Rafaello Film Weddings

od 4000 do 8000 zł
Wrocław, dolnośląskie
(75)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
721-030...
697-741...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

Nowoczesny Film Ślubny

Najważniejszy dzień w życiu wymaga wyjątkowej oprawy. Do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie, przygotowując zarówno teledysk ślubny jak i pełnometrażowy film.

Dbamy o to, aby tego dnia Państwo młodzi nie czuli się jak na planie filmowym, a mogli bezstresowo rozpocząć nową drogę życia, która zostanie uwieczniona na niebanalnym materiale wideo. Co Nas wyróżnia? Oprócz filmów ślubnych przygotowujemy relacje sportowe dla takich organizatorów jak Biegnij Warszawo, Kaczmarek Electric MTB czy Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, a co za tym idzie stawiamy na produkcje, które przez cały czas oglądania trzymają uwagę widzów. Bez efektu przewijani! Dlatego, nawet pełnometrażowy film, jest oparty na zasadach teledysku. Podczas konstruowania skrojonej pod Wasze potrzeby oferty omawiamy takie składniki jak:
- Plener - ujęcia przed lub po weselu (innego dnia), które wzbogacają fabułę i stanowią element, który sprawia, że film jest mniej przewidywalny :)
- Ujęcia z Drona - wszyscy je po prostu kochają :)
- Podziękowania dla Rodziców - mogą być jednym z prezentów, którymi obdarowujecie Rodziców podczas wesela (film na dvd lub pendrive, w eleganckim opakowaniu) lub dodatek pojawiający się w trakcie pełnometrażowej wersji, który zaskoczy wszystkich podczas premiery.
- Wywiady z gośćmi weselnymi - przekonajcie się czego tak naprawdę życzą Wam goście :) Jakie historie najbardziej im się z Wami kojarzą. Ten moment filmu, to bardzo pozytywny Stand'up, który rozśmiesza do bólu brzucha i ... jest przede wszystkim dla Was niesamowitym zaskoczeniem.
- Surowy materiał - nie jesteśmy w stanie użyć całego nagranego materiału. Gdybyśmy tak zrobili to film ślubny trwałby tyle co nocny maraton Władcy Pierścieni. Dlatego możecie otrzymać od Nas wszystkie pliki w wersji niezmienionej, nieocenzurowanej :)
- Ilość kamerzystów - to forma ubezpieczenia filmu - gwarancja, że nic nie umknie Naszym kamerom a także możliwość pokazania kulminacyjnych punktów imprezy z kilku perspektyw.
Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że to właśnie my przygotujemy dla Was film ślubny, którego oglądanie będzie przyjemnością za każdym razem, gdy go włączysz. BEEP!

Oferta

od 4000 do 8000zł/ film

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Spotkaliśmy się przypadkiem, a okazało się, że czekaliśmy na siebie całe życie. Tak zaczęła się nasza wspólna podróż. Oboje mamy jedno małe uzależnienie… Uwielbiamy obserwować i wzbudzać pozytywne emocje. Jesteśmy pasjonatami nowych mediów oraz przemysłu filmowego.
Ściśle współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking, Biegnij Warszawo, Kaczmarek Electric MTB, dla których przygotowujemy spoty reklamujące duże wydarzenia. Jesteśmy odpowiedzialni za medialną obsługę Klubu Anima oraz dużych imprez sportowych. Kiedy nas spotkasz, nie będziesz mieć wątpliwości, że wszystko robione jest z pasją, uczciwością i ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności, dzięki czemu rodzi coś więcej niż kilkanaście gigabajtów. Oprócz branży ślubnej nasze prace możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Od początku realizacji, aż do jej końca na pierwszym miejscu stawiamy atmosferę. W naszym towarzystwie zarówno Państwo jak i pozostali goście weselni muszą czuć się swobodnie. Humor, pozytywne emocje, wspólna zabawa z gośćmi. Dzięki nam impreza weselna z kamerzystą nie będzie dla nikogo stresującym wydarzeniem. Doświadczenie wyniesione przy produkcji spotów reklamowych, filmów z eventów oraz obsługi konferansjerskiej dużych firm masowych pozwala nam podejść do realizacji w zupełnie inny sposób. Podczas wesela oprócz kamerzysty otrzymują Państwo również „wodzireja”, który nawiąże kontakt z każdym gościem weselnym. Na parkiecie tańczymy, a nie jesteśmy sztywnymi kamerzystami stojącymi pod filarami. Jest po prostu ogień :) W tym dniu para młoda i goście weselni muszą czuć się wyjątkowo i zapamiętać go do końca życia, w czym my staramy się pomóc. Naszą usługę realizujemy dla Państwa w sposób bezstresowy. W dniu ślubu para młoda nie jest aktorami na planie filmowym, dlatego w naszych filmach skupiamy się na emocjach Wam towarzyszących. Największą nagrodą po zakończonej realizacji jest Państwa radość i uśmiech.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Naszym największym osiągnięciem są przede wszystkim opinie par młodych, które Nam zaufały. Ich radość jest największą rekomendacją. Obsługa największych imprez w kraju jest dowodem naszego profesjonalizmu oraz tego, że otrzymują Państwo usługę na najwyższym poziomie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Z każdą z par jesteśmy od samego początku czyli od przygotowań aż do końca oczepin. Oczywiście każde wesele rozpoczyna się o różnej godzinie, więc jest to mobilne. Niemniej mogą mieć Państwo pewność, że uwiecznimy każdy z najważniejszych momentów uroczystości.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W każdej z opcji otrzymują Państwo teledysk oraz dłuższy film ślubny w jakości 4K z plenerem ślubnym realizowanym w dniu ślubu. W wyższych opcjach można rozszerzyć ofertę o ujęcia z drona, dodatkowych kamerzystów, wywiady z gośćmi, surowe materiały itd. Jest co wybierać.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasza przygoda rozpoczęła się 10 lat temu i trwa do dziś. Cały czas z tą samą pasją w oczach staramy się rozwijać i rozszerzać swoje umięjętności, aby z roku na rok realizować jeszcze ciekawsze projekty :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Nasza przygoda rozpoczęła się 10 lat temu i trwa do dziś. Cały czas z tą samą pasją w oczach staramy się rozwijać i rozszerzać swoje umięjętności, aby z roku na rok realizować jeszcze ciekawsze projekty :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od 6 lat - nigdy nie planowaliśmy, a tak od jednego do drugiego ślubu rozpoczęła się nasza przygoda, która trwa do dziś.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi i niesamowite miejsca i zlecenia, które możemy zrealizować! Podczas swojej przygody z filmowaniem odwiedziliśmy tyle urokliwych miejsc oraz poznaliśmy niezliczoną już liczbę niesamowitych osób. Takiej pracy nie da się porównać do niczego innego. A w realizacjach ślubnych najbardziej lubimy oglądać wzruszenie par i ten uśmiech gdy odbierają swoją pamiątkę. Wtedy wiemy, że jak kiedyś będą do niej wracać to z uśmiechem przypomną sobie i o Nas :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy przy użyciu nowoczesnych stabilizatorów obrazu firmy EasyStab, DJI oraz slidera z silnikiem elektrycznym renomowanego producenta Slidekamera. Do dyspozycji mamy cztery kamery video, profesjo- nalne rekordery obrazu i dźwięku. Do wykonania ujęć z powietrza wykorzystujemy drony DJI Mavic 2 Pro. Doskonałą jakość obrazu gwarantuje Sony α7 III z szeroką gamą obiektywów. Filmy realizujemy w jakości 4K.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Aktualnie filmować może "każdy" przez łatwą dostępność sprzętu. Większość ślubnych usługodawców to osoby pracujące na etacie i tylko dorabiający sobie jako kamerzyści czy fotografowie. Przez to ich ceny i zaplecze sprzętowe są zdecydowanie niższe i bardziej ubogie od osób zajmujących się tym zawodowo. My co roku musimy się rozwijać żeby nadążać za trendami i być atrakcyjnymi dla Naszych biznesowych klientów. Niewątpliwie zyskują również na tym klienci ślubni, ponieważ ich imprezy realizujemy na tym samym sprzęcie co gwarantuję jakość adekwatną do technologii obowiązującej w danym roku.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Rafaello Film to firma typowo rodzinna - realizujemy ją maksymalnie w czteroosobowym składzie.

Jak ubieramy się na wesele?

Wytarte jeansy czy brudna koszula? Nic z tych rzeczy! Musimy wyglądać profesjonalnie i na każdej imprezie jesteśmy w firmowych, czarnych koszulach. Może to nie my jesteśmy głównymi aktorami, jednakże przez naszą aktywność ludzie nas widzą - nie możemy przynieść wstydu. Sprawdźcie na zdjęciach jak wyglądamy - tylko nie oceniajcie naszych twarzy!! :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy otrzymują Państwo na pendrive oraz jest możliwość wrzucenia ich na prywatny serwer i na naszej stronie internetowej Państwo oraz inne osoby, którym podacie hasło mogą oglądać filmy i teledyski w specjalnie przygotowanej strefie klienta.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Filmy otrzymują Państwo na pendrive oraz jest możliwość wrzucenia ich na prywatny serwer i na naszej stronie internetowej Państwo oraz inne osoby, którym podacie hasło mogą oglądać filmy i teledyski w specjalnie przygotowanej strefie klienta.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Produkcja filmów to nasza główna i jedyna profesja, więc nie czekają Państwo na filmy miesiącami. Najczęściej po około 14 dniach całość jest już gotowa, maksymalnie do 30 dni. Dzięki temu kiedy emocje jeszcze nie opadły Państwo otrzymują filmy, które jeszcze je spotęgują :)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Uprawnienia cały czas się zmieniają, były bezterminowe, również okresowe. Nigdy nie mieliśmy problemów z filmowaniem w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona. Wszystko wykonywane jest legalnie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Zdjęcie na którym przede wszystkim są emocje - to Wy jesteście najważniejsi i do emocji wraca się najczęściej. Sceneria? Ważna.. ale na pewno nie jest najistotniejsza.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Podczas pleneru w dniu ślubu czy po ślubie atmosfera jest wyjątkowa - wtedy możemy pokazać Waszą bliskość. Pierwszy taniec, słowa przysięgi czy wyjście z kościoła? W każdym z tych momentów zarówno wam jak i nam towarzyszą różne emocje - ciężko jest wybrać ten jeden.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście jest możliwość realizacji sesji zagranicznej oraz wyjazdowej - kwestia do ustalenia :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Zajmując się filmowaniem staramy się wybierać miejsca, które przede wszystkim znamy. Na filmie liczy się przyroda, ładne rozmyte tło i Wasze emocje, detale.. Samo miejsce wtedy schodzi na drugi plan - wystarczy piękny zachód słońca i zakochani po uszy małżonkowie :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Realizowaliśmy ich tak wiele, że aż ciężko pomyśleć o tym nietypowym. Na pewno malutkie kościółki czy kapliczki mają swój nietypowy klimat. Jedną z takich jest kapliczka przy Sobótce - wyjątkowy ksiądz, kilka kroków i znajdujemy się pod ołtarzem - klimat przez duże K!

Jaki jest styl naszej pracy?

Opiera się przede wszystkim na kontakcie z klientem. Nie jesteśmy nudnymi kamerzystami - żartujemy, tańczymy, skaczemy, rozbawiamy naszych gości. Jak ktoś piszę, że jego cechą jest bycie na weselu "niewidocznym" to znaczy, że nie ma charyzmy. To właśnie ona pozwala Nam wyciągać od ludzi coś więcej i na parkiecie podkręcać ich do jeszcze lepszej zabawy. A podczas pleneru? Rozluźniamy atmosferę i z każdą z par staramy się "zaprzyjaźnić", nie traktując realizacji ślubnej jako zwykłej usługi, a bardziej wspólnej przygody.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech! Uwielbiamy żartować i zarażać energią swoich znajomych czy innych gości - na weselu chodzi o dobrą zabawę i to staramy się cały czas podtrzymać :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim, norweskim i jak będzie taka potrzeba nauczymy się każdego innego! A co! Do odważnych świat należy :)

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Największą inspiracją jest.. hmm... My? Nie staramy się nikogo naśladować czy inspirować, raczej sami chcemy być dla innych inspiracją. Podczas zabawy mamy coś czego nie da się nauczyć - sposób bycia i kontakt z ludźmi - to nas wyróżnia i tym się staramy ciągle nakręcać i inspirować.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak i właśnie na to liczymy. Oczywiście swoim doświadczeniem jesteśmy w stanie pomóc i doradzić, jednakże zawsze chętnie słuchamy pomysłów naszych klientów. To często właśnie dzięki nim sami odkrywamy nowe rozwiązania, które później na stale goszczą w naszej ofercie.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Zawsze jest wyjście z każdej sytuacji. Kiedy decydują się Państwo na opcję dwóch kamerzystów i warunki pogodowe w decydującym momencie np. wyjście z kościoła są trudne - wtedy drugi zamienia się w popularnego człowieka od zadań specjalnych - parasolka w dłoń i ujęcie uratowane! Zawsze damy radę i szukamy sposobu :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Oczywiście oświetlenie jest istotne - pracujemy na najjaśniejszych obiektywach na rynku, jednakże to co zastaniemy na sali będzie miało odzwierciedlenie w filmie. Dlatego zawsze radzimy, aby przy wyborze prowadzącego zwracać uwagę na oświetlenie, a w sytuacji, w której ktoś jest niesamowitym wodzirejem, a nie dysponuje dobrym światłem - polecamy wybrać firmę zewnętrzną. To ma naprawdę olbrzymie znaczenie i wpływa na końcową jakość filmu.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Trendy cały czas się zmieniają i branża stara się szukać nowych rozwiązań dlatego ciężko jest mówić o aktualnych trendach. Style się zmieniają, imprezy są coraz bardziej klimatyczne i w zapomnienie odchodzi popularny kolor różowy.. :)

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Długi film ma być tak samo dynamiczny jak teledysk - dlatego nie długość, a jakość kadrów. Długie ujęcia odchodzą w zapomnienie, a krótkie i dynamiczne kadry pozwalają skupić uwagę widza przez nawet pełną godzinę. To sztuka zrobić długi film w taki sposób, aby nikt z oglądających nie wychodził na papierosa czy do toalety (no chyba, że bardzo musi!). Nasza dewiza - robimy filmy bez przewijania - każdy moment ma być warty obejrzenia.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat, kamerę? Przede wszystkim całą rodzinę, dużo alko... napojów, książek, filmów! Czego jeszcze? Hmm... myślę, że nie starczyłoby znaków, które mamy tutaj możliwych do wykorzystania :)

Nasze pasje.

Jesteśmy pasjonatami nowych mediów, sportu, motoryzacji, dobrej, heavy metalowej muzyki, ciekawi świata i podróży. Uwielbiamy również koty! Co można zobaczyć w naszym logo :)

Ciekawostki na nasz temat.

Jesteśmy kociarzami! W końcu kot jest w logo naszej firmy.) Od 15 lat mamy koty rosyjskie, które zawładnęły naszym życiem. Dlatego jak również macie koty - RABAT gwarantowany! :) Temat rzeka...

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Znów jest tego zbyt dużo dlatego ograniczymy się - Władca Pierścieni, Obcy!

Rafaello Film Weddings
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 75 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Bukowina Tatrzańska
Data dodania: 05-02-2024

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Rafaello Film Weddings i szczerze polecamy firmę wszystkim planującym wesele ❤️ film i teledysk ślubny wyszły przepiękne. Profesjonalne podejście, doskonała obsługa i łatwość komunikacji sprawiły, że współpraca była prawdziwą przyjemnością. Dziękujemy!

Rafaello
07-02-2024

Dziękujemy :)

Joanna
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Wybrane firmy: 9 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 16-01-2024

Z całego serca polecamy Rafaello Film Weddings! Pełna klasa, niesamowite oko do kadrów i cudowna pamiątka na lata. Komunikacja (pomimo tysięcy kilometrów które nas dzieliły) odbywała się bezstresowo i bardzo płynnie. Ekipa wzięła pod uwagę wszystkie nasze życzenia, zaproponowała rozwiązania dla rzeczy które nas martwiły. Dziękujemy za poczucie humoru które towarzyszyło przy każdej naszej rozmowie/spotkaniu. Od samego początku gdy tylko zobaczyliśmy twórczość Rafaello na ich kanale na YouTube, wiedzieliśmy że to właśnie jest to! Ujęcia z naszego pleneru skradły nam serce - Czerwcowe pole, klasyczne auto jadące o zachodzie słońca, kadry w winnicy z widokiem na Ślężę i ruiny Pałacu w Kamionnej. Magia! Polecamy!!

Rafaello
18-01-2024

Dziękujemy :)!

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Głogów
Data dodania: 14-01-2024

Szczerze polecam. To już trzeci reportaż ślubny w naszej rodzinie realizowany przez Rafeello Film Weddings i najprawdopodobniej szykuje się czwarty:) każdy film jest inny, wyjątkowy i widać ze filmowcy rozwijają się oferując każdej parze coś innego niepowtarzalnego i wyjątkowego. Super kontakt rewelacyjna atmosfera. Dużo śmiechu wsparcia i pomocy przy wyładowaniu weselnego stresu. Efekt końcowy w postaci teledysku i filmu przeszedł nasze oczekiwania. Ogląda się z przyjemnością.

Rafaello
14-01-2024

Dzięki wariaty!;)

W
Wiktoria&Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2023
Tarnów
Data dodania: 13-01-2024

Z całego serca chcielibyśmy polecić firmę Rafaello Film Weddings. To nie tylko cudowni filmowcy, ale również wspaniali ludzie, Rafał i Elwira dzięki swojej pozytywnej energii potrafili rozładować towarzyszący nam stres.
Montaż filmu i teledysku na bardzo wysokim poziomie oraz zgodnie z naszymi ustaleniami ❤️

Rafaello
13-01-2024

Dzięki :)

U
Ula
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Wrocław
Data dodania: 13-01-2024

Polecam z całego serca Rafaello Film Weddings. Wojtek daje cenne wskazówki, które sprawiają że nie ma stresu przed kamerą. Film i teledysk- rewelacja. Nie spodziewaliśmy się nawet takiego efektu. Daje wiele smiechu a takze przypomina wzruszajce chwile ktore w takim dniu jak ślub szybko mijaja. Goście również zadowoleni, kamera nie przeszkadzała na parkiecie, wręcz odwrotnie. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. Bardzo jesteśmy zadowoleni i cieszymy się że trafiliśmy właśnie na Rafaello Film Weddings. Dziekujemy! ❤️
Ula&Piotrek

Rafaello
13-01-2024

Dziękujemy :)

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Kowary
Data dodania: 31-12-2023

Z Całego serca polecam Rafaello film a zwłaszcza kamerzystę Wojtka 😃 który ma świetne podejście do ludzi oraz umie zmobilizować innych do zabawy ♥️ Filmy wychodzą świetnie my osobiście jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co Wojtek stworzył dla nas ! 😄

Rafaello
31-12-2023

Dziękujemy ❤️

P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gola Dzierżoniowska
Data dodania: 28-11-2023

Kamerzysta przekroczył wszelkie oczekiwania! Film z naszego ślubu to prawdziwe arcydzieło! Pełen profesjonalizm i kreatywność, a przede wszystkim spełnienie oczekiwań. Wojtek spisał się na medal i dał z siebie 1000%. Od samego początku współpraca układała się idealnie, nasze prośby zostały wysłuchane, co zaowocowało top filmem 👍 Miało być instagramowo i suarowo, a wyszło xxx lepiej :) Same super recenzje od Gości weselnych!
Gorąco polecamy

Rafaello
28-11-2023

Super, dziękujemy! :)

M
Michalina I Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2023
Złoty Stok
Data dodania: 22-11-2023

Jak film z wesela to tylko z Rafałem, polecamy z całego serca super chłopak, wszystko co sobie wymarzyliśmy zostało spełnione . Pełen profesjonalizm na wysokim poziome do tego ubaw po pachy, wogole nie odczuliśmy stresu w ten dzień, ponieważ Rafał potrafił nas rozbawić do łez. Dzięki jego cennym radą film wyszedł naturalnie, romantycznie tak jak to sobie wymarzyliśmy. Trafił w nasze gusta w 100 procentach.
Polecamy z całego serca ❤️

Rafaello
22-11-2023

Dziękujemy ;)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Rafaello Film
Imię: Rafał 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
721-030...
697-741...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 12738
Zadzwoń
721-030...
697-741...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy