątkowa - wtedy możemy pokazać Waszą bliskość. Pierwszy taniec, słowa przysięgi czy wyjście z kościoła? W każdym z tych momentów zarówno wam jak i nam towarzyszą różne emocje - ciężko jest wybrać ten jeden.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście jest możliwość realizacji sesji zagranicznej oraz wyjazdowej - kwestia do ustalenia :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Zajmując się filmowaniem staramy się wybierać miejsca, które przede wszystkim znamy. Na filmie liczy się przyroda, ładne rozmyte tło i Wasze emocje, detale.. Samo miejsce wtedy schodzi na drugi plan - wystarczy piękny zachód słońca i zakochani po uszy małżonkowie :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Realizowaliśmy ich tak wiele, że aż ciężko pomyśleć o tym nietypowym. Na pewno malutkie kościółki czy kapliczki mają swój nietypowy klimat. Jedną z takich jest kapliczka przy Sobótce - wyjątkowy ksiądz, kilka kroków i znajdujemy się pod ołtarzem - klimat przez duże K!

Jaki jest styl naszej pracy?

Opiera się przede wszystkim na kontakcie z klientem. Nie jesteśmy nudnymi kamerzystami - żartujemy, tańczymy, skaczemy, rozbawiamy naszych gości. Jak ktoś piszę, że jego cechą jest bycie na weselu "niewidocznym" to znaczy, że nie ma charyzmy. To właśnie ona pozwala Nam wyciągać od ludzi coś więcej i na parkiecie podkręcać ich do jeszcze lepszej zabawy. A podczas pleneru? Rozluźniamy atmosferę i z każdą z par staramy się "zaprzyjaźnić", nie traktując realizacji ślubnej jako zwykłej usługi, a bardziej wspólnej przygody.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech! Uwielbiamy żartować i zarażać energią swoich znajomych czy innych gości - na weselu chodzi o dobrą zabawę i to staramy się cały czas podtrzymać :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim, norweskim i jak będzie taka potrzeba nauczymy się każdego innego! A co! Do odważnych świat należy :)

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Największą inspiracją jest.. hmm... My? Nie staramy się nikogo naśladować czy inspirować, raczej sami chcemy być dla innych inspiracją. Podczas zabawy mamy coś czego nie da się nauczyć - sposób bycia i kontakt z ludźmi - to nas wyróżnia i tym się staramy ciągle nakręcać i inspirować.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak i właśnie na to liczymy. Oczywiście swoim doświadczeniem jesteśmy w stanie pomóc i doradzić, jednakże zawsze chętnie słuchamy pomysłów naszych klientów. To często właśnie dzięki nim sami odkrywamy nowe rozwiązania, które później na stale goszczą w naszej ofercie.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Zawsze jest wyjście z każdej sytuacji. Kiedy decydują się Państwo na opcję dwóch kamerzystów i warunki pogodowe w decydującym momencie np. wyjście z kościoła są trudne - wtedy drugi zamienia się w popularnego człowieka od zadań specjalnych - parasolka w dłoń i ujęcie uratowane! Zawsze damy radę i szukamy sposobu :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Oczywiście oświetlenie jest istotne - pracujemy na najjaśniejszych obiektywach na rynku, jednakże to co zastaniemy na sali będzie miało odzwierciedlenie w filmie. Dlatego zawsze radzimy, aby przy wyborze prowadzącego zwracać uwagę na oświetlenie, a w sytuacji, w której ktoś jest niesamowitym wodzirejem, a nie dysponuje dobrym światłem - polecamy wybrać firmę zewnętrzną. To ma naprawdę olbrzymie znaczenie i wpływa na końcową jakość filmu.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Trendy cały czas się zmieniają i branża stara się szukać nowych rozwiązań dlatego ciężko jest mówić o aktualnych trendach. Style się zmieniają, imprezy są coraz bardziej klimatyczne i w zapomnienie odchodzi popularny kolor różowy.. :)

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Długi film ma być tak samo dynamiczny jak teledysk - dlatego nie długość, a jakość kadrów. Długie ujęcia odchodzą w zapomnienie, a krótkie i dynamiczne kadry pozwalają skupić uwagę widza przez nawet pełną godzinę. To sztuka zrobić długi film w taki sposób, aby nikt z oglądających nie wychodził na papierosa czy do toalety (no chyba, że bardzo musi!). Nasza dewiza - robimy filmy bez przewijania - każdy moment ma być warty obejrzenia.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat, kamerę? Przede wszystkim całą rodzinę, dużo alko... napojów, książek, filmów! Czego jeszcze? Hmm... myślę, że nie starczyłoby znaków, które mamy tutaj możliwych do wykorzystania :)

Nasze pasje.

Jesteśmy pasjonatami nowych mediów, sportu, motoryzacji, dobrej, heavy metalowej muzyki, ciekawi świata i podróży. Uwielbiamy również koty! Co można zobaczyć w naszym logo :)

Ciekawostki na nasz temat.

Jesteśmy kociarzami! W końcu kot jest w logo naszej firmy.) Od 15 lat mamy koty rosyjskie, które zawładnęły naszym życiem. Dlatego jak również macie koty - RABAT gwarantowany! :) Temat rzeka...

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Znów jest tego zbyt dużo dlatego ograniczymy się - Władca Pierścieni, Obcy!

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Rafaello Film (65)

Rafaello Film Weddings - miłośnicy kotów :) id:38597
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 65 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wrocław
Data dodania: 21-02-2023

Poolecam !
Wszelkie ustalenia i spotkania z Nimi to prosta i przyjemna sprawa :)
Podczas nagrywania podziękować dla rodziców ogromnie sie stresowaliśmy ale na szczęście osobowość Wojtka szybko pozwoliła nam na wyluzowanie i zabawę w tych chwilach :)
Również podczas wesela razem z Asia zrobili ogromną furorę wśród gości :)
Film zmontowany tak dobrze ,że oglądaliśmy go już kilkakrotnie i nie nudzi nam sie wcale 😀
Ekipa na medal !

Rafaello
22-02-2023

Dzięki! :)

W
Wenesa
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Syców
Data dodania: 12-01-2023

Profesjonalizm pod każdym względem dlatego z czystym sumieniem możemy polecić Rafaello Film Weddings. Świetny montaż zarówno filmu jak i teledysku, aż sami byliśmy zaskoczeni, że powstało coś tak wspaniałego z nami w roli głównej.
Wojtek, przesympatyczny człowiek z pozytywną energią i niesamowitym poczuciem humoru sprawił, że cały stres związany z uroczystością znikł.
Rodzina i Przyjaciele do dnia dzisiejszego z uśmiechem na twarzy wspominają Wojtka i jego pracę w której było widać ogromną pasję oraz zaangażowanie.
Jeszcze raz dziękujemy za uwiecznienie najważniejszego dnia w naszym życiu oraz za wspólnie spędzone chwile 😍

Rafaello
23-01-2023

Dziękujemy! :)

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Machnice
Data dodania: 08-12-2022

Z czystym sumieniem możemy i będziemy polecać Rafaellofilm! Jesteśmy szczęśliwi, że akurat na nich trafiliśmy podczas ślubnych przygotowań! Nie mieliśmy żadnych problemów. Wojtek swoim humorem w łatwy sposób potrafił rozładować stres jaki nam towarzyszył, rozbawiał gości na parkiecie dzięki czemu przestawali krępować się kamery, dawał nam wskazówki gdzie patrzeć i co robić, żeby wyszło wszystko tak jak trzeba. Czuć było pełen profesjonalizm od samego początku do końca. Do tego widząc jak z ogromnym zaangażowaniem i głową pełną pomysłów działa podczas całego dnia i później w plenerze, wręcz byliśmy spokojni o efekty. Co tu dużo mówić, stworzył dla nas przepiękną pamiątkę na lata! Dziękujemy :)))

Rafaello
12-12-2022

Dziękujemy pięknie! <3

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Zagórze Śląskie
Data dodania: 02-12-2022

Słowo DZIĘKUJĘ to zdecydowanie za mało! Rafał sprawił, że TEN DZIEŃ, to naprawdę jeden z piękniejszych dni w naszym życiu. Profesjonalizm, zaangażowanie i mnóstwo pozytywnej energii! Goście (nie tylko Panie ;)) do tej pory wspominają zwariowanego Kamerzystę :)
DZIĘ KU JE MY i mam nadzieję- do zobaczenia!

Rafaello
02-12-2022

Miód Malinka! :) To był super dzień - dzięki! :)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2022
Stronie Śląskie
Data dodania: 06-11-2022

Najlepszy kamerzysta ❤
Piękny film, super zabawa 😊
Polecam z całego serca 😊

Rafaello
02-12-2022

Dzięki! :)

C
Chantal i Matthias
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Leśna
Data dodania: 22-10-2022

Dziekujemy jeszcze raz z calego serca za super filmik.
Rafaello byl od rana do wieczora na Zamku Czocha z nami. Dzieki jemu mamy teraz pamiatke z naszego slubu na cale zycie. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Każdy szczegół został sfilmowany tak, że nawet po 50 latach małżeństwa możemy wszystko zapamiętać. Z całego serca dziękujemy i w każdej chwili polecamy ciebie. Jestes bardzo sympatyczna osoba :)

Rafaello
02-12-2022

Dziękujemy! :)

K
Kamila&Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Borek Strzeliński
Data dodania: 04-10-2022

Z całego serduszka polecamy Rafaellofilm!!
Rafał jesteś mistrzem! Cieszymy się, że mogłeś być z nami w tak ważnym dla nas dniu :) Profesjonalizm sam w sobie, podejście do gości weselnych jak i nas samych cudowne! Świetny człowiek! Rozładował niejedną stresującą nas sytuację :)
Teledysk ślubny oraz film poezja! Klimatyczny, romantyczny, wzruszający oraz mocno emocjonujący.. Ciary nam idą za każdym razem gdy oglądamy, poznałeś nas i od razu wiedziałeś co nam spodoba się.
Najpiękniejsza pamiątka na całe lata!
POLECAMY! <3

Rafaello
04-10-2022

Dzięki! :) <3

N
Nicola i Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Malczyce
Data dodania: 01-10-2022

DZIEKUJEMY :)
Wojtek, ten dzień był dla nas pełen emocji - dzięki tobie nie czuliśmy się ani skrępowani ani zestresowani z powodu kamery, wręcz przeciwnie, był pełen luz i swoboda. Współpraca była 10/10 - spełniłeś wszystkie nasze zachcianki ;)
Już przy samych przygotowaniach w domu odrazu wiedziałeś co i jak najlepiej ująć, w kościele idealnie złapałeś wszystkie najlepsze momenty w pełnej dyskrecji - tam gdzie trzeba było - to byłeś :) Tak samo i nasi goście czuli się bardzo swobodnie w twoim towarzystwie szczególnie w ujęciach tanecznych ;) Jak przyszedł film i zaczęliśmy go oglądać to nie mogłam się powstrzymać z łzami od pierwszej minuty. Cala rodzinka siedziała i smarkała w chusteczkę :) stworzyłeś nam niesamowita pamiątkę do końca życia :)
Film przeszedł totalnie nasze oczekiwania.
z całego serca polecamy Rafaello Film ! - Wojtek jesteś Wielki :)

Rafaello
04-10-2022

<3 :) Dziękujemy!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Rafaello Film

Nazwa firmy: Rafaello Film
Imię: Rafał 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
721-030...
697-741...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10248
Zadzwoń
721-030...
697-741...
Napisz

Popularne miasta w okolicy